☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mai bine sa fiu pregatita...my testament

In jos 
+4
Zummy
.allii.
Psycho
Elyy
8 participanți
AutorMesaj
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 5:07 am

Asa deci daca e sa mor, ceea ce nu se va intampla..dar totusi daca mor..ce ce nu o sa fie, pentru ca eu sunt inca vie ..dar sa fiu pregatita, nu ca as muri :))
Testamenul meu va va zice ce sa faceti cand eu ma duc sus sa cunosc niste ingeri frumosi si musculosi iubire

1. Vreau sa-i las yaoitzei mele Byby (pschio), toate povestile mele yaoi, desii nu le am postate, le am in PC, si tu oricum le-ai vazut, sper sa nu te superi pe mine daca nu mai apuc sa iti fac cadoul de craciun...si daca nu apuc vezi ca sub patul meu gasesti un Naruto si un Gaara gonflabil...sper sa iti placa si craciun fericit de pe acuma :hgr:

2. Vreau sa-i las piticotului meu (Zummy) toate postarile mele pe forum + contul meu, si sa ai tu grija de el, pana vin eu din minunata mea calatorie :)

3. Vreau ca la inmormantarea mea sa imi puneti cate 3 trandafiri Mov, fiecare, alta culoare nu accept, si daca puneti alta, il trimit pe dracula dupa voi sa va suga sangele pana va uscati apoi il pun sa va umfle si sa va faca baloane pentru circ, inteles?

4. Pe pamglica aia sau ce o fi de la coroanele mele de inmormantare vreau sa fie scris cu sangele vostru de la cine sunt , inteles, si vedeti ca sunt cu ochii pe voi, sa nu scrieti cu sangele altcuiva sau cu checeap sau mai stiu eu ce :colere:

5. In mormantul meu vreau sa fie pusa o perna mov cu fulgi de rata si o patura neagra din blana de urs,+ lucrurile dragi mie, adica: ultima poveste yaoi a yaoitzei mele, primul video pe care mi l-a dat, + un leptop cu deschidere la acest forum, asa si sper ca nu mai e nevoie sa zic: lumanarile trebuie sa fie in forma de animale, trandafirii mov, si cate o monstra ADN, (o suvita de par) de la fiecare user de aici puse intr-un pandativ pe care mi-l veti pune la gat ca sa va tin minte :hearts:

6. Aja, acuma ce-i ma greu, deci ma veti imbraca cu: o perechie de blugi stramti negri, nelipsitii mei adidasi inalti albi, tricoul meu negru cu cranii si vesta mea alba in carouri, parul mi-l veti tapa (aveti grija ca daca ma doare trimit dupa voi extraterestri sa va violeze la noapte), si fara machiaj sau mai stiu eu ce, si sa va duca capul sa ma imbracati cu o rochie de patachina ca sa vedeti cum ajungeti la mine in 2 timpi si 3 miscari.

asa am terminat, o sa dati faliment cu totii dar asta ee, daca nu faceti ce va zic, ajungeti pe nori impreuna cu mine, iar eu nu va impumut niciun inger de al meu cu muschi, nu aveti decat sa va pricopsiti cu bebelusii ingeri Twisted Evil

va iubesscc pe toti si imi astept moartea cu mult drag :ruuuyrrr:
glumeam :=):
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 5:19 am

N-am mai ras asa demult. Si nu am mai fost nici asa de uimita! Chiar iti pasa de mine Mai bine sa fiu pregatita...my testament  4271066558 Arigato. Si nici nu credema ca mai sti de videoul meu sai ideiile mele yaoi sau altceva. Inca putin si imi dau lacrimi 🇳🇴 Nu iti face griji nu vei ajunge asa Mai bine sa fiu pregatita...my testament  2123603182. Ci, noi doua vom fi asa: Mai bine sa fiu pregatita...my testament  2295731696Vom ramane impreuna noi 2 XD

Psycho XD
Sus In jos
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:17 am

=))))
Iti ador testamentul ! Si voi incerca din rasputeri sa iti indeplinesc toate dorintele !
Doar nu vreau sa vina dracula sa imi suga tot sangele pana raman mai stafidita decat stra-bunicamea :))))
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:37 am

woaaaa vorba lui psycho "nu am mai ras asa de mult'

super inceput ... adica daca mori . dar vreau sa . da in niciun caz =]] bun deci
merci de mostnire . probabil ala chetcup o sa fie =]] dupa care trandafir mov ... am ceva prin curte =]] ce mai vroiai ..haine . da .... eu una nu-ti fac baie =]] si nici nu te pun in tron . din pacate nu avm baieti pe aici deci doua fete o sa te puna in cosciug =]]

si cam atat

Sa-ti fie tarana usoara =]]]
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 6:41 am

¤ Zυмму ¤ a scris:
woaaaa vorba lui psycho "nu am mai ras asa de mult'

super inceput ... adica daca mori . dar vreau sa . da in niciun caz =]] bun deci
merci de mostnire . probabil ala chetcup o sa fie =]] dupa care trandafir mov ... am ceva prin curte =]] ce mai vroiai ..haine . da .... eu una nu-ti fac baie =]] si nici nu te pun in tron . din pacate nu avm baieti pe aici deci doua fete o sa te puna in cosciug =]]

si cam atat

Sa-ti fie tarana usoara =]]]

Sa-ti fi tarana usoara, sa-ti fie tarana usoara , bla bla bla, ai incercat tu sa faci pe indiferenta dar eu stiuca iti pasa de mine lafel cu imi pasa si mie ❌
si nu ai cum sa te ascunzi Twisted Evil
uite facem o incercare:

eu ma duc sus pe big benul londrei si ma arunc de acolo ce zici XD? ai bani pentru inmormantare ? :))
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 7:24 am

am vro doua monede de 1 ban . imi ajung doar pentru acoperirea ochilor =]]
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 8:14 am

¤ Zυмму ¤ a scris:
am vro doua monede de 1 ban . imi ajung doar pentru acoperirea ochilor =]]

sunt bune si alea, tie iti fac reducere Twisted Evil
Sus In jos
•Cofféeღ
Membru Forum
Membru Forum
•Cofféeღ


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 56
Puncte Puncte : 113
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 25

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 5:07 am

=))) M-ai spart Ely! =))))

Cica ingeri frumosi si musculosi! :> =))))))))))))
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 8:51 am

te-am spart? aaa ce pacat, eu voiam sa te crap dar daca te-am spaert atunci vreau ca la inmormantarea mea sa aduceti si super gluu sa reparati tot ce am spart hahahy
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 10:34 am

Elyy a scris:


asa am terminat, o sa dati faliment cu totii dar asta ee, daca nu faceti ce va zic, ajungeti pe nori impreuna cu mine, iar eu nu va impumut niciun inger de al meu cu muschi, nu aveti decat sa va pricopsiti cu bebelusii ingeri

Cine ramane cu bebelusii ingeri? Eu am vampiri, multi si crede'ma, nu se compara ingerii cu vampirii =p~ Asa, si dat fiind faptul ca voi complotati iar impotriva mea, pot sa te ajut sa ajungi mai repede pe acel nor? Hmm? Nu e greu, spui un simplu cuvant care incepe cu "d." si m'ai adaugi o vocala, adica "a". Jur, nu e niciun deranj, pe cuvant.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 10:44 am

Diz' a scris:
Elyy a scris:


asa am terminat, o sa dati faliment cu totii dar asta ee, daca nu faceti ce va zic, ajungeti pe nori impreuna cu mine, iar eu nu va impumut niciun inger de al meu cu muschi, nu aveti decat sa va pricopsiti cu bebelusii ingeri

Cine ramane cu bebelusii ingeri? Eu am vampiri, multi si crede'ma, nu se compara ingerii cu vampirii =p~ Asa, si dat fiind faptul ca voi complotati iar impotriva mea, pot sa te ajut sa ajungi mai repede pe acel nor? Hmm? Nu e greu, spui un simplu cuvant care incepe cu "d." si m'ai adaugi o vocala, adica "a". Jur, nu e niciun deranj, pe cuvant.

da dar ingerii vampiri sun cei din iad, iar eu sunt cumine :ang: , deci eu nu ajung in ia...sper, iar in rai sunt doar ingeri musculosi si ingeri bebeluusi atat :jgd:
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 10:11 am

Elyy a scris:
Diz' a scris:
Elyy a scris:


asa am terminat, o sa dati faliment cu totii dar asta ee, daca nu faceti ce va zic, ajungeti pe nori impreuna cu mine, iar eu nu va impumut niciun inger de al meu cu muschi, nu aveti decat sa va pricopsiti cu bebelusii ingeri

Cine ramane cu bebelusii ingeri? Eu am vampiri, multi si crede'ma, nu se compara ingerii cu vampirii =p~ Asa, si dat fiind faptul ca voi complotati iar impotriva mea, pot sa te ajut sa ajungi mai repede pe acel nor? Hmm? Nu e greu, spui un simplu cuvant care incepe cu "d." si m'ai adaugi o vocala, adica "a". Jur, nu e niciun deranj, pe cuvant.

da dar ingerii vampiri sun cei din iad, iar eu sunt cumine :ang: , deci eu nu ajung in ia...sper, iar in rai sunt doar ingeri musculosi si ingeri bebeluusi atat :jgd:

Eu ziceam ca nu.mi plac bebelusi ingeri si nu am nevoie de ei, chiar daca merg in Rai sau Iad, ci ca eu am vampirii langa mine. Si avand in vedere ca sunt fantoma unui vampir nu am nevoie de ingeri musculosi, cand am ceva mult mai salbatic ;>
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeVin Oct 21, 2011 9:05 am

Elly nu cred ca voi ajunge la ingerii musculosi sau la cei bebelusi , eu voi ajunge la >:)
Glumeam , dar totusi imi place faza cu clasificarea ingerilor =))
Sper ca putem sa indeplinim aceste cerinte ca daca nu .... pedeapsa nu ?? :))
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 5:10 am

ca daca nu, pedeapsa da, tre sa-l pegatesc pe dracula >:)
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:14 am

Oricum nu o sa te las sa mori
Ce mama asi mai fi ?! :hard:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:19 am

pai ai fi o mama buna, oricum eu mor deja, ca la ca de racita sun cred ca am luat de la voi gripa, prin virusi :)) imi curge nanau mai rau ca niagara si nu imi convine, oricum cum am zis, eu nu mor, nu scapati voi de mine asa de usor Twisted Evil
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 6:30 am

Si eu sunt racita si calculatorul se afla cred ca in cea mai rece incapere park bom , pe scurt cred ca de la mine ai faq luat sau poate sunt mai multi membri raciti hahahy
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 7:05 am

af raceala ... trag de-un nas de zici ca-i cimpoi =]]
plus ca am si o tuse seaca care mereu ma inceaca , deci eu mor prima =]]
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 10:09 am

Nici sa nu aud asta amandoua trebuie sa stati cu picioarele pe pamant :))
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 10:31 am

eu tusesc ca un tern, si imi curge nasu ca niagara, cgihiar mai rau, si uitate la profilul meu ca scrie cas viasatoare deci normal e ca eu sa stau pe un nor :))
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 10:53 pm

Atunci va urez insanatosire grbnia si revenirea cu picioarele pe pamant :))
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 104

Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitimeMar Apr 30, 2013 10:27 pm

Ce bun testament =))))))))))))))).
Eu una,o sa arunc in tine cuuuuuuu gramezi de 10 bani sa ai si tu pe lumea cealalta si lumea sa creada ca ai avut parte de un viol l0ll
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Empty
MesajSubiect: Re: Mai bine sa fiu pregatita...my testament    Mai bine sa fiu pregatita...my testament  Icon_minitime

Sus In jos
 
Mai bine sa fiu pregatita...my testament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Testament? Noo... nu mor eu asa usor, dar totusi...
» Se pune si AoKitsune sa faca testament....
» .:My Testament:.
» ..::Testament ::..
» Cica al meu testament.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: « Altele » :: « Testamente »-
Mergi direct la: