☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Top 5 personaje

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 11:55 am

Cum zice si titlul, faceti un top 5, dar sa si specificati.

1. Sebastian. E hot, e inteligent, e perfect, stie sa indure. E superb. As putea vorbi toata ziua despre el, dar ma rezum la doar atat.
2. Pluto. Nu stiu de ce, dar imi place catelul asta.
3. Undertaker. E ciudat si cul. Mai trebuie?
4. Sa zicem contele acela blond. E frumos si pervers XD
5. Grell. E funny si sexy cand avea aprul scurt :]]

Psycho XD


Ultima editare efectuata de catre Psycho in Dum Mar 04, 2012 12:24 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 9:33 pm

k, booon sa vadem:

1, Sebastian, ehee, ador mult personajult lui, este asa misterios si foarte dragut in acelsi timp, si mai ales ochii lui, ii iubesc :x
2. Ciem si el este foarte misterios dar si destept si frumos, cum sa nu-ti palca :x
3. D-na red, nu stiu de ce dar mi-a palcut mult de ea, si inca imi place
4. Undertaker, nam ce spune la el, dar ador personajul lui
5. hmmm, uitasi cum il chiama darstiu ca e roscat, baiat, indragostit de Seby-chan, cred ca stiti cu totii nu? :)) deci personajul lui e super tare, mie imi place
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 11:31 am

Hey, hey!! Am trecut si eu pe aici!!
1. Sebastian!! In primul rand imi place ca e demon!! Place la mine baietii rai.. Apoi este si super dragut, inteligent, descurcaret, misterios, inuman. Intr-un cuvant este perfect. Doar e un majordom al naibii de bun.
2. Ciel: este dragut si matur pentru varsta lui. Peticul ala e superb si ii ofera acel mister irezistibil. Plus ca e atat de diplomat si fara sentimente. Asa.. Pare de gheata.. Foarte tare!!
3. Vincount Druitt: e super dragut, si desi la inceput mi-a fost antipatic este totusi unul dintre peronajele mele preferate.
4. Pluto: Imi place.. Atat pot spune.. E simpatic si imi place cum s-a atasat de Sebastian.
5. Elizabeth: E un fel de fetita tipica insa foarte dulce. Mie una imi place felul in care tine la Ciel. Desi el este foarte distant, ea incearca sa se apropie cat mai mult de el si sa ii arate cat il place. E foarte scumpica.. Mie asa mi se pare..
Pai cam asta ar fi..
Sus In jos
JustFinetti
Membru Forum
Membru Forum
JustFinetti


Element : Fire
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 21
Puncte Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 25

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 6:19 am

1. Undertaker- un personaj straniu, care ma duce pana in panzele nebuniei:)) ador personalitatea lui, mai ales ca in manga isi da bretonu si palaria de pe ochi:X e superb

2. Sebastian- rece, perfect, atent, malefic... demon, cum sa nu-ti placa?:)) Ador acel caracter superior pe care il afiseaza

3. Grell- un ciudat, par rosu, ce ma duce cu gandul la o femeie, dar incredibil de sweet:x si... ciudat

4. Pluto- genial:x un catelus/lupusor:)) demon incredibil:x care e atat de adorabilicios si "loial"

5. Ash si Angela- da da l-au facut pe Seba sa "sufere" dar sunt incredibili:x au un caracter aparte ce duce spre nebunie pura.
Sus In jos
Sirius
Membru Forum
Membru Forum
Sirius


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 122
Puncte Puncte : 142
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 27

Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 9:27 am

1. Sebastian~ :x O sa aprind o lumanare pentru Yana Tobosu. A fost geniala...pentru ca l-a inventat.

2. Ciel ~ E cute asa cum vrea el sa para adult.

3. Pluto ~ Pacat ca apare doar in anime. (Nu ca manga ar fi plictisitoare sau ceva.)

4. Undertaker ~ :x In manga arata...ah one hell of a sexy shinigami~ :x si e tare dragalas cu nebunia lui cu tot. :))

5. Grell ~ E tampit. :)) Imi place.
Sus In jos
http://gangofparis.forumers.ro/forum
Continut sponsorizat





Top 5 personaje Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje   Top 5 personaje Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 5 personaje
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 5 personaje favorite
» Top 5 personaje favorite
» Cuplari cu personaje din anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Love Anime ♥ ☺ ♂ :: Anime. :: Kuroshitsuji-
Mergi direct la: