☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D

In jos 
+2
Zummy
Ava Whiterspoon
6 participanți
AutorMesaj
Ava Whiterspoon
Membru Forum
Membru Forum
Ava Whiterspoon


Element : Fire
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 20
Puncte Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Empty
MesajSubiect: Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D   Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 5:08 am

Buna tuturor!
Eu ma numesc Maria dar mi se spune Marry, am 13 ani si ma bucur ca am si eu un cont aici.

Cate ceva despre mine:
Ce imi place:- sa scriu ficuri, sa ma joc cu cainele meu Jony, sa desenez, sa pap ciocolata si tot ceea ce e dulce, sa fiu bucuroasa si zambitoare, sa am multi amici, sa merg la scoala(pentru distractie),ador toate anotimpurile si am spus ca imi place sa scriu ficuri?
Ce nu imi place:-sa fiu trista, sa se ia cineva de mine, chiar daca cu motiv sau fara, urasc fitosi si/sau fitoasele, urasc chestiile mici si lipicioase...cam atat !

Sper ca voi fii prietena cu toti si sper ca va va placea ficurile mele :X...Va pupacesc pe toti! :*:
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D   Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 5:16 am

Bun venit pe forum !
Sper ca ai sa fii activa si o sa respecti regulamentul ^^
Ma bucur ca ti-ai facut si imi place descrierea ta .
Avem aceleasi placeri cat si neplaceri .
Mai mult nu pot sa-ti spun .
Merci de inregistrare !
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D   Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 8:07 am

hi Hi, my darling!! Bine ai venit alaturi de noi!! pace Ma bucur sincer ca ti-ai facut cont, sper sa fii cat mai activa si sa ne intelegem de minune. Eu sunt Claudia dar imi poti spune Klau, si eu iubesc dulciurile si iubesc de asemenea ficurile. happy Intrebari am o sumedenie insa iti voi pune doar cateva:
-Ce muzica asculti?
-Ce culoare iti place?
-Care este animeul tau preferat? Si daca e din Naruto te rog spune-mi care e personajul tau preferat.
-Ce fel de coicolata iti place? cho
Cam atat.. Iti urez cat mai multa distractie si sper sa raspunzi cat mai repede la intrebari. ByE!! bye
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D   Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 9:30 am

Buna Maria imi pare bine sa te cunosc Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D 2841996089
Pai sper sa te distrezi la noi si sati faci muulti prieteni Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D 3954331900

Si sper ca vei respecta regulamentul , care nu este in exces ,plin de reguli Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D 1223614644
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D   Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Icon_minitimeMier Noi 09, 2011 10:05 am

Buna Maria. Bine ai venit printre noi ;d Sper sa te distrezi , sa fii activa si sa stii, eu am un prieten care are ceva in comun cu catelul tau : acelasi nume [fie, el il are cu doi n, dar astea sunt detalii] Anyway, have fun si sa vedem ce ficuri ai :>
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D   Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 8:50 am

Buna Marry
Bien ai venit
Eu sunt Elyy, imi pare bine sa te cunosc
Distractie placuta pe froum si spor la postat :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D   Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna tuturor! Ma bucur sa fiu aici!:D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna tuturor
» Buna tuturor!
» Buna tuturor^^
» Salutare tuturor !
» Ola! Yumi e aici :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: