☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Doua pupeze albe

In jos 
+2
Đąŋģęŗ •
Rina
6 participanți
AutorMesaj
Rina
Membru Nou
Membru Nou
Rina


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 9
Puncte Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 24

Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: White Chicks   Doua pupeze albe  Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 7:52 am

Mi-a placut la nebunie flmul asta si nu m-am abtinut si vi-l prezint si voua. Este vorba de 2 barbati care lucreaza la F.B.I dar mereu o dau in bara pana cand seful lor vrea sa ii concedieze dar le mai dai o sansa, sansa era sa le duca pe doua fete, care au un tata bogat, in siguranta la hotelul unde se tinea petrecerea milionarilor si de aici incepe distractia. Este un film de comedie:)
Sper sa va placa!
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: Re: Doua pupeze albe    Doua pupeze albe  Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 4:43 am

L'am vazut, de mai multe ori chiar, si intr'adevar e amuzant. Ce film in care barbatii se deghizeaza in femei nu este amuzant? :]] Oricum, ma amuza intodeauna aspectul lor si cum comiteau uneori cate o gafa, dar cel mai mult imi placea ca invatau cum e sa fii femeie si cum ar trebui sa se comporte barbatii cu ele. Amuzant, oricum. Merita vizionat.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Gaara
Membru Forum
Membru Forum
Gaara


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 115
Puncte Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 9
Varsta : 27

Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: Doua pupeze albe    Doua pupeze albe  Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 11:32 pm

este o comedie extraordinara , va dati seama inca de la inceputul filmului =))

Click Here
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: Re: Doua pupeze albe    Doua pupeze albe  Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 11:39 pm

Frumos.L-am vazut anul trecut sau acum doi ani. A fost chiar si aseara la TV. Comedie curata, mai ales cum ia dechizat in femei :)) Faza cu: "Are dreptate, fai mai mari." a fost super :)) Am ras mult si mi-a placut intr-adevar. Un film bun de avzut cand n-ai ce face.

Psycho XD
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: Re: Doua pupeze albe    Doua pupeze albe  Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 1:12 am

L'am vazut de cateva ori mai demult, il vad chiar si acum la tv si mai mult ca sigur il voi vedea si in viitor. E o comedie buna, in special datorita faptului ca i'au imbracat pe cei doi in femei si faptului ca era unul care umbla dupa Britt, e prea tare :]] Anyway, daca nu l'ai vazut si nu ai ce face si vrei sa razi ar trebui sa'l urmaresti.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: Re: Doua pupeze albe    Doua pupeze albe  Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 1:14 am

eu l-am vazut aseara pe antena1 =]] a fost unul dintre cele mai amuzante filme pe care l-am vazut . chiar bestial
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Mao.
Designer
Designer
Mao.


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 443
Puncte Puncte : 469
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 24

Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: Re: Doua pupeze albe    Doua pupeze albe  Icon_minitimeDum Mar 18, 2012 10:42 am

De fiecare data cand l-am revazut, l-am vizionat cu aceeasi placere si am ras cu aceeasi pofta.
Asa comedii sa tot vezi, se numara printre favorite ^^ Cei doi Wayans au facut iar o treaba buna!
Sus In jos
http://chibii-seme.tumblr.com
Continut sponsorizat





Doua pupeze albe  Empty
MesajSubiect: Re: Doua pupeze albe    Doua pupeze albe  Icon_minitime

Sus In jos
 
Doua pupeze albe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ura dintre doua clanuri (+16)
» Doua adevaruri si o minciuna
» Credeti ca se va face si o a doua serie?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Tv Θ :: Filme-
Mergi direct la: