☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--

In jos 
+7
•Cofféeღ
vampire of love
Renesmee
Zummy
Bishop †
ZuZa_Roxa
.allii.
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Otilia
Membru Forum
Membru Forum
Otilia


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 72
Puncte Puncte : 78
Reputatie Reputatie : 6

-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--    -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 11:48 pm

vreau si eu nextul
ideea e super originala
si imi place tooootttttt
te rog zummy pune nextul ala
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--    -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 7:12 am

poi...... ce sa spun , am si uitat ca mai am un fic . o sa aduc si aici nextul. nu am o data sigura dar il aduc =D



Spam Miranda
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--    -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 14, 2011 11:22 am

Chapter 8
Sakura Haruno

Dupa ce am terminat micul dejun l-am ajutat pe Deidara sa stranga masa deoarece ramasese ultimul . Dintr-un colt intunecat al incaperii doi ochii plin de gelozie si ura ma urmareau pas cu pas. V-ati prins ! Nu era nimeni altul decat Sasuke . Ce-i drept imi place sa-l vad in starea aia. Asa ma face sa ma simt iubita . Asa imi pot da seama ca-i pasa . Privirea aia scrutatoare imi spune ca vrea sa-l distruga pe Deidara . Cred ca ar vrea sa sara pe el si sa-l sfasie in mii de bucatele . Precum doi caini ce se cearta pe o bucata de mancare . Sau chiar mai rau ... .

Dupa ce terminam apare Karin in "toata splendoarea ei" . Purta o fusta mini-joupe alba si un maiou violet ce-i lasa la vedere marea parte a sanilor . Frumos asortate erau sandalele cu toc de 16 , care cuprindeau ambele culori . Domn'soara face o mica pirueta apoi se duce tinta la Sasuke si il saruta pe obraz . Ce sa spun ? Si eu , ca toti ceilalti , uimita stau si ma uit cum cei doi flitreaza . Mi-l si inchipui pe Sasuke cum danseaza de bucurie ca si-a gasit si el curva cu care sa-mi faca in ciuda . Pe de alta parte , Itachi, caci de el nu v-am spus nimic , priveste toate aceste scene dintr-un ungher al camerei . Tace si analizeaza tot , vazand greselile facute de noi . Acum revenim cu Sasuke lipsit de inhibitii , care brutal o tranteste pe Karin de cel mai apropiat perete si apoi o saruta . Lumea din jur incepe sa faca atmosfera perfecta pentru un sarut rapid .
-Uuuuu ! Ce tigru amoros avem pe aici ! afirma Konan , care se pare ca-i la fel de topita dupa Sasuke .

Sincer nu suport femeile care-si pierd timpul cu neica nimeni precum Sasuke. E un om fara inima, care se foloseste in momentul de fata de Karin. Vrea sa se joace cu mine si o abordeaza pe Karin. Sigur o va lua de brat si pe Konan si se vor duce dracu , intorcandu-se cu sapte plozi . Si vor incerca sa-mi faca in ciuda, ca am pierdut "Trofeul Misterios" . Mai bine lipsa.

Ma retrag frumusel fara nici un comentariu, dar aveam sa-i spun vre'o doua nemernicului . Las'ca nu scapa el asa simplu dupa ce mi-a facut noaptea trecuta . Daca se gandeste ca nu ma voi razbuna se inseala . Poate ar trebui sa iau lecti de razbunare de la insusi neiertatorul Sasuke . Dar ar trebui sa platesc scump , mult prea scump pentru o meditatie asa ieftina.

Urc la fel de frumusel scarile si ma arunc direct in pat. Parca ma invaluie o racoare apoi ma scufund in saltea. Ma intorc pe burta si-mi bag capul in perna. Incep sa nu ma mai gandesc la nimic. Lumea viselor ma atrage spre ea, precum un magnet, si eu vreau sa ma duc acolo si sa nu mai plec. In lumea aia care-si face apariata la miez de noapte si un loc deseori minunat. Pentru ca pot aparea si cosmarurile. Chiar cand ma pregateam sa-mi las corpul purtat de norisorul bucuriei un ciocanit insistent m-a tras inapoi in lumea reala . Cineva care nu vrea sa plec , m-a sculat din visare.

Acel cineva intra fara acordul meu si-si drege glasul, de parca as fii imparatul care afla ce sedinta importanta are loc in urmatoarele ore . Insa , nu e nici o sedinta si nici o sluga care sa ma anunte de respectiva sedinta . E doar o curva, mai nou vuvuzala. Are o voce mai pitigaiata decat trompeta aia .
-Sa stii ca asta-seara noi, cei din grupa Akatsuki, ne pregatim sa mergem la cel mai select club. Daca tu doreste sa stie la ce ora , intreaba-l pe Domnia Sa, Sasuke.
-Aham. Da' te cam bate limba romana , nu ? ce paparuda inculta.

Si ce sa mai spuna . S-a imbufnat si a tulit-o , exact ca o paparuda inculta ce e. Si ziceai club, ha? Ce sa caute un grup de criminali la club ? Adica , da , e un loc unde pot avea loc crime. Dar acum cred ca mergem acolo pentru relaxare. Si intrebarea care ma omoara : Sa merg, sau sa nu merg ? Fie, ma bag chiar daca nu o sa-mi placa. Asadar si cu "U" mare , la dulap.
-Asta nu , aia nici atat , pfoai, trebuia sa i-o dau lui Karin , ca si-asa nu are gusturi bune. Aaa ! Ce l-am mai cautat pe asta , si minunea s-a intamplat. Am gasit fabulosul meu costum roz, format dintr-o fusta si o camasa.

Deci le voi asorta cu mici accesorii si cizmele care mi-au fost date la cumpararea costumului. Abia astept sa vad cum o sa-mi vina. Nu l-am luat niciodata pe mine ,dar sigur vine perfect, pentru ca nu bag in mine ca sparta cum face Konan . Ma imbrac repede in el, il aranjez cat de cat, ma incalt repejor, imi prind parul in doua codite , dupa ce-mi pun extensiile, ma dau cu putin fard si gloss si gata !

Cu pasi sfiosi ma apropii de oglinda apoi vad cat de bine imi vine, parca a fost facut special pentru mine. Un zambet larg isi face aparitia pe fata mea dar este inlocuit de o mica tresarire atunci cand usa este trantita in ultimul hal. Sasuke intrase si imediat ce a intrat s-a pus peste usa apoi a inchis-o . probabil era urmarit de Karin.

Brunetul isi face timp si se uita si la mine dar ramane pur si simplu perplex. Ii spun ca sunt gata pentru petrcere asa ca am sa cobor dar... caci mereu apare ... Sasuke ma ia de incheietura mainii si ma lipeste de usa . Se apropie de buzele mele si se uita adanc in ochii mei dar se opreste cand aude cleanta miscandu-se. Se indeparteaza de mine si-mi spune ca nu am scapat apoi deschide usa si iese dandu-i lui Itachi cu usa-n cap. Nici nu si-a cerut scuze. A plecat ca milogul, exact cum a venit, sau poate mai furios.

Ma apropii de Iatchi si-l ajut cu mica rana. Dar refuza pansamentul spunand ca-i o mica rana care nu semnifica nimic. Alta idioata si eu. A avut rani mai grave, cum sa sufere din pispirica asta. Despre starea lui sufleteasca, pot spune ca este molosita, melancolica, usor inocenta. Nu stiu ce are dar e palid si ganditor. Nu prea vorbeste cu cei din jur , parca nu are sentimente. Ceva il framanta, si pare ca vrea sa-mi spuna ce.
Dar ceva il opreste.

-Sakura... vreau sa te muti din camera mea! ce , cum, unde , cand ,cum ...
-Si... de ce ?! deci ce-l framanta ? prezenta mea ?
-Nu conteaza. Vreau sate muti. Te duci in ce camera vrei tu. Excluzand-o pe a mea.

Oare are iubita ? Si aia o fi vre'o lepra care crede ca ma dau la el. Sau poate o fi vre'o femeie care zice ca ea e capul familiei, si tine barbatul in lesa ca pe'un caine.Si totusi. Itachi nu ar face ce ar zice o femei amarata care nu ar avea nici o putere peste a lui. Deci prima presupunere cade.


Sakura in costum
-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Sakura_miku_by_trinity_in_rainbows-d4a2ix4


Si stiu ca pentru niste ninja nu exista extensii si cluburi dar asa parea prea sec. Sper ca v-a placut si imi cer scuze de intarziere ^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 28

-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--    -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 11:22 pm

Scz, dar trebuie adus cap.
Sus In jos
Continut sponsorizat





-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--    -->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
-->┊ Sєcrє† Łovє ┊<--
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: ::Fiction:: :: Fan Fiction :: Ficuri cu personaje din anime/carti/filme.-
Mergi direct la: