☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ^.^Buna ^.^

In jos 
+5
Yumi
ZuZa_Roxa
Bishop †
Renesmee
ღ๔ιzzιღ
9 participanți
AutorMesaj
ღ๔ιzzιღ
Membru Forum
Membru Forum
ღ๔ιzzιღ


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 25
Puncte Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 12:42 pm

Hello!Ma numesc Stefania dar prietenii imi zic Stef,am 15 ani si ma gasiti in fata calculatorului.Pai sa va zic ceva despre mine.Sunt mereu vesela,haioasa,mai cu capul in nori,ma enervez usor dar in maxim 5 minute imi trece.Doar nu voi sta suparata la nesfarsit,nu?Anime-ul meu preferat este Naruto (normal).Cuplul preferat?Sasusaku.
1.Ce imi place sa fac:
-Sa lenevesc
-Sa ascult muzica
-Sa joc handbal,volei si fotbal
-Sa-mi fac prieteni
-Sa citesc fanficuri sasusaku
-Sa dansez
-Sa desenez
-Si baietii (normal ca nu's pe invers)
2.Ce nu-mi place
-Scoala (ocazional,dar fara ea nu poti trai ,nu?)
-Sa ma jicneasca cineva(daca indraznesc,eu zic sa isi "puna dopuri in urechi")
3.Animeuri preferate
-Naruto
-Nana
-Soul Easter
-Lovly Complex
-Kilari
-Death Note
-Fairy Tail
-Chrono Crusade
Mai multe nu va zic.Cred ca v-ati dat seama ca sunt mai "baietoasa".Eee,dac nu v-ati dat seama v-am spus eu acum.Eu sper sa ne intelegem,sa ne inprietenim si vedem noi ce se v-a intampla .Daca mai doriti ceva...intrebati-ma,ok?
Bye-Bye
Sus In jos
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 1:53 pm

Hei , Stef ! [ sper ca nu te deranjeaza ca`ti zic Stef :D . ]
Bun venit pe W-Las ! >:d<
Eu ma numesc Alexandra , dar imi poti spune Ale , Alex , Alexa , Kiwi , Renesmee sau oricum doresti . :)) Am 14 ani si sunt din Craiova . :D
Sper sa devenim bune prietene si sa`ti postezi fic`urile aici daca esti scriitoare .
Si eu sunt la fel ca tine , cu capul in nori .. si ma enervez repede , dar spre deosebire de tine mie nu`mi trece in cinci minute . :)) Cu toate astea , sunt pacifista ..
Eu am o gramada de cupluri preferate din Naruto xD . Si , crede`ma , vreo` 70% sunt cu Sakura si inca cineva [ fie el fata sau baiat :)))) ]
Mai jucam si eu fotbal din cand in cand , cu baietii . :lol!: Handbal si volei nu stiu .. :))
Nu`ti place scoala .. deci de aici sa inteleg ca te " bucuri " foarte mult ca incepe , nu ? :( Off , si eu sunt la fel :-< . Cand ma gandesc ca incepe liceul ma ia cu fiori [ profesori noi , colegi noi .. tre` sa fac iar impresii bune si sa ma acomodez X_x + TEME !!! ]
Hmm , nu prea stiu ce intrebari sa`ti pun .. Probabil vom incepe sa ne cunoastem incet , incet pe acest forum . :d
Te`am pupat ! :* bye
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 5:22 pm

Yo Stefania ! *grin*
Noi două suntem de aceiaşi vârstă, băieţoase amândouă, ne plac aceleaşi sporturi şi alte bazaconi din acestea.
Cred că avem să ne înţelegem de minune. Yeah` i think is fine.. *laughs*

La hobby-uri, împărţim multe. Nu prea am ce să te mai întreb, însă îmi doresc să te distrezi aici la noi, să fi activă, să postezi creaţi de ale tale. Chiar aş vrea să citesc ceva. : > Mrr.. XD
Şi chiar dacă erai pe invers, eu tot te ţucam. *rolls on the floor and laughs loud*
Cuz` baby i am pro to such relationships.

Şi da scriu YAOI. Hi, hi, hi. >:) În fin`.

Apropo eu sunt Cri/Cris/Felina; cum doreşti tu. ; )

Adică aş avea câteva întrebări... acum mă trezi şi eu. :))

`K-pop, J-pop îţi place ? Dacă da, ce trupe sau artişti ?
`Desenezi grafic sau digital ? Vei posta câteva lucrări ?
`Înafară de sasu X saku, ce alte cupluri îţi plac ?


------------------------------------------------------------ - - - - - - --------------------------------------------------


Ultima editare efectuata de catre × Panda.Baka × in Lun Sept 05, 2011 1:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 12:10 am

Buna Stefania , eu sunt Roxana ^.^Buna ^.^ 1341620487
Bine ai venit pe forum ^.^Buna ^.^ 1770242605 .Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni.
Sper sa ne intelegem bine !
Sa citesti regulamentul si sa fi activa ! ^.^Buna ^.^ 4202481384

Cu multa dragoste, Roxa ^.^Buna ^.^ 2574002215.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 1:05 am

OLA KIRA! girl Yumzi iti ureaza un calduros Welcome to our world!
Pei avem multe in comun! Si iti spun un secret. :-# [nici eu nu sunt pe invers. sssh:-# secretul nostru :->: ] :=)):
Sus In jos
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 3:20 am

Hey Stef ! Eu sunt Alexandra , dar pritenii si colegii ( mai ales colegii :)) ) imi spun de multe ori dumii , mda .. cu toate ca nu imi prea place numele , asa m-am obisnuit sa mi se zica :D . Dar nu te oblig sa imi spui asa :))) .Poti sa imi spui si alli , lexy etc .
Lasandu`ma pe mine la o parte , observ ca avem multe lucruri in comun . Si mie imi place sa joc fotbal , sa acult muzica , sa lenevesc si imi palc si baietii , mai ales baietii :))). Imi place naruto si cuplul SasuSaku ( si nu numai ) . nu imi place scoala si daca inceraca cineva sa ma jignesca ar face bine sa isi spuna rugaciune :twisted: .

Sper sa iti faci multi , multi prieteni pe forum( printre care si eu , normal .) si sa te distrezi :lol!: .
Te pupacesc dulce , dulce si sper sa ne intelegem :hp:
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 3:53 am

kiraaaa :aww: vai ce ma bucur ca te-ai inscris
bun venit iubirica !!
sa te distrezi , vad ca prieteni ti-ai facut deja wow
deci inca o data BUN VENIT !!!!
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
SakuraTheCherryBlossom
Membru Nou
Membru Nou
SakuraTheCherryBlossom


Element : Life
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 18
Puncte Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 27

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 11:05 am

Hey Stef!Eu ma numesc Aila si sunt din Mangalia..Am 14 ani da fac 15 luna care vine pe 10.Noi doua suntem cam la fel mai ales ca si eu eram mai baietoasa cand eram putin mai mica da tot imi place sa mai stau cu baietii.Avem o gramada de lucruri in comun sa stii.Bun venit pe forum!Si sper sa-ti faci multi prieteni si sa ne intelegem.Hugs!
Sus In jos
Voltura
Administrator
Administrator
Voltura


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 230
Puncte Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 29

^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 1:31 am

Offf!!!!
Am aterizat si eu aici... cam ultima dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

Stef , ma bucur ca ai devenit membra aici la noi ... aparent suntem o familie dar vei vedea ca suntem mult mai mult de atat :))

In rest bun venit pe w-las si sper sa-ti placa:))
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





^.^Buna ^.^ Empty
MesajSubiect: Re: ^.^Buna ^.^   ^.^Buna ^.^ Icon_minitime

Sus In jos
 
^.^Buna ^.^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» buna.......
» Buna ^.^
» Buna
» Buna...
» Buna!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: