☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este pasiunea ta ?

In jos 
+6
Bishop †
Renesmee
ZuZa_Roxa
Yumi
Voltura
Zummy
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 9:51 am

gei.z , sunt sigura ca ai o voce frumoasa chiar daca tu spui ca ai tai nu au voce , nu este oblicatoriu ca nici tu sa nu ai , plus ca faci lucruridin placere , ca sa te distrezi pe tine , nu pe altii , deci oricine , orice ar spune , tu trebuie sa continui sa faci acel lucru daca-ti place okay la desen sunt sigura ca esti talentata , nu exista dubii , dansul , inca nu te-am vazut scalambaindu-te am

si mie imi place mult sa desenez , de aceea am si dschis un topic cu desenele mele

dansul o a doua pasiune , imi place la nebunie , ma face sa plutesc , sa ma simt bine , si imi da energie , dansul e o parte din mine , la fel ca muzica , asta e combinatia perfecta , muzica si dans happy

altceva poi imi place mult extremitatea , sa fac lucruri extreme , duse pe culmile nebuniei .... cui nu-i place ? wow

geizisor , nu stiu daca am facut-o pana acum dar dezvaluiesc in direct si sunt sigura ca si in reluare dar.....TBX au
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 11:37 pm

Poate te referi la extrem, nu la extremitate. : P
Etremit['ile sunt altele scumpa mea. *hugs*

Păi poate ne întălnim şi dansaăm împreună. XD
Şi o mică întrebare.. ce e TBX ? o,o
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 12:29 am

da , corect ... am gresit hmm si geizisor , tbx , e un fel de prescurtare de Te iubesc
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 12:58 am

Aww.. Oricum toti avem greşeli. Deci nu eşti singura de pe lume care greşeşte.
Serios ? Nu ştiam. Nu prea le am cu prescurtările aştea masive. XD
Şi ca să-ţi răspund la vorbă: Şi eu te iubesc, chiar mult !! My Super-Man. XD
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 1:02 am

si....cand facem nunta smart
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 7:57 am

EU SUNT NASA! SUNT ATAT DE MANDRA DE VOI! cry COPIII...CRESC ATAT DE REPEDE! why au
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 02, 2011 9:41 am

Deja suntem soţ şi soţie... *giggle*
Şi da poţi fi naşa.. eu aşa zic. XD
Oricum da, cu toţi creştem.. şi într-o zi chiar că o să ne vedem la casele noastre. ._______.
Sus In jos
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 7:27 am

Pai ce`nseamna asta ?! Ma dati la o parte ? :( [ glumesc ]
Si eu ce voi fi ?? :o3

Ia spuneti , n`ati vrea vreo fiica , ceva ? :"> :))) Ma ofer eu ! =))
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 12:30 am

Vreau si euuuuu Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 1586189585 , sa fiu atunci moasa Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 2069460885
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 1:02 am

Deci

Dev este maritata cu x Panda.Baka x
Eu sunt nasa! si Renesmee e fiica lor :=)):
Sus In jos
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 6:30 am

Ieiii ! :lol!:
Roxy , tu poti fi nasul . :> :)))
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 5:52 am

Pai sunt sora nasei ,acum:lol!:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 09, 2011 4:44 am

Ha , ha . :))) Bine atunci . :))
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 09, 2011 8:40 am

Înterviu cu felina de pe W-Las (adică eu : >)

Reporteriţa: Felina, care este pasiunea ta ?
Felina: Pasiunea mea este să-mi: răsfăţ nevasta cu nopţi fierbinţi, să-mi ascult copii şi să le fac pe plac, să las rudele lui nevastămea să vine ca nebuni pe la noi.
Reporteriţa: O, văd că munceşti 24 din 24 de ore ca să ai grije de familia ta, cred că eşti mândră de tine ?
Felina: Aha...
Reporteriţă: Aveţi cearcăne, de unde ?
Felina: Tu de unde crezi...


Mă recunosc, asta este pasiunea mea number 1. = ))
Sus In jos
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 09, 2011 10:36 am

=))
Ce mamica devotata am . Si isi rasfata si copilasul ! Sunt in culmea fericirii !
App, mami . Te iubeeesc ! >:d<
Bineinteles , si pe celelalte rude ale noastre , dar si pe vecini . [ sa nu devina cumva vreo persoana geloasa [-( ] :))
Sus In jos
AnimeFun
Membru Forum
Membru Forum
AnimeFun


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 42
Puncte Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 25

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 11:23 am

Sa vin si eu cu pasiunile mele...Cu toate ca scriu acest post asa sa fie...orikm cik aici nu au voie,,Masculii''

1.Desenul (Anime.si creatii de ale mele)
2.Gamer(Pasiune care incepe sa se stinga..cutreer lumea jocurilor virtuale)
3.Skater(Pasiune care va murii ..placa mi e distrusa si iarna vine ..)
4.Beatboxer(Imi place sa imit instrumente de percutie)
5.Muzician(Am 7 ani de student la colegiul national vocational nicolae titulescu.studiez teoria transpusa a muzicii pianul si vioara)
6.Anime(Urmaresc tot felul de anime...in special Naruto Shippuden .citesc si manga si urmaresc si ceea ce se reda ca video in fiecare saptamana joi pe la ora 14:30 inca un episod)
7.Chimia(Poate vi se pare ciudat dar ador chimia..compunerea de atomi si altele)
8.Romana(sunt foarte bun la gramatica..si imi place asta)
9.Parkour(un sport pe care rar il mai practic..pt acest lucru am avut pasiune mare in urma cu 2 ani.cu ajutorul sau mi am cunoscut cei mai buni prieteni pe care din pacate i-am pierdut.fiecare pe alt drum cu alti prieteni si tot asa)
10.Geometria(O sa ziceti ca s tocilar..dar putina geometrie e foarte buna.putina minte e foarte buna si ea.e foarte bne sa gandesti in viata sa iei decizii bune .te poate ajuta foarte mult aceasta materie.)
11.Fingerboarder(Un mini-sport ce l practic iarna..pasiune ce s-a trezit cand ma dadeam pe skateboard.am un mini logo skateboard pentru dmensiunile degetelor cu care fac diferite figuri pe boxe sau pe bass )
12.Conferintele(de obicei iarna ..stau pana tarziu in conferinta cu cate 5 - 6 p mess pe tel si vorbim de ne sar capacele )
13.Football(Ca orice ,,mascul''cum se foloseste mai mult pe aici..ador si eu footballul dar in cantitati moderate)
14.HandBall-ul(Un sport de care sunt foarte indragostit..el nu numai ca mareste acuratetea bratului de reflex. dar te mentine intr o forma uimitoare)
15.Tenis de camp (joc adesea cu varul meu la terenul ssau de casa pe care va urma sa fie o casa )
16.BasketBall(Tot cu varul meu practic..acesta are un cos eu am minge..se poate intelege relatia..)
Poi cam asta a fost..-.-'...
Sus In jos
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 12:59 am

Uuu , draga Florin avem foarte multe in comun;)

In primul rand si mie imi place desenul , chiar foarte mult , dar nu mi-am expus pana acum nici-o "opera" :)) sau poate doar prietenilor si profei de desen :))

Animeurile reprezinta o alta pasiune de a mea , vizionez foarte multe animeuri , uneori ma mai incurc in ele :))

De asemenea imi place foarte mult si Romana , cu toate ca nu am un profesor care sa ma faca sa o inteleg in profunzimea ei .... stiti voi ce vreau sa spun ;)

Geometria , defapt matematica in sine imi place foarte mult , si da multi spun ca sunt o tocilara dar nu`i asa ..... cel putin asa cred eu :))

Si fotbalul imi place foarte mult , cu toate ca numai joc asa de des cum o faceam innainte , imi place sa ma mai joc cu baietii si fetele din clasa mea cate un fotabal micut :">

Bun astea sunt pasiunile care le am in comun cu Florin , acum sa trecem si la restul :))

Imi place foarte mult sa citesc , mai ales romane de dragoste si de actiune , dar imi plac foarte mult si cele politiste :D In fiecare nopate stau treaza pana la 1 cu [,] cartea in fata pentru ca nu imi place sa ma culc in suspans :)))

Imi mai place foarte mult si istoria , de multe ori nici macar nu invat acasa , citesc doar o data lectia innainte de a ma asculta si iau 10 :))

Innotul o alta pasiune de care a-si vrea sa ma tin :)) , iubesc pur si simplu sa fiu in apa cu toate ca eu nu pot sa inot decat daca sunt cu totul in apa :)) , in sensul ca nu pot sa cu capul la suprafata cand inot .. intelegeti voi ce vreau sa spun ..:))

Apoi mai sunt masinile , da , da iubesc masinile XDsi ador viteza , abia astept sa fac 18 ani si sa dau de carnet , iiii abia astept =)))

Pai cam atat deocamdata :D

Ja !
Sus In jos
lee
Membru Forum
Membru Forum
lee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 45
Puncte Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 29

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 19, 2011 3:41 am

Pasiunile mele hmm...

1.Pozele
Imi place sa fac poze mai ales la natura cand plec pe munte ,la mare.Am o boala si cu florile.Si imi place sa fac poze cat mai traznite cand sunt cu prietenii(dar asta se intampla foarte rar).

2.Desenul
Imi place sa copiez fetele unor personaje din anime si pana nu-mi ies cum vreau eu nu ma las.Dar nu desenez prea des ca sunt cu scoala si a inceput sa-mi cam piara cheful.
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 12:00 am

sa vedem:

in primul rand anime,e imi place mult sa ma uit la ele si sa cicales persoana care mi l-a recomandat adica uraganu meu yaoi, ByBy
ador voleiul si hambalul, imi place mult saa il joc, mai mutl de placere, in timpul liber, la scoala, oricand apuc si am timp
imi plac muultt plimbarilee, deci m-ass plimbaaa la nesfarsit daca as putea, mai ales daca mi-ar placea peisajul in care ma aflu, iarna, vara, la munte, la mare, ca daca ma duc eu sa ma plimb nu ma mai gasiti =))
imi place sa lucrez in diverse programe de caluclator, si sa experimentez lucruri noi, ador rta, imi place mult sa vad perosane talentate a caror talent este epreciat de toti, desii eu nu prea sunt talentata de aceea zic ca imi place sa vad, la fel si patinajul artistic, imi place sa privesc, dar nu am incercat niciodata, adcia am incercat o data sa fac o pirueta si am ajuns cu picioru in ghips auci
hmm si am am multe lucruri care ma pasioneaza, dar le-am zis pe cele care cred ca v-ar interesa shp
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care este pasiunea ta ?   Care este pasiunea ta ? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este pasiunea ta ?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Care este modul ideal in care ai putea muri?
» Trupe care nu va place
» Poze care-mi plac :P
» Spune primul cuvant la care te gandesti
» Care a fost primul tau anime vizionat?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ¤ Ceea ce nu merita citit ! ¤ :: ¤ Arhiva ¤-
Mergi direct la: