☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prim topic.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Prim topic. Empty
MesajSubiect: Prim topic.   Prim topic. Icon_minitimeJoi Sept 22, 2011 9:29 am

Ok deci nu aveam cum să mă pot abţine.
Acum sincer nu ştiu dacă doar moderatori au voie să deschidă un topic aici. Dar vreau eu să fiu prima sau na să încerc să postez aici.
Am sugerat idea cu împărţirea la concursuri şi aici la "Cel mai frumos desen" - vreau să deschid un fel de mic concurs cu o temă.
Sper că nu supăr pe nimeni sau deranjez sau greşesc... Dacă da şterge-ţi şi îmi spune-ţi.

Ok la început, nu am avut un fel de juriu care să aleagă desenele cele mai reuşite sau frumoase.
Aşa că din moment ce deschid eu topicul acum, eu voi fi prima pers din juriu. Dar aş mai vreau încă 2 parteneri sau 1. Pentru că să ne împărţim ideile şi să alegem.
Cum stă treaba: voi voi spune tema - Nu mă înţelegeţi/You don`t understand me - de ce aşa? Păi nu este necesar să spun un cuvânt, ci pot spune şi o propoziţie ca să vă gândiţi la mai multe. Deci după această mică frază veţi desena. Gândiţi-vă bine.
Acum vreau ca încă de la început să-mi spune-ţi(printr-un PM) cine vrea să fie cu mine juriu şi cine vrea să fie participant.
Vor fi trei locuri - I, II, III.
Dacă vă întrebaţi: Premii nu primim? Păi m-am gândit că da să vă dăm premii.
Uite ce spun: Locul I primeşte de la mine un desen digital full, color. Locul al-II-lea primeşte un lineart-schiţă digital şi locul al-III-lea primeşte un traditional art, tot de la mine. Momentan de la mine. Fiind şi primul concurs, dar după poate am să vorbesc şi cu restul să ofere fiecare câte un premiu.
Sper să vă placă idea cu premiile. Şi dacă vre-ţi să vedeţi cum desenez, păi mergeţi la la fan art şi am un topic acolo.

Acum vom afişa participani şi juriul după vom spune data limită când se va încheia. Doresc un lucru de la voi, încercaţi să vă încadraţi în timpul limită.
Deseneţi în weekend. Nu contează dacă este digital sau traditional. Şi încă ceva după ce anunţăm participanţi şi data vă rog să postaţi fiecare desenele.
Dacă se iveşte ceva îmi spune-ţi.
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Prim topic. Empty
MesajSubiect: Re: Prim topic.   Prim topic. Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:45 am

Bun deci si pe aici este la fl de pustiu ca la celalate -_-"

serios . Hai sign sau psycho . ca voi avetyi desene super faine ... Va rog !
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Prim topic. Empty
MesajSubiect: Re: Prim topic.   Prim topic. Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 8:40 am

Foarte bine . Daca nu vreti nu aveti mad
thread closes
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Prim topic. Empty
MesajSubiect: Re: Prim topic.   Prim topic. Icon_minitime

Sus In jos
 
Prim topic.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ¤ Ceea ce nu merita citit ! ¤ :: ¤ Arhiva ¤-
Mergi direct la: