☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cel mai bun One-Shot de Craciun

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 10:18 am

Poi veti face o compunere care sa aiba minim 45 de randuri si maxim 80 . povestea va fi originala cu personaje create de voi .
Juriul este format din criticii forumului : MikaDo si Thunder .
Ei vor da nota dupa urmatorul barem .

Total 10 puncte
- Ideea . [0,5p]
- Titlu. [0,5p]
- Estetica. [1p]
- Descriere . [5p]
- Actiune . [1p]
- Naratiune. [1,5p]
- Dialog . [0,5p]



Cine se inscrie isi posteaza povestea in acest topic . Nimeni nu mai poate posta pe 22 .dec. 2011 deoarece atunci se vor da notele .

Succes.


Ultima editare efectuata de catre Zummy in Lun Dec 05, 2011 12:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 10:43 am

Hello. Hmm am o observatie, ai spus ca eu fac parte din critici [juriu], iar asta nu e adevarat, pentru ca nu mai sunt critic. Iar Thunder si Mitzumy si'au schimbat nickurile iar astfel tu o sa creezi o confuzie userilor astfel/ Hmm si inca o intrebare, de ce ai spus "personaje naruto sau inventate de voi"? Daca cineva vrea sa faca dintr'un alt anime? Nu era mai bine sa scrii de la inceput "cu personaje anime sau inventate de voi?" Hmm doar atat voiam sa spun ;d
Sper sa nu te deranjeze.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 11:14 am

Păi ca să vă fie la toţi mai uşor, fiindcă şi aşa mă cunoaşteţi mai mulţi după nick-ul Thunder mi l-a, schimbat înapoi.
Un lucur aş vrea să îl spun şi să lămuresc - deobicei concursul de iarnă prezintă ceva original nu prea cred că fan. Anyway, nu am nimic în potrivă.
Aştept să vină lucrările... dar să sperăm că o să participe cineva.
Nu contează cât de bun eşti, e pentru distracţie (chiar dacă sunt critici)
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 12:08 pm

poi , thunder ai dreptate ar trebuii sa fie ceva original .
si diz ma gandeam ca nu te-ar deramja sa critici . dar e ok , nu te oblig ^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 11:17 pm

Diz încă este critic, nu a dispărut de la grupul meu. : )) Doar că i s-a colorat altfel numele. xD
Oricum... aşa şi eu mi-aş fi dorit să particip, dar mai bine lasă... însă ce vreau eu acum ar fii să vine lumea şi să participe. .__. Că aşa degeaba s-a făcut ăsta, dacă nu vine cineva să se înscrie. -.-
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 5:05 am

hi Hi!! Pai sincer as fi vrut si eu sa particip, insa acum nu pot decat sa astept sa ma delectez cu povestioarele voastre. mars Astept sa vad cu ce capodopere veti putea sa ma impresionati, asa ca hai, inscrieti-va!! Acest concurs este chiar o idee buna si as fi dezamagita, si eu si ceilalti care asteapta, daca nu s-ar inscrie nimeni.. why
Spor la scris, dragii mei, si va asteptam cu cat mai multe oneshot-uri si cat mai multe idei!! adorabbel V-am huguit duulce!! :inimioara: ByE!! bye
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 5:15 am

Bun, bun. Vad ca nimeni nu si.a facut curaj inca, asa ca ma incumet eu prima. Deci, pentru cei ce nu au inteles, oficial ma inscriu si o sa postez oneshot'ul mai tarziu [in decursul acestei saptamani, sper]. Asa, deci, curaj fetelor si baietilor, nu va omoara nimeni, e un concurs in care poti sa.ti imaginezi un Craciun magic, cu ce personaje vrei tu si din care mai mult ca sigur o sa te alegi cu sfaturi de la critici. So ... give a try, babe.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 5:26 am

Yeii!! Primul concurent!! Astept oneshot-ul tau asa ca pune-te pe treaba!!
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 6:52 am

eu zic sa incepeti sa postati povestile ca sa aiba criticii timp sa voteze .
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 1:10 pm

Mda, ma retrag. Uhm ... motivul? Nu o sa mai intru pe forum deloc si inca nu am terminat one'shot'ul. Sorry about that x.x Take care girls.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeMar Dec 13, 2011 1:38 am

hmm, pentru ca nu prea este lume pe aici , hotarasc sa ma inscriu si eu, dar nu este sigur, deci consideratima pe lista de asteptare, daca voi reusi sa fac one shotul, voi particpa daca nu reusesc, atunci imi pare rau daca va fac se asteptati degeaba, oricum este timp, si este si sfarsit de an, si chiar ma nevoie de note, deci scoala ocupa cma mult, dar sa vad ce pot face XD
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 7:21 am

nu mai zic nimic x_x !!!!!
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cel mai bun One-Shot de Craciun  Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai bun One-Shot de Craciun    Cel mai bun One-Shot de Craciun  Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai bun One-Shot de Craciun
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Legenda lui Mos Craciun
» Imagini de CrAcIuN
» Cel mai frumos craciun!!
» Programul de craciun
» Despre Craciun ☺ ☺ ☺

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ¤ Ceea ce nu merita citit ! ¤ :: ¤ Arhiva ¤-
Mergi direct la: