☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Rai sau Iad?

In jos 
+8
Psycho
★♥Alexia Maria♥★
Any
Zummy
Đąŋģęŗ •
● Lene
.allii.
ZuZa_Roxa
12 participanți
AutorMesaj
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 9:16 am

Incepe testul
Rai sau Iad?
Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii, toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul. :ang:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeSam Oct 22, 2011 12:39 pm

Esti undeva la mijloc. Cateodata esti bun, cateodata rau. Desigur, este bine sa ai un stil de viata echilibrat insa la tine totul tine de circumstante. Gandeste-te ca o fapta buna este rasplatita mai tarziu.
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeDum Oct 30, 2011 12:28 pm

Hopa Rai sau Iad? 2424481374
Raspunsul este destul de simplu si evident. O sa ajungi in iad mai mult
ca sigur. Nu uita ca esti singurul care poate decide cursul vietii.
Oricum, niciodata nu este prea tarziu. Sau poate ca este?

Doamne promit ca ma voi duce la biserica in fiecare zii [nu pot merge in zilele ce se termina in I si nici in weekenduri deoarece am probleme personale (statul cu prietenii sau la pc)]
Avand in vedere ca nu am mai fost la biserica de 2 ani si ceva.. Am sa incerc sa ma rog din cand in cand.. Dar nu ma lua in iad :((( Sunt prea tanara ca sa ard in foc T^T
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeDum Oct 30, 2011 12:40 pm

Rai sau Iad?

Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii, toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 7:27 am

Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii, toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul.



dizulina avem la fel =]]]
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Any
Membru Forum
Membru Forum
Any


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 39
Puncte Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 26

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeJoi Noi 03, 2011 10:07 am

Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii, toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul.

interesant testul:x
Sus In jos
★♥Alexia Maria♥★
Membru Premiat
Membru  Premiat
★♥Alexia Maria♥★


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 887
Puncte Puncte : 1067
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 26

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 4:00 am

Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si
simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe
placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii,
toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul.
Sus In jos
http://animelove.forumactual.com/
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 10:48 am

haha , eu sunt singura care sunt intre :))
Probabil asta inseamna ca ma voi transforma in vampir si nu voi muri nicio data :))
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 6:33 am

Raspunsul este destul de simplu si evident. O sa ajungi in iad mai mult ca sigur. Nu uita ca esti singurul care poate decide cursul vietii. Oricum, niciodata nu este prea tarziu. Sau poate ca este?

Yeah ce sa ii fac? Mereu visez rasbunarea si o pun in practica, am momente de gelozie, am ganduri ucigase deseori, desi as ajunge la parnaie. Yeah Psycho e o persoana destul de dificila, cu doua personalitati. Depinde de persoane...

Psycho XD
Sus In jos
lee
Membru Forum
Membru Forum
lee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 45
Puncte Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 29

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 7:56 am

Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii, toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul.

Hmm,ce chestie!
Sus In jos
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 103

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 9:59 am

Raspunsul este destul de simplu si evident. O sa ajungi in iad mai mult ca sigur. Nu uita ca esti singurul care poate decide cursul vietii. Oricum, niciodata nu este prea tarziu. Sau poate ca este?

Iai Rai sau Iad? 3535359283 Rai sau Iad? 2658341474
Sus In jos
Catsz
Moderator
Moderator
Catsz


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 305
Puncte Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 4

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 10:17 am

Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii, toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul.

Rallu, e cineva frumos acolo-n Iad?:))
Sus In jos
TicTac
Membru Forum
Membru Forum
TicTac


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 197
Puncte Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 5

Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitimeDum Mar 18, 2012 6:46 am

Esti pe drumul cel bun. Nu trebuie sa crezi neaparat in Rai, ci pur si simplu gandeste-te ca esti un om bun. Incerci sa fi intotdeauna pe placul tuturor si sa ajuti de cate ori ai ocazia. Si dupa cum bine stii, toate aceste lucruri vor fi recompensate intr-un mod sau altul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rai sau Iad? Empty
MesajSubiect: Re: Rai sau Iad?   Rai sau Iad? Icon_minitime

Sus In jos
 
Rai sau Iad?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Teste Θ-
Mergi direct la: