☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce creatura mitologica esti?

In jos 
+9
Hakusho
°o.O Skittles O.o°
Miranda^_^
.allii.
Psycho
Đąŋģęŗ •
★♥Alexia Maria♥★
Elyy
ZuZa_Roxa
13 participanți
AutorMesaj
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:06 pm

Incepe testul ^^
Ce creatura mitologica esti?
Esti un inger, pazitor al tuturor, de la cea mai mica furnica pana la cel mai inalt copac. Oferi inspiratie, iubire si speranta. Esti tot ceea ce inseamna frumusete si puritate.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:21 pm

Esti un inger, pazitor al tuturor, de la cea mai mica furnica pana la cel mai inalt copac. Oferi inspiratie, iubire si speranta. Esti tot ceea ce inseamna frumusete si puritate.
Sus In jos
★♥Alexia Maria♥★
Membru Premiat
Membru  Premiat
★♥Alexia Maria♥★


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 887
Puncte Puncte : 1067
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 26

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 8:05 am

Ce creatura mitologica esti?
Esti
un inger, pazitor al tuturor, de la cea mai mica furnica pana la cel
mai inalt copac. Oferi inspiratie, iubire si speranta. Esti tot ceea ce
inseamna frumusete si puritate.
Ce creatura mitologica esti? 1882223671
Sus In jos
http://animelove.forumactual.com/
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 11:35 am

Esti o sirena. Printre cele mai frumoase creaturi, o fiinta mistica si extrem de periculoasa. Ai puterea de a manipula oamenii.

Minte x.x Ei bine, la partea cu "extrem de periculoasa" nu, acolo e adevarat, dar in rest ... eu, sirena?
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 12:00 am

Esti un varcolac. Tanjesti dupa carne, te simti intotdeauna agitat/a in jurul oamenilor. Nu-ti poti controla furia. Esti intotdeauna o persoana ostila cu tendinte animalice. Imbratiseaza-ti latura salbatica.

Varcolac. Imi convine, mai ales ca am incercat sa pun ce e mai sincer. Yeah, nu prea ma simt bine in preajma oamenilor. Si da, cand ma infuri nu ma mai pot controla deloc.

Psycho XD
Sus In jos
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 11:42 pm

Esti un varcolac. Tanjesti dupa carne, te simti intotdeauna agitat/a in jurul oamenilor. Nu-ti poti controla furia. Esti intotdeauna o persoana ostila cu tendinte animalice. Imbratiseaza-ti latura salbatica.
Sunt un varcolac se pare ;> dar adevarul este ca nu ma simt intotdeauna agitata in preajma oamenilor , adica am momente si momente ;)
Sus In jos
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 27

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 4:45 pm

Esti un inger, pazitor al tuturor, de la cea mai mica furnica pana la cel mai inalt copac. Oferi inspiratie, iubire si speranta. Esti tot ceea ce inseamna frumusete si puritate.
Sus In jos
°o.O Skittles O.o°
Membru V.I.P
Membru V.I.P
°o.O Skittles O.o°


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 1563
Puncte Puncte : 1584
Reputatie Reputatie : 19
Varsta : 26

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 3:41 am

Esti un inger, pazitor al tuturor, de la cea mai mica furnica pana la cel mai inalt copac. Oferi inspiratie, iubire si speranta. Esti tot ceea ce inseamna frumusete si puritate.
Sus In jos
Hakusho
Membru Forum
Membru Forum
Hakusho


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 28
Puncte Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 25

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 6:07 am

Esti un varcolac. Tanjesti dupa carne, te simti intotdeauna agitat/a in jurul oamenilor. Nu-ti poti controla furia. Esti intotdeauna o persoana ostila cu tendinte animalice. Imbratiseaza-ti latura salbatica.



Ador raspunsul,insa nu m-ar fi deranjat sa fiu un vampir..
Sus In jos
http://xAnimeLove.3xforum.ro
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 103

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 8:37 am

Esti un demon. Demonii sunt de mai multe feluri, majoritatea sunt cei care se hranesc cu sufletul oamenilor. Iubesc suferinta si durerea. Aceste creaturi nu stiu cine esti si nici nu le pasa, sa sper ca stii un exorcist bun. Vrei haos si durere, esti un demon.

Ce`mi placeee Ce creatura mitologica esti? 3535359283
Sus In jos
TicTac
Membru Forum
Membru Forum
TicTac


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 197
Puncte Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 5

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 5:40 am

Esti un inger, pazitor al tuturor, de la cea mai mica furnica pana la cel mai inalt copac. Oferi inspiratie, iubire si speranta. Esti tot ceea ce inseamna frumusete si puritate.
Sus In jos
Catsz
Moderator
Moderator
Catsz


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 305
Puncte Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 4

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeMar Apr 03, 2012 1:01 am

Esti un varcolac. Tanjesti dupa carne, te simti intotdeauna agitat/a in jurul oamenilor. Nu-ti poti controla furia. Esti intotdeauna o persoana ostila cu tendinte animalice. Imbratiseaza-ti latura salbatica.

Si eu care voiam sa fiu inger...
Sus In jos
вüвü ๏ ̯͡๏
Administrator
Administrator
вüвü ๏ ̯͡๏


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 824
Puncte Puncte : 912
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 10:49 pm

Esti un demon. Demonii sunt de mai multe feluri, majoritatea sunt cei care se hranesc cu sufletul oamenilor. Iubesc suferinta si durerea. Aceste creaturi nu stiu cine esti si nici nu le pasa, sa sper ca stii un exorcist bun. Vrei haos si durere, esti un demon.
CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? nU SE POATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :geg: :geg: :geg: :geg:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Ce creatura mitologica esti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce creatura mitologica esti?   Ce creatura mitologica esti? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce creatura mitologica esti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce creatura magica ascund ochii tai?
» Cat de narcisist esti?
» Cat esti de timid?
»  Ce ciocolata esti?
» Cat de destept esti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Teste Θ-
Mergi direct la: