☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri

In jos 
+4
Bishop †
Đąŋģęŗ •
Renesmee
Zummy
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 5:26 am

vai ce ma bucur ca am nimerit-o si pe asta :D
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 5:01 am

Hmm am si eu o mica nelamurire : Acest forum e destinat doar fanilor Naruto sau fanilor anime in general? Nu de alta, dar mai nou pare ca e destinat exclusiv fanilor Naruto [ma refer la tema forumului, adica la iconuri, banner and stuff like this]. Nu tuturor le place anime'ul Naruto si poate datorita acestui lucru [aspectului] nu se vor inscrie crezand ca mai mult se discuta doar despre acest anime, nu despre mai multe x.x Scuze de deranj -.- Si da, asta e doar parerea mea.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 6:01 am

Sunt de acord cu Diz. Chiar voiam sa ma las fiindca, acum imi Naruto imi face draci si nu ma mai uit, iar tema de la forum ma enerveaza. Nu o suport, pe Sakura nici pe Sasuke. Ar fi mai usor sa folosesti pzoe cu perosnaje care n uapartin din anime sau o saptamana/luna o tema anime, alta alta tema. sau nu cum zic eu, dar sa nu fie exces de Naruto x.x

Psycho XD
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 6:03 am

ai dreptate . oricum acum ma interesam de o tema pentru craciun . deco oricum o schimbam
si psycho calm mama =]] singura victima va fii monitorul =]]
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 6:14 am

De acord! Imi era deja rau si cu aia doi deja era sa distrug monitorul :)) Ah si inca ceva. Zum, poti sa nu schimbi asa des forumul. Sa il shcimbi doar de sarbatori?

Psycho XD
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 6:16 am

hmmm, sunt de acord cu Diz si Byby, inteleg ca doriti sa faceti forumul acestibil pentru toti, eu cand ma zis atunci ca imi place, ma refeream la faptul ca este pe gostul baietilor, dar si pentru fanele Naruto, eu pot spune ca nu mai sunt chiar atat de obsedata de Naruto dar, forumul din cate stiu este cu tema: anime, iconurile ar trebui sa contina poze anime, si nu doar dintr-un anumit anime ci din mai multe, in sensul ca sunt personaje anime, care sa nu fie personajele unui serial anime, daca intelegeti ce vreau sa spun, si cum spuneam, acum na faceti cum doriti voi, dar schimbarile tot apar zilnic, mereu cand intru, vad cate o schimbare pe forum: culori/iconuri/ topicuri care ma rog, trebuie sa fie, dar prea multe schimbari potdauna, la iconuriva dau un sfat: un trebuie neaparat sa cotina personaje, pot contine si altceva care sa exprime anime: peisaje, semne japoneze, si tofede craciun, hmm pentru craciun poti pune diverse chestii, dar eu zic asa in general, nu vreau sa supar pe nimenisi sper sa nu ma judecati gresit sau ceva, dar eu mi-am exprimat doar parerea ;)
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 8:17 am

Sunt de acord cu voi? Ar trebui schimbata cu o tema de sarbatori. Ce ziceti de Fulgi de zapada sau concursuri de iarna cum ar fii: Craciunita anului 2011, Cel mai frumos GFX de iarna, compunere de iarna sau ceva de gen. Ma gandeam ca de craciun sa trimitem felicitare electronica tuturor userilor sau sa facem un topc in care fiecare isi poate spune doreinta catre "mos cracun" si daca sunt dorinte de gen: Imi doresc un desen facut de.. Sau un fic special de craciun de la... Ar putea fii implinite.
Sa punem pe forum colinde si fiecare macar o saptamana de sarbatori sa isi puna avatar si semnatura de iarna in spiritul craciunului.
La concursuri am mai putea adauga 'cea mai distractiva vacant' sau 'cel mai frumos craciun' am putea adauga la discutii libere un topic in care sa discutam craciunul cum ar trebui sa fie, cum ne-am dori sa fie si apoi sa vedem cat am reusit sa planificam din el. Sa adaugam pe chat o imagine de iarna frumoasa nu neaparat cu personaje dintr-un anumit anime cum a spus si Elyy.
La Rpg ati putea adauga un topic in care va fii un bal de iarna..
Hmm cam sper sa fie destul de bune sugestiile^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 10:04 am

poi imi plac ideile tale , scumpa mea sign .
si schimb foarte des temele pentru canu gasesc una potrivita , imi e greui sa nimeresc si iconurile si loggoul , trebuie totusi sa aiba si cea mai mica legatura intre ele. vorbesc de imagini .
ma apuc de cautari . sa vad ce-mi iese -_-"
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 4:47 pm

Stai linistita ca stiu cum este -_-|||
Deja ma doare capul cand ma gandesc O.o
Macar stim ca iti faci treaba si te tii de forum^^ Vrei sa arate cat mai bine si faci tot posibilul sa ne faci pe plac. adorabbel
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 7:24 am

poi asta faza , ca eu nu stiu daca va pace sau nu si atunci mie nu-mi place si vreau sa schimb =]] acum va place cum arata ?
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 27, 2011 11:29 am

Miranda, fara suparare dar eu zic ca era mai bine daca iti ziceai problema la sectiunea Despre Forum, la parerea ta despre forum sau altundeva, daca este in legatura cu forumul acest lucru, sau este vorba de alte culori? :))
oricum in legatura cu culorile, da si eu am tot o dilema, pe care mai toata lumea cred ca o stie, cum e la mine, ca sunt mereu cea mai pretentioasa si rasfatata de pe aici, dar aceste lucruri trebuie discutate cu administratia forumului, (ceea ce tu discuti deja se pare) si nu cred ca mai era nevoie sa deschizi un topic asa zic si eu.
Asta e parerea mea T_T
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 27, 2011 3:03 pm

Sunt de acord cu tine Elyy.
Nu mai bine sterg eu topicul si ii mut postul la "despre forum"?
In fine... Sa zicem.. Il las neatins.. Sa vedem ce zice si Zummy.[sa nu imi dea peste nas]
Cat despre cumori?
Tema cu albastru imi place, si era craciun, asa ca se potriveste, nu este un curcubeu, mie una imi place. Nici prea mult nici monocolor.
Totusi, verdele acela ar putea fii schimbat oricand cu un albastru.
Prevad o tema de revelion, caci admina nu sta never locului. E mereu schimbatoare. Te poti astepta la orice.

Cat despre plangeri este topcul cu 'nelamuriri si sugestii' ne?~
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 3:06 am

Hey ^^
miranda nu se referea la culorile forumului . vroia sa spuna ca ar trebui sa interzicem membrilor sa foloseasca toate culorile . pentru ca pare prea colorat . insa mie asa imi place . multicolor ^^ deci se referea la culorile mesajelor si ale postarilor . are dreptate . dar cum ziceam . pe mine ma distreaza treaba asta cu, culorile . pe voi nu ?

si am sa fuzionez subiectele .
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 6:06 am

Amm.. Inteleg :]]
Ai dreptate Zummy, este mai frumos asa, adica de ce sunt culoriile alea acolo, nu pentru a le folosi?
Sunt reguli bune, dar asta nu are sens. E frumos asa cum e. Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 3681966919
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 3:33 pm

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Untitl18

Ps: Pozele de la zoro-chan nu merg asa>.< Trebuie sa o salvati si sa o uploadezi.
Sau sa iei linkul si sa o upladezi din nou.^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 3:58 pm

merci ca mi-ai zis . mie imi mergea si deasta nu am facut nimic . acum sigur merge :P
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 4:10 pm

Yup. Acum merge.^^ Mie mereu mi se intampla asa, eu o vad dar alti nu... Si numai cu linkurile de la Zorochan... :-j Nu e mare tambalau acum. E doar o problema minora care se remediaza repede.^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 8:33 am

Hmm, m-am gandit ca in loc de anime fara prea mult succes gen "Nodame Cantabile" sau altele in care nu prea ai ce vorbi, sa se inlocuiasca cu altele. Gen A ono exorcist *parca sunt fani*. La Hell girl nu prea ai ce spune , cel putin asa am observat in jumatatea din primul sezon. Zic si eu asa... sau sa se faca un sondaj cu ce anime ar meriat locurile acelea speciale.

Psycho XD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri    Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Probleme tehnice , sugesti si nelamuriri
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Despre forum x-
Mergi direct la: