☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ~ Hello my World ^_^ ~

In jos 
+5
Psycho
Klau
Zummy
Đąŋģęŗ •
Eu_Adel @@
9 participanți
AutorMesaj
Eu_Adel @@
Membru Nou
Membru Nou
Eu_Adel @@


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 6
Puncte Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 25

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 8:45 am

Hello my World ,
ma numesc Adel , de fapt Adelina am 13 ani , sunt din Filias . . .
Sunt o fire mai timida , dar in acelasi timp mai nebunatica si glumeata :geek: :geek: :geek:
Pasiunile mele :
sa merg cu rolele , desenul , imi plac filmele
de comedie , muzica totusi cu o exceptie - manelele - le urasc , inotul
, sa citesc ficuri , ...
Detest :
prieteni care stau cu tine doar pentru bani sau alte motive ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_mad si nici persoanele care vorbesc prea mult si fara sens ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_neutral
In rest sunt o persoana obisnuita . . . ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_albino ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_albino ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_albino


Cu multa dragoste Adel ~ Hello my World  ^_^  ~ Herz ~ Hello my World  ^_^  ~ Herz ~ Hello my World  ^_^  ~ Herz
Sus In jos
http://anime-knight-rose.forumgratuit.ro/
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:54 pm

Buna, Adelina. Bine ai venit pe forum ^^ Sper sa te distrezi si sa'ti faci multi prieteni [prietene mai mult]. Hmm de anime sau manga nu ai spus nimic deci ... Ce anime'uri urmaresti/ai urmarit? Ce manga citesti/ai citit?

See ya later. ~
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:06 pm

Poi merci pentru inregistrare iubita ^^
Sa te distrezi si sa fi activa !
Sa respecti regulamentul si sa nu uiti de prietenie


In rest ce sa-ti spun . imi place inotul , imi plac filmele , le ador , e o mostenire de la tata , marele mancator de filme . si muzica imi place . alta nebunie de-a mea


so..... ne-am cam potrivit =]]

Inca o data BUN VENIT PE FORUM !!

Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:16 pm

hi Hi, my darling!! Bine ai venit alaturi de noi! Sper sa iti faci multi prieteni si.. Multa distractie!! happy Intrebari:
-Culoarea ta preferata.
-Filmul preferat.
-Anime preferat.
-Carte preferata(in caz ca ai)
-Cea mai mare pasiune a ta.
Asa.. Cam astea ar fi intrbarile. Sa ma descriu si eu putin? O s-o fac.. pace Sunt Claudia, dar prefer Klau. Iubesc ficurile de orice gen, mai ales cele perverse, sunt o fire deschisa si sociabila, cam visatoare uneori. Am o imaginatie bogata, prea bogata. Asa spune mama.. ... Anyway.. Iubesc Naruto, in special pe Hinata si Naruto ca cuplu, si pe Sakura si Sasuke ca personaje. My favourite colour: BLUE!! Forever!! Filme preferate: toate animatiile Disney-Pixar, Dreamworks si filmele de groaza. Pe langa cele de comedie si dragoste. iubire Carte preferata: "Colt alb". Da stiu, pare de copii, dar eu am invatat sa scriu din acea carte, asa ca..
So.. Sper ca nu am vorbit(scris) prea mult si ca nu te-am plictisit. Oricum, daca te-ai obosit sa ciesti tot esentialul ar fi: Sunt Klau si mi-ar placea sa fim prietene. adorabbel
Inca o data bun venit si.. ByE!! bye
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:24 pm

Off inseamna ca maurasti, leao. Eu vorbesc mult si fara sens. Bine, uneori aberez dupa yaoi si ma mai intelege lumea :)) Eh eu sunt Psycho, nebuna dupa gay, sau bufonul forumului Twisted Evil Sper sa te acomdezi, distrezi, sa violezi etc. Si sa iti placa forumul. Bun venit and have fun!

Psycho XD
Sus In jos
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 12:13 am

Hei Adelina ! Ah , iti ador numele :)))
Pai eu sunt Alexandra , dar poti sa imi spui alli , si ma bucur sa te cunosc :D
Intrebari nu am pentru ca ti le-au pus Diz` si Klau pe cele care ma interesau:D
Pai ce sa zic, imi plac mult filmele , animeurile , cartile ;x , muzica [aproape toate genurile , inafara de manele, bineinteles ] si dupa cum spune si zodia mea , sunt o fire mai directa , cu spirit de aventura , si imi place la nebunie viteza , de unde provine si iubirea mea profunda pentru masini , motoare si alte chistii de genu`, dar in special pentru masini XD .
Am cam deviat de la subiect , nu ? :)) Oricum , bine ai venit pe forum scumpa mea si sper sa te ditrezi aici la noi :D

Ja !
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 7:26 am

Hii there, dear^^ Scuze ca am intarziat in halul asta dar asa patesc eu mai mereu..
Trebuie sa invat sa fiu din ce in ce mai punctuala. :D
So, sper sa te distrezi pe la noi si sa iti faci multi prieteni;x
Toti cei de pe aici spunt simpatici si amuzanti daca ai ocazia sa ii cunosti mai indeaproape vei vedea aceste lucruri. Cine stie poate vei lega prietenii frumoase cu cei de pe aici.
Iti urez bun venit si sedere placuta. adorabbel
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 10:37 am

Uff am ajuns cam tarziu , dar ma ierti Ade , nu ?? ~ Hello my World  ^_^  ~ 2335401435
Vruiam sati urez si eu Bun Venit pe forum si sper sa te distrezi si sa respecti regulamentul ~ Hello my World  ^_^  ~ 2841996089
Intrebari .... nu am te cunosc destul de bine asa ca sedere placuta ~ Hello my World  ^_^  ~ 4202481384
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 12:02 am

Bien ia venit Adelina
Eu sunt Elyy, imi pare bine sa te cunosc
distractie palcuta pe forum si spor la postat :)
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 8:02 am

multe intrebari fara raspuns x.x
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





~ Hello my World  ^_^  ~ Empty
MesajSubiect: Re: ~ Hello my World ^_^ ~   ~ Hello my World  ^_^  ~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~ Hello my World ^_^ ~
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» My World !
» My own world
» SE7EN WORLD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: