☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Interpretarea viselor tale

In jos 
+2
.allii.
ZuZa_Roxa
6 participanți
AutorMesaj
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 9:00 am

Incepe testul
Eu nu prea am avut vise , voi ce spuneti ??
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Re: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 12:47 pm

Visele tale se refera in mare parte la sentimentul de dragoste sau sexualitate. Ar putea sa reprezinte faptul ca pe plan sentimental, lucrurile nu merg extraordinar de bine. Incearca sa iti dedici o parte a timpului pentru a remedia aceasta situatie. Cine stie, visele pot deveni realitate.

Posibil ... :why2:
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Re: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 11:40 pm

Nu stiu si mie tot asa mia dat raspunsul :edance:
Dar asta este mai mult de distractie nul lua in serios :lol!:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
TicTac
Membru Forum
Membru Forum
TicTac


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 197
Puncte Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 5

Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Re: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitimeMar Mar 20, 2012 7:04 am

Visele tale se refera in mare parte la sentimentul de dragoste sau sexualitate. Ar putea sa reprezinte faptul ca pe plan sentimental, lucrurile nu merg extraordinar de bine. Incearca sa iti dedici o parte a timpului pentru a remedia aceasta situatie. Cine stie, visele pot deveni realitate.
Sus In jos
Catsz
Moderator
Moderator
Catsz


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 305
Puncte Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 4

Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Re: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitimeLun Apr 02, 2012 2:57 pm

Visele tale se refera in mare parte la sentimentul de dragoste sau sexualitate. Ar putea sa reprezinte faptul ca pe plan sentimental, lucrurile nu merg extraordinar de bine. Incearca sa iti dedici o parte a timpului pentru a remedia aceasta situatie. Cine stie, visele pot deveni realitate.
Sus In jos
вüвü ๏ ̯͡๏
Administrator
Administrator
вüвü ๏ ̯͡๏


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 824
Puncte Puncte : 912
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Re: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 11:04 pm

Visele tale se refera in mare parte la sentimentul de dragoste sau sexualitate. Ar putea sa reprezinte faptul ca pe plan sentimental, lucrurile nu merg extraordinar de bine. Incearca sa iti dedici o parte a timpului pentru a remedia aceasta situatie. Cine stie, visele pot deveni realitate.
Nu mai asta zice ''^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Inque~
Membru Nou
Membru Nou
Inque~


Element : Air
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 18
Puncte Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 30

Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Re: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 5:19 am

Visele tale se refera in mare parte la sentimentul de dragoste sau sexualitate. Ar putea sa reprezinte faptul ca pe plan sentimental, lucrurile nu merg extraordinar de bine. Incearca sa iti dedici o parte a timpului pentru a remedia aceasta situatie. Cine stie, visele pot deveni realitate.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Interpretarea viselor tale Empty
MesajSubiect: Re: Interpretarea viselor tale   Interpretarea viselor tale Icon_minitime

Sus In jos
 
Interpretarea viselor tale
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Teste Θ-
Mergi direct la: