☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Oracol Naruto

In jos 
+6
lee
Zummy
.allii.
ZuZa_Roxa
Đąŋģęŗ •
Elyy
10 participanți
AutorMesaj
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 9:14 am

1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat)
2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau shippuuden.
3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
8. Ce crezi despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta :=):

bunn deci detaliat va rog :whip:

eu completez mai incolo ⭕):
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeDum Oct 23, 2011 1:37 am

Hmm desi nu am vazut tot anime'ul, o sa completez si eu acest oracol, desi cred ca ar fi trebuit deschis la Discutii despre animeurile tale preferate, parerea mea.

1. Care este personajul tau preferat din Naruto? (fata si baiat)

Gaara, este personajul meu preferat din Naruto datorita asemanarii cu mine, iar fata preferata ... sa zicem ca Hinata. Why? Dunno, adica imi place cum arata si faptul ca e atat de diferita, insa totusi asemanatoare cu mine.

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau shippuuden.
Hmm :-? In ce sens sa ma impresioneze? Anyway, nu cred ca a fost ceva care sa ma impresioneze in asa fel incat sa'mi ramana intiparit in minte. Recunosc ca acest anime are multe faze amuzante si tot asa, insa nu m'a impresionat in asa fel incat sa spun "Incredibil"

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
GaaNaru ;> stiu ca este un cuplu inexistent, nici macar nu a existat vreo referinta la ei, dar deh, pentru mine acesta este ;> Anyway, mai mult ca sigur o sa fie celebrul cuplu SasuSaku 8-|

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Sa zicem ca personalitatea lui este destul de interesanta, insa ma cam enerveaza faptul ca toti sunt innebuniti dupa el. Sasuke in sus, Sasuke in jos ... Ma rog, poate se va intoarce, poate nu, nu'mi pasa.

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Asta depinde de creatorul animeului, in niciun caz de noi. Oricum, la cat a tot intins actiunea, poate ca va exista si o alta serie dupa Ship.

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Sincer, nu am citit manga Naruto. Hmm, recunosc ca am vazut vreo cateva pagini din ea, insa nu m'a pasionat sa o citesc. In general, citesc manga psihologice si dat fiind faptul ca Naruto nu e tocmai acest gen, nu am de gand sa o parcurg.

7. Care crezi ca va fi sfarsitul lui Shippuuden?
Habar nu am. Cum zicem, inca nu am vazut tot anime'ul, sunt doar la Ship, deci nu am o parere. Insa probabil se va incheia cu Naruto devenind Hokage sau ceva de genu'

8. Ce crezi despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Hmm ... este un personaj interesant si acest Toby. Aaaa nu cred ca este niciunul dintre cei doi, defapt inca nu am ajuns pe acolo. Ce legatura au cei 3? Pai, daca nu ma insel, sunt membrii Akatsuki.

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Neh, nu va inceta niciodata sa-l iubeasca. De ce cred asta? Pentru ca asa a fost creat acest personaj, nu are cum sa inceteze sa-l iubeasca chiar daca stie ca nimic nu se va schimba. In plus, nu asa e dragostea si in realitate?

10. Ziceti o faza amuzanta din Naruto la care ati ras cu pofta.
Ahh, asta cred ca ar fi fazele cu Sexy Jutsu sau momentul in care Naruto s-a sarutat cu Sasuke pe la inceputul seriei. Nu o sa uit niciodata acele scene.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeDum Oct 23, 2011 7:22 am

1. Care este personajul tau preferat din Naruto? (fata si baiat)
Pai personaj feminin Sakura ,iar masculin Sasuke

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau shippuuden.
Pai cum a zis Dizulic nuprea asa avea ...

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
NaruHina 100% , ca SasuSaku nu cred

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Asi vrea asa ceva , dar nu stiu sigur si cred ca este interesant din punct de vedere misterios

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Eu vreau , dar este decizia creatorului , nu a mea

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Pai nu am citit inca ...

7. Care crezi ca va fi sfarsitul lui Shippuuden?
Pai sper ca se va termina cu bine :))

8. Ce crezi despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Pai membri aceiasi organizatii ...

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Nu vreau eu :))

10. Ziceti o faza amuzanta din Naruto la care ati ras cu pofta.
Cand primeste Naruto bataie de la Sakura , ma amuza de fiecare data fazele acestea :))
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeDum Oct 23, 2011 9:29 am

1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat)
personajul feminin este Sakura , iar cel masculin este ..... Gaara si Sasori , nu prea ma pot decide :)) dar imi mai place aproape la fel de mult si de Naruto :D

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau shippuuden.
Pai m-a impresionat lupta dintre Naruto si Pain si cea dintre Sakura si Sasori...

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
Cel mai probabil va fi NaruHina ... dar nu imi pierd speranta nici pentru SasuSaku :)) :D

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Sasuke este un personaj inteligent si foarte puternic dar este cam orbit de prostia aia de razbunare si cum a zis si Diz` ma enerveaza la culme ca peste tot auzi numai Sasuke in sus si Sasuke in jos X( . Cat despre intoarcerea sa in sat .... eu cred ca se va intoarce sau va fi ucis de Naruto sau Sakura sau Kakashi .... sau toti trei :))) dar cel mai probabil de Naruto .

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Ar fi super ... dar ramane la latitudine lui Kishimodo sau cum s-o numi creatorul :)))

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Din manga am citit doar putin ... adica mi se pare mai interesant in anime decat in manga...

7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Madara moare , Akatsuki dispare si Naruto devine Hokage

8. Ce crezi despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Tobi este cel mai amuzant personaj dupa Jiraya:)) [parerea mea]
Cel mai probabil este Madara , adica de multe ori pe parcursul animeului s-a afirmat ca ar fi Madara...
Toti trei fac parte din clanul Uchiha

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Nu prea cred , Sakura il iubeste prea mult pe Sasuke pentru a-l uita asa de usor....


10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta
Atunci cand Naruto si Sasuke au fost lipiti :)) , sau cand cei doi s-au sarutat :)) dar si toate datile cand Naruto si-o ia de la Sakura sunt extrem de amuzante :))

Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 7:17 am

1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat)

Naruto si Sakura cu toate ca saku e cam prea firava . e mai mult inutila ... da` nush de ce-mi place ^^

2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau shippuuden.

poi mi-a la nebunie momentul in care naruto l-a invins pe Nagato aka Pain

3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?

Naruhina sau NaruSaku

4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?

Nush ce sa zic .... nu cred . Sasuke ? prea exagereaza cu razbunarea lui cu tot . Razbunare-n Sus Razbunare-n Jos .

5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?

As vrea eu ^^

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?

nu am citit mai deloc

7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?

Probabil sas`ke si naruto morti ? sau sas`ke in sat zambind cot la cot cu naruto ? nush ce sa zic :D

8. Ce crezi despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?

Poi... Tobi cred ca este tot madara . dar de Obito ? nush daca are legatura cu madara . pentru ca fara un ochi si cu toata partea dreapta a corpului distrusa era Danzo . pentru ca obito si-a dat ochiul lui Hatake Kakashi si partea de corp a fost strivita ....

9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?

Face asta deja XD

10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta

poi sunt mai multe :D

Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
lee
Membru Forum
Membru Forum
lee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 45
Puncte Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 29

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 7:36 am

1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat)
Naruto,Hinata
2. Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau shippuuden.
Cand Jiraya sa luptat cu Pain si a murit :geg:
3. Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
Cel mai probabil NaruHina
4. Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Despre Sasuke...nu una prea buna.Si cred ca se va intoarce in sat...doar ca sa-l distruga.
5. Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?
Da
6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Nu am citit.
7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Naruto devine hokage si Sasuke moare.
8. Ce crezi despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?
Tobi este Madara.,si legatura...suntdin clanul Uchiha.
9. Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?
Nu cred ca va inceta sa-l iubeasca.
10. Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta
Cand Naruto l-a sarutat pe Sasuke razmut Mi-a placut fetele lui Ino si Sakura
Sus In jos
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 103

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 12:52 am

1. Care este personajul tau preferat din Naruto (fata si baiat)
Gaara si Sakura.

2.Descrie un moment ce te-a impresionat cel mai mult din original sau shippuuden.

Pai lupta dintre Naruto si Pain.

3.Care crezi ca va fi cel mai existent cuplu din Naruto ?
NaruSaku.

4.Ce parere ai despre Sasuke ? Crezi ca se va intoarce in sat?
Nu cred,poate doar sa`l distruga.Numa razbunare e pe capu` lui.

5.Credeti ca dupa Naruto Shippuuden va veni si o serie Akippuuden?

Sa speram.

6. Ce crezi tu despre Manga? iti plac?
Nu am citit.


7. Care crezi ca v-a fi sfarsitul lui Shippuuden?
Habar nu am.Sper ca se va termina cu bine. :))

8.Ce crezi despre Toby? El este Obito sau Madara? Si ce legatura au cei 3 ?

Mi se pare interesant acest Toby,dar nu comentez nimic despre el.

9.Credeti ca Sakura va inceta pana la urma sa il iubeasca pe Sasuke stiind ca nu are nici o sansa?

Sakura nu va inceta niciodata sa il iubeasca pe Sasuke.

10.Ziceti o faza amuzanta din naruto la care ati ras cu pofta
Fazele in care Naruto isi ia batuta de la Sakura si sarutul dintre Naruto si Sasuke.
Sus In jos
AnimeFun
Membru Forum
Membru Forum
AnimeFun


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 42
Puncte Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 25

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 7:10 am

:)


1.Personajul meu favorit----Naruto-el face fata tuturor problemelor si este supus la cele mai grele sarcini.Pe langa faptul ca este personajul principal este si cel ce va ajunge cel mai puternic.

2.Pe mine nu ma emotioneaza multe pentru ca sunt o fire mai tare.Dar cel mai mult m-a emotionat fraza cand minato si kushina erau strapunsi amandoi de ghearele lui Kurama(noua cozi) ca sa si apere unicul fiu Naruto.Aproape ca am plans.

3.Probabil NaruSaku.In ciuda a faptului ca lucrurile merg asa Naruto si-a marturisit dragostea unui ninja intr un ep. nu mai tin minte si el spune,,Eu o iubesc dar nu o voi forta sa ma iubeasca, momentan doar o sa am grija de ea,, cand va venii vremea sa i marturiseasca Sakurei va zic eu ca va ajunge sa tine foarte mult la Naruto dupa cate o sa faca.

4.Sasuke...Hmm o fire foarte orgolioasa avara dupa razbunare .Parerea mea este ca singura legatura dintre el si Konoha va fi lupta cu Naruto.El nu se va intoarce in sat niciodata. Ar fi unele zvonuri deoarece in Manga Itachi invie si scapa de sub contrulul lui Kabuto si sar putea sa l influenteze dar nimic nu se poate sti.

5.Naruto este cam cel mai urmarit Anime si totodata cel mai bine vandut ca si Manga in Japonia si cred ca se va continua pentru ca au multi fani..iar Creatorul nu poate crea daca marfa lui nu este placuta.Daca intelegeti ce vreau sa zic.

6.Imi plac foarte mult manga dar nu imi place sa ma abat de la anime.Devin prea nerabdator.Dar anime-ul este de 100 de ori mai bun decat manga pentru ca reprezinta mai bne personajele si fundalul si te fac sa intelegi.Daca serialul ar fi fost only manga poate m-as fi uitat dar mai cu galci.

7.Cred ca finalul razboiului, iar daca seria va continua in Akkipuden putem spera la un fir de continuare.

8.Nu voi discuta nimic la aceasta intrebare special am sa deschid eu un topic pentru a lamurii iar la final vreau sa va aud pareriile.Eu am studiat de foarte mult timp aceste personaje.Toate toby madara obito si in niste simple randuri nu pot explica prea bne.Dar promit eu ca o sa deschid bine inteles daca e primit.

9.Iubirea ei nu va murii definitiv dar daca aceasta ajunge sa se indragosteasca de Naruto ,,iubirea,, ei fata de Sasuke poate sa se transforme intr o simpla purtare de grija sau in cel mai BUN caz moarte.

10.Zic din manga.Atunci cand Noua cozi si ceilalti biju se amuza pe seama lui Naruto ca l-a sarutat pe Sasuke la academie.Tin sa mentionez Naruto si Kurama vor ajunge ca si Bee si 8 cozi.Kurama =Noua cozi.:D
Sus In jos
Sasuke
Membru Forum
Membru Forum
Sasuke


Element : Fire
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 105
Puncte Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 27

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 1:14 am

1. Sasuke si Sakura

2.nu prea stiu nu am o secventa preferata oricum animeul e incredibil!!!

3 . Cel mai probabil ... NaruSaku

4. Sa vedem ... sar intoarce dar nu cred ca ar mai fi acelasi

5. As vrea eu imi place animeul dar nu cred ca mai fac o serie

6.Nam citit-o

7. Nam idei sa vedem sar incheia cu visul lui Naruto ( sa devina Hokage)

8. Ce sa zic? ...... ( nu comentez la acest personaj )

9. Sa inceteze ? ..... Putin probabil poate daca ar exista NaruSaku

10. Sa rad cu pofta ? .... Nu stiu sunt multe faze amuzante dar cea mai reusita care chiar am ras cand sau sarutat Naruto cu Sasuke si toate fetele lau batut pe Naruto
Sus In jos
mary97
Membru Forum
Membru Forum
mary97


Element : Spirit
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 66
Puncte Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitimeVin Mai 04, 2012 12:25 pm

1.Itachi si Sakura
2. Sfarsitul luptei dintre Itachi si Sasuke atunci cand Itachi moare
3. Narusaku
4. Cred ca este doar un tip razbunator si arogant si nici mort nu se va mai intoarce in sat mai ales ca vrea sa il distruga
5. -Cred ca da
6. Nu obisnuiesc ca citesc manga
7. Inca nu m-am gandit la asta
8. Momnetan am cam ramas in urma cu episoadele din Shippuden deci nu prea stiu
9.Este posibil vazand ca el tot vrea sa distruga satul si ei facandu-i mult rau
10. Nu mai tin minte nici o fraza dar cel mai mult am ras la faza cand Sasuke si Naruto s-au sarutat fara sa vrea cand erau la Academie




Sus In jos
Continut sponsorizat





Oracol Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Oracol Naruto   Oracol Naruto Icon_minitime

Sus In jos
 
Oracol Naruto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Naruto Uzumaki
» ♥ Naruto love♥
» Naruto Shippuden
» Naruto Sasuke si Sakura
» Cat de multe stii despre Naruto?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Love Anime ♥ ☺ ♂ :: Anime. :: Naruto-
Mergi direct la: