☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buh'buh'bau

In jos 
+2
Psycho
Đąŋģęŗ •
6 participanți
AutorMesaj
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 10:40 am

´Ello there! Eu sunt Diz' , incantata de cunostinta. Hmm varsta este scrisa la profil, so nu o mai repet. Sunt rozofoba si galbenofoba, adica detest aceste culori. Hmm imi place sa vizionez anime-uri, nu am o lista super extra mega mare, insa cele pe care le-am vizionat sunt interesante, cred. Hmm referitor la manga, la fel, nu citesc foarte multe, defapt am citit cateva serii, nu mai stiu sigur cate, si altele mai mici. Imi place rock-ul, k.pop-ul si alte genuri muzicale, dar mi-e lene sa le enumar. Mai nou sunt fana yaoi, insa mai mult imi place sa citesc ficuri/manga si uneori, sa si scriu. Nu sunt adepta dulciurilor, cu exceptia inghetatii.
Huh, nu mai am idei referitor la ce sa scriu pe aici, so daca va mai intereseaza ceva, just ask me.

Zbye and see ya later ;x
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 10:47 am

Heya ma love XD Ma bucur ca iti facusi cont pe acili sa si o sa evzi ca ii comic, mumos si tot ce vrei. E mai la inceput da te obisnuiesti ma friend XD. Bun venit in luema asta, care in curand va fi Psycho's yaoi word. Yup in curand, foarte curand toti vor fi yaoizati XD Inca odata bun benit! XD

Psycho XD
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 10:53 am

Sank ya, ma love, for the welcome. Imi fusese dor sa.mi fac cont pe un forum :-? Defapt, au trecut mai bine de doua luni de cand m.am inregistrat pe unul, desi acela e inca in constructii ;p Oricum, lumea ta? Hmm, sa zicem ca mai vedem ce se va intampla. Anyway, sank ya for the welcum'

Zbye and see ya later ;x
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 10:58 am

Deci ca sa fie intrebari care nu cunosc despre tine...:

1. Plake sa citesti? Ce autori plake?
2. Ce iti place mai multe seme sau uke?
3. Inghetata de cioc vs de vanilie?
4. Ma ubesti sau ma ubesti mai multe? :o3
5. Caini sau pisici?

Zbye ma love XD

Psycho XD
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 11:02 am

Hei guiz !!!
bun venit dear
merci ca ti-ai facut cont si scuza-mi intarzierea
asa poi sa vedem , din descrierea ta am inteles ceva-ceva
intrebarile ar fii cam aceleasi ca si ale psyhopatei :P
deci astept raspunsuri
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 11:14 am

Hehe, chiar asteptam intrebari ;x So:

1. Dap, imi place sa citesc, si proza, si poezii. Hmm autori preferati, zici? Pai ar fi Richelle Mead, mai departe, Eminescu, poeziile lui chiar imi plac si ma fac sa simt ceva ce altii nu reusesc si nu stiu, cam atat, momentan, poate si Liviu Rebreanu pentru romanul Ion :-? Imi place faza cand Ion si Ana [daca nu ma insel] fac "dragoste" cu tatal Anei in camera alaturata.
2. Seme. Nu m.as vedea in postura de uke din mai multe motive, printre care personalitatea mea care se schimba din cinci in cinci minute, temperamentul meu violent si comportamentul de bad boy [yeah, bad girl, but deh]
3. Inghetata de vanilie. Nu.mi place inghetata de ciocolata, deoarece ... habar nu am, insa nu.mi place, o prefer oricand pe cea de vanilie, insa daca nu se poate, e buna si cea de ciocolata.
4. Sa vedem :-? Nu sunt o persoana care sa.si manifeste prea mult iubirea, ceea ce inseamna ca nu repet din cini in cinci minute ca iubesc pe cineva, doar cand sunt sarcastica, bineinteles. Daca spun cuiva "te iubesc" mai rar repet acel lucru la un interval scurt de timp, daca ma cunoste isi da seama din comportamentul meu care sunt sentimentele mele pentru el/ea. Got'cha?
5. Pisici. Why? Pentru ca si eu sunt o pisica, neagra, bineinteles. Why black cat? 'Cuz, aduc ghinion celor din preajma mea, nu intodeauna, dar suficient, le ador, am ochii asemenea pisicilor negre si cam atat.

Sank ya for tha questionz. Daca mai ai, te astept , desi am dat raspunsuri sucite, right? ;>

Zbye and see ya later ;x

EDIT: Sank ya too >;d< Sper sa intelegi ceva din raspunsuri ;p

Zbye and see ya later ;x
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 8:43 pm

Salut Diz
Imi pare bine sa te cunosc
Si bun venit pe forumul W-las :king:
Pai deja
Psycho a pus intrebarile la care ma gandeam ,totusi ...

Iti plac ficurile?
Care e filmul tau preferat?
Dar anime-ul?
Personaje din anime?
Cuplu preferat din anime???Care eee???
Vei scrie un fic?


P.S: Nu uita regulamentul , distractia si prietenii :geek:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 11:45 pm

Buna, Diz' ! Bine ai venit pe forum ! >:d<
Sper sa te distrezi p`aici si sa postezi fic`uri. :d
In materie de genuri muzicale avem aceleasi preferinte. Nu stiu tu, dar eu una urasc manelele si muzica disco comerciala [ asta de se vinde pe moment, cu toate ca seamana leit cu ritmul celei de acum o zi .. ]
Paii... hmm :-? Nici eu nu ma omor dupa galben.. roz`ul imi place :d, iar culorile mele pref. sunt movul si verdele..

N`am decat o intrebare care ma roade [ ok, doua ] :
Care este trupa ta preferata de k`pop ?
Culorile rpeferate? :lol!:

Pai, cam atat.
Te`am pupat ! :* bye
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:18 am

Dohh, se inmulteste lumea pe aici ;p Ma bucur pentru asta, thehehe. Asa, moment of truth:

RouXiss Đx, nice to know ya too.
Yeah, insa sunt extrem de pretentioasa cand vine vorba de ele. Daca nu'mi place titlul si modul in care este scris [adica prea multe greseli, limbajul lasa de dorit si alte lucruri de genul] nici nu ma obosesc sa citesc decat o fraza, indiferent daca ideea este de zece +.
Hmm filmul preferat, zici? Sa vedem :-? Cred ca ar fi Black Christmas. Dohh, este un film horror care o sa.mi ramana mereu intiparit in minte, deoarece l.am savurat cu fiecare clipa ce trecea, mai ales unele faze care erau absolut delicioase 8-> Asa, desi e preferatul meu nu pot spune ca m.a speriat, deoarece as minti, deci nu o spun. Asa, daca tot am inceput cu asta, nu am gasit niciun film horror care sa reuseasca sa ma sperie cu adevarat :-<.
Hmm anime.ul preferat? Well, nu as putea alege, deoarece sunt mai multe care sunt pe primul loc, deoarece si fiindca fac parte din mai multe genuri. Insa, printre preferate se numara : Gravitation, Lovely Complex [ doar fiindca e asemenea realitatii in care traiesc eu], Death Note, Spiral si mi.e lene sa mai scriu.
Persu anime preferat? Fara ezitare spun ca este Gaara. Motivele pentru care acesta este preferatul meu sunt : personalitatile ne sunt chiar asemanatoare, ador roscatii cu ochii verzi [lucru la care amandoi suntem la fel, aproape] si il admir pentru momentele in care era rece, dur, indiferent, the best, pe scurt.
Hmm, letz see :-? Habar nu am x.x Nu am un cuplu boyxgirl preferat, indiferent daca ar fi in anime sau nu. Nu.mi prea place mie sa fac cupluri, in special sa am un cuplu preferat, insa daca ar fi sa.mi imaginez unul, de orice gen [aka boyxboy] acesta ar fi GaaNaru ;>
Pentru mnoment, am mai multe ficuri in desfasurare, printre care unul yaoi si altele in desfasurare. So, pentru moment, nu cred ca voi incepe un nou fic, insa poate voi posta unul din cele existente pana acum.

Aww, sank ya dear for tha questionz ;x
Zbye and see ya later ;x

Renesmee, hellou ;x Ma bucur ca avem lucruri in comun, pentru ca, intr.un final la asta se folosesc forumurile, pentru a gasi persoane cu aceleasi pasiuni ca tine. Idem, in privinta manelelor x.x Si faza este ca oricat te.ai feri de ele, nu ai cum sa scapi, te prind din urma si te leaga cu o coarda invizibila, obligandu-te sa le asculti x.x

Trupa k'pop preferata? Hmm, nu am cum sa aleg, 'cuz ador toate trupele de k'pop pe care le ascult, aka : DBSK, SuJu, SHINee, Big Bang, Taeyang si altii.
Culori preferate, ai? Negru[nu poate sa lipseasca din topul culorilor preferate, dupa mine], mov[don.t ask], albastru,[ador aceasta culoare, hainele mele o demonstreaza] verde,[doar e o culoare care.mi face ochii deosebiti] rosu [blood ;x].

Sank ya too for tha questionz. Sper ca v.am lamurit cat de cat ceea ce va doreati, desi raspunsurile mele sunt date pe ocolis si cu mai multe intelesuri, insa va dati voi seama ;p


Zbye and see ya later ;x
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeVin Sept 23, 2011 9:33 am

Deci Diz vreau sati multumesc pentru ca miai raspuns la intrebari si distreazate Buh'buh'bau 1848667513
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeVin Sept 23, 2011 12:25 pm

RouXiss Đx, multumesc pentru intrebari si urare si poti sa fii sigura ca incepe sa.mi placa pe aici. Daca mai aveti cumva vreuna din voi vreo curiozitate, nu ezitati sa intrebati, chiar daca raspunsurile pe care le dau sunt mai ciudate.

Zbye and see ya later ;x
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: D   Buh'buh'bau Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 12:04 am

Ok , draga mea am sa ma mai gandesc :geek:.
Si sunt sigura ca o sa ne intelegem foarte bine :lol!:.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Rallu
Membru Forum
Membru Forum
Rallu


Element : Life
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 34
Puncte Puncte : 37
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 3:07 am

Buna Diz'! Bine ai venit pe forum! Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni, inclusiv eu :D Nu uita sa respecti regulamentul! Te-am pupat :*
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 7:37 am

SasuSaku, multumesc pentru urare si poate vom deveni prietene, depinde de diferite lucruri care, in mare, nu depind de mine. Stay chill in privinta regulamentului, consider ca am suficenta experienta in domeniul forumurilor pentru a nu incalca vreo regula, sper.
RouXiss Đx, topicul este deschis, nu stiu pentru cat timp, insa daca ai vreo intrebare, eu sunt aici si o sa.ti raspund la intrebare, desi o sa fie mai indirect, cum imi place mie ;>

Zbye and see ya later ;x
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Continut sponsorizat





Buh'buh'bau Empty
MesajSubiect: Re: Buh'buh'bau   Buh'buh'bau Icon_minitime

Sus In jos
 
Buh'buh'bau
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: