☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The Last Song !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
deLL Nu Vreau. <3
Membru Forum
Membru Forum
deLL Nu Vreau. <3


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 104
Puncte Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 2:01 pm

Deci am si eu un fic..asa simplu [fara auto =]] Nu`s stralucita in acest domeniu! Asa nu va asteptati la descriere buna sau dialog care sa nu fie sec:))
→Chapter one←




Noaptea isi face aparitia din nou si o ploaie calda de vara cade peste orasul meu. Se pare ca in seara asta imi aman planurile. Trag inca o data in mine din tigara cu gust dulceag.Fumul inecacios strecurandu-se printre buzele mele mari si carnoase asternandu-se peste aerul din camera. Privesc pe geam si vad ca cerul intunecat plange tot mai tare facandu-ma sa-mi para rau de el. Nici nu-mi mai amintesc cand am plans ultima oara. Incerc sa inlatur aceste ganduri intorcand privirea in camera mea de hotel in care sora mea mai mica doarme. Parul ei roscat ca focul imi aminteste de chipul mamei, iar atunci cand ma privesc in oglinda parca l-as vedea pe tata in fata mea. Ceasul bate ora 11:00 PM ceea ce inseamna ca mai am o ora de leneveala. Munca mea acum incepe asa ca hotaresc sa ma apuc sa ma pregatesc pentru job-ul meu nocturn. Arunc o privire in dulap si incep sa caut anapoda, pana la urma tintesc o pereche de jeansi negri, un tricou alb si vesnici mei skaterii albastrii. Dau o fuga la baie si incep sa-mi aranjez parul brunet dand cu gel prin el. Dupa 30 de minute ma mai uit odata la surioara mea si il “trezesc” si pe prietenul meu cel mai bun Jack`Daniel, basul meu. A fost langa mine timp de 8 ani. De cand mama si tata a plecat pe drumul spre Dumnezeu eu si sora mea am trait singuri doar din salariul meu. Parca si acum am in minte acele imagini de cosmar in care au murit parintii mei. Scenele cu sange rece au lasat rani asupra mea si a surioarei mele care avea dor 5 ani. Acum dupa 10 ani, draga mea Iva tocmai a inceput liceul, iar eu la cei 20 de ani ai mei traiesc din arta muzicala. Sperand mereu la o maine mai buna, casc si revin la viata de acum. Ultima mea lacrima si-a facut aparitia la moartea parintilor mei. Am jurat ca il voi gasi pe ucigasul cu parul lung si cicatrice pe fata, iar Dumnezeu si Diavolul imi sunt martori. Am multe vise mari, unul fiind sa pot crea pentru lumina ochilor mei o viata in care sa aibe totul, dar mai avem de asteptat. Cobor din camera incuind-o jos in fata hotelului. Ploaia se opreste, iar mirosul de aer curat imi ineaca caile respiratorii. O masina alba parcheaza in fata mea, iar dama blonda la propriu si tunas scurt de la volan ma invita inauntru. Sting tigara si o arunc jos. Urc in masina, facandu-ma comod,iar dama imi adreseaza:[/color]

[color=white]-Se pare ca avem program incarcat in aceasta seara. Esti in forma dupa cum observ, asa se pare. Nu uita ca ceilalti te-asteapta de ceva vreme.
-Imi si imaginez draga mea, Karina. Ultima data cand m-a sunat Analia parea destul de agitata, spre ca nu e nimic grav.
In timpul micii calatorii priveam pe geam frumusetea inedita a orasului care imi aminteste de vremurile mult apuse. Parca si acum am in minte acele momente cand colindam strazile impreuna cu prietenii mei facand nazdravanii care mai de care. Tic-tac, tic-tac, timpul trecea, iar mintea mea fugind in alte parti ale trecutului si prezentului meu. Oarecum dintr-o stare de amortire Karina ma trezeste din si ma anunta ca am ajuns. Coboram usor in automobil aceasta inchizandu-l eu dandu-i voie inainte ca un gentleman ce sunt. Priveam foarte atent aceasta cladire care m-a salvat de la o viata pe strada si celelalte “activitati” pe care le practicam zilnic. Ne apropiem de cladirea cu 14 etaje si urcam in lift oprindu-ne la etajul 7. Acolo se aflau cele mai importante 4 persoane din viata mea. In ultimii 3 ani petrecuti alaturi de ei mi-au devenit ca o a doua familie. Acolo se dadea inca un razboi pe ultimul nostrum single. Se pare ca eu eram oarecum exculus din mica lor discutie, insa le atrag atentia printr-un “Buna” calduros specific mie. Intr-un sfarsit acestia remarca unica mea prezenta in incaperea mare unde ne incepem fiecare seara, inainte de a munci. Multe lucruri s-au intamplat aici, insa acestea sunt alte povesti cu incepu dramatic si final aproape intotdeauna fericit.
-Nu Bill, tu la inceput ai nevoie de un ritm mai alert acesta este prea lent pentru acest cantec. Iata-l si pe intarziatul nostrum. Bun venit, dragul meu amic!
Din respect imi iau sora, caci ea ma considera fratele ei mai mare inca de cand am cunoscut-o, in brate, numita Layla si revenim la discutia despre noul single. Tot ea se afla la “putere” certandu-se cu mereu Bill, tobosarul nostru, insa tineau unul la altul, nu-i puteai desparti nici cu un cleste. Amandoi caposi, impunatori si tot odata grupul comic al trupei noastre. Fiecare are o poveste unica de viata vesela sau mai putin vesela la care iti dau fiori stranii pe sira spinarii. Pana si eu am fost surprins, iar eu sunt rarerori impresionat si niciodata prostit. Din draga mea familie mai fac parte chiatristul Jake si Amy, sora geamana a Laylei, fata de la clape. Este foarte curios cu 5 persoane total diferite au ajuns sa fie atat de unite. Aici e clar mana destinul cu toate ca nu prea cred in-transul. Mereu am sustinut ideea ca destinul ti-l creezi singur. Ar fi multe de spus despre cum ne-am cunoscut, dar acuma incepe munca.


Va multumesc pentru atentie! Astept critica ca sa sti ce prostii am facut de data aceasta! O zi buna!


Ultima editare efectuata de catre Zaharina Xd in Lun Ian 02, 2012 3:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://inuworld.forumgratuit.ro
LexX
Membru Forum
Membru Forum
LexX


Element : Fire
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 123
Puncte Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeSam Dec 17, 2011 9:06 am

Ce avem noi aici?
Un fic'sor de la sotioara mea...
DeLL, doar stii ca-l ador, nu-i asa?
Si da, stiu ca ma iubesti si stii ca te iubesc... hug
Acum, revenind la fic, astept next :*:
Te pup dulcic. :*: :*: :*:

LeXx e pe felieeeeeee =]]
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 6:11 am

Hi!! Ah.. Iubita.. Ce-mi place.. Dar.. Ai cateva greseli si de tastare dar am gasit si de exprimare. Mai ales una:
-"Oarecum intr-o stare de amortire Karina ma trezeste din"-Intelesul acestei propoztii este numai de tine stiut ca eu nu mi-am dat seama ce spune. Ma rog.. Intr-un final, dupa multa gandire, am deslusit ceea ce voiai sa spui. Ai fi putut sa reformulezi pentru ca in primul rand nu are sens si in al doilea rand nu suna bine.
Imi place descrierea, mai ales ca descrierea fizica se imbina frumos cu cea sentimentala. Si iubesc faptul ca nu ai trecut peste detalii si chiar ai reusit sa imi atragi atentia. Aa.. Imi mai place ca atunci cand personajul a cautat haine in dulap, ai gasit o alta forma sa spui decat ca si-a ales.. Asta a foat doar asa, o observatie mai mult pentru mine. Dar conteaza mult orice detaliu.
Si iubesc fontul pe care l-ai folosit pentru ca este acelsi pe care il folosesc si eu. Si mi-a fost foarte usor sa parcurg textul. In rest greseli de ortografie nu am vazut, dialogul nu a fost sec ci chiar bine pus, si ce sa-ti mai spun. In ansamblu imi place mult asa ca astept next cat mai repejor. Aa.. Si nu cred ca trebuie sa iti enumar fiecare greseala de tastare, nu? Bine.. Te-am huguit si pupacit!! ByE, my darling!!
Sus In jos
deLL Nu Vreau. <3
Membru Forum
Membru Forum
deLL Nu Vreau. <3


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 104
Puncte Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 3:46 pm


Iubirica ai fost prima aici! Multumesc ca mi l`ai corectat KlauThe Last Song ! 3980218871 ! Ma bucur ca`ti place cand la citit cineva mi`a zis ca am cam dat`on bara sau asa reiesea din spusele ei respectuase. Ori a vrut sa ma faca sa plang ori tu minti, dar ma rog ma bucur ca l`ti citit!
Aaa da am adus si next! Scuzati intarzierea, sper ca n`am gresit prea multe la el.The Last Song ! 3669069390
-->Chapter two<--








Zorii zilei isi fac aparitia peste noi. Dupa o noapte lunga si agitata cu muzica, tipete si biss-uri nefarsite intr-un final munca noastra ia sfarsit, in aceasta seara. Extenuat, eu si restul trupei ne indreptam catre “sanctuarul” nostru. Cu urechile infundate de la notele musicale ne asezam fiecare unde gaseste loc si incepem sa povestim inainte de a pleca spre casele noastre. Ca de obicei Layla si Bill au mereu ceva de comentat cu privire la notele prea joase a dragei noastre vocaliste si a ritmului intarziat al ingamfatului nostru tobosar. Micuta noastra roscata incepe incaierare cu Bill ca in fiecare seara ajungand chiar sa-si “coloreze” vocabularul cu un cuvant aparte devenind chiar foarte agresiva si comica, eu amuzandu-ma nevoie mare. Jake si Amy nu luau in seama ci isi ineaca oboseala intr-un joc de poker unde ma alatur si eu. Layla isi potoleste monstrul din ea si incepe sa o sacaie pe sora ei geamana. Desi sunt gemene sunt foarte diferite. Pe Layla am cunoscut-o intr-un loc groaznic, iar pe Amy dintr-un accident. Multe lucruri sunt de spus despre gemenele mele favorite. Parca si acum am in minte seara aceea cand am cunoscut-o pe roscata mea agresiva. Avea doar 7 ani.
~Layla~

*O zi obisnuita si monotona ca oricare alta. Pentru multi copii o zi de vineri reprezentainceputul weekend-ului. Pentru mine era inceputul greului. Te intrebi ce este cu mine nu? Sunt fetita aceea roscata pe care toate lumea o priveste din cauza tunsorii pe care o aveam. Toti copii ma priveau ca pe mostruletul clasei. Le putea citi raceala in ochii lor mari care priveau fara incetare la ochii mei verzi si la fata mea alba ca spuma laptelui. Inima mea se inchidea mai tare la auzul cuvintelor invatatoarei “ Layla Ichiru, la tabla”. Ma uitam spre profesoara blonda si la propriu si la figurat imbracata ca o piptipoanca de mana a doua. Clopotelul intodeauna tinea cu mine si suna exact cand trebuia. Totul s-a schimbat de cand sora mea geamana este internata in spital, viata nu mai are sens fara ea, parca o bucatita din trupul meu lipsea. Iata si ultima ora unde clopotelul iarasi tine cu mine si ma trimite repede “acasa”. Imi iau ghiozdanul verde si dispar dinre cele inca 19 suflete aflate in calea mea. Ma indrept cu pasi repezi si incepe sa ploua. Sigur asta mai lipsea, parca nu era de ajuns ca m-am lovit la picior. Inca am in minte ganduri stranii care ma macina insa le alung repede. Deodata fara sa-mi dau seama ma izbesc de 2 tipi masivi. Aratau foarte straniu, aveau niste tunsori ciudatesi tot felul de seringi, pungi si pliculete ciuadate la ei. Inima imi statea in loc privindu-i la cat erau de inalti. Trupul firav imi ingheata pe loc, iar ochii incepeu sa lacrimeze din cine stie ce motiv. Cei 2 baieti se indreapta spre mine cu privirilor ca niste sageti, ahh unu m-a lovit din plin in tample. Isi coboara trupurile lungi si slabe spre mine, iar buza mea tremura incercand sa se scuze.
-Cei cu tine pustoaico in zona asta? Nu stii ca asta-i teritoriul meu? Acum iti vei primi lectia.
- I-i-imi pare rau! Nu asta am avut intentia mea, eu vreau doar sa merg acasa.
Se pare ca a-mi cere scuze nu a tinut si pe nesimtite unul dintre ciudati ma ia de par lovindu-ma la cap facandu-ma sa cad jos. Incep sa plang, iar celalalt individ imi mai da un ghiont. Credeam ca aici imi este sfarsitul cand unul din baieti indreapta un cutit micut spre mine. O voce ciudata spune serioasa si cu raceala in glas:
- Voi doi? Da voi, nu puteti sa va luati de cineva pe masura voastra? Credeti ca daca va luati de o fetita nevinovata castigati ceva?
Era un baietel cam de 9 ani nu foarte mare fata de mine. Se apropie de cei 2 tipi insa si pe acesta il lovesc facandul- sa sangereze la cap, iar acestia se amuzau pe seama noastra. Baietelul brunet se ridica si mai incearca odata tentevita de a-l lovi pe unul dintre acestia insa esueaza alegandu-se cu inca o lovitura. Atunci acel “monstrulet” isi face aparitia iar ochii mei iau foc ridicandu-ma in picioare dand un ras ironic atragandu-le atentia celor 2 indivizi. Atunci inima devine neagra, iar deoada ma avant spre tipul care ma lovise la cap muscandu-l de picior. Baietelul se ridica in picioare, privind uimit cum imi infig coltii in carnea individului. Acesta-l lovste pe tovarasul sau cu o caramida cazuta de cine stie unde in cap. Dupa o lupta crancena cei 2 pleaca ca coada intre picioare. La urma dau un tipat: In numele omenirii “F*CK YOU!”. Din ziua aceea vocabularul mi s-a “colorat” atunci cand sunt cupinsa de nervi si emotii puternice. In cele din urma ma potolesc si ma indrept spre baietelul cu parul negru si plecam impreuna spre acsa. Nu i-am aflat in acea zi numele insa am devenit cei mai buni prieteni. Sper ca intr-o zi sa-i intorc favoarea, deoarece m-a facut puternica.*


Da, da comica poveste nu-i asa? Ma intreb oare la ce ii sta gandul “surorii” mele in acest moment. Pun pariu ca inca e suparata pe Bill.



Cam asta a fost toata treaba multumesc cititorilor si doresc ca un critic sa ma faca sa plang ca sa stiu dupa sa scriu The Last Song ! 2190422030 !
O seara placuta va doresc!
Sus In jos
http://inuworld.forumgratuit.ro
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 9:57 am

Hi, my darling!! Cum as putea sa te fac sa plangi? Chiar crezi ca as putea eu sa fac asa ceva? So.. De data acesta descrierea imi place foarte mult, pentru ca a fost prezenta cea sentimentala.. Mai ales ca m-ai facut sa simt ceea ce se intampla. Foarte bine.. Te felicit pentru asta.
Dialogul a fost bine pus si ideea imi place din ce in ce mai mult. Saraca fata.. Nu stiu de ce a spus acea persoana ca nu e reusit ficul, deoarece mie chiar imi place. Ai un fel de a ma atrage.
Oricum.. Grseli nu am vazut, aspectul imi place si ce sa-ti mai spun.. Aa.. Daca vrei si esti draguta sa imi dai si mie un pm atunci cand pui nextul. Multumesc anticipat.. Te-am huguit si pupacit!! ByE, my darling!!
Sus In jos
deLL Nu Vreau. <3
Membru Forum
Membru Forum
deLL Nu Vreau. <3


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 104
Puncte Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 3:52 pm

Saluut! DEci am adus net`ul habar nu am de ce insa nu prea`mi place!
-->Chapter 3<--





Inca odata feminitatea pune stapanire pe rasa masculine si Bill este redus la tacere de mica mea Layla, pe care incep sa o sacai cum, ca a cantat fals. Curios nu a reactionat urat, sigur e ceva rau ori MA IUBESTE! A doua varianta e clara, am o “sora” de zilioane. Rasa masculina, reprezentata de tobosarul meu favorit, incearca sa rabata partea feminine insa…mai bine nu va povestesc. Fiind cel mai batran ma astept la mai mult intelepciune, insa inca o data proverbele mint. Acest lucru e o fraza frecventata de Bill insa nu-s foarte sigur! Oricum e e mai “batran” si mai intelept. Parca si acum imi aduc aminte cum l-am cunoscut de Craciun acum 2 ani. Da de acel Craciun m-am ales cu o despartire, un nou amic si multe altele insa nu un cadoul de la Mosu’! Oare…el isi mai adduce aminte?
-Normal ca-mi amintesc! Nu-s batran sa stii!
[i]~BILL~

“Cine se trezeste de dimineata departe ajunge”, acest proverb minte. De cate ori nu m-am trezit devreme si am regretat. Iata ca soarele bate la geamul garsonierei mele. Isi face sperante ca poate astazi voi merge la munca cu 3 zile inainte de Craciun, glumele proste nu intra in micul meu dejun. -Fatalitate- am ramas fara cafea, se pare ca voi face o calatorie pana la market, dar cine are nevoie de ea?
Ganduri imi sunt intre de catre sunetul telefonului meu "Hei letz`s be friend, letz`s be friends". Cine putea fi in afara de „BigBoss” !? In orice caz n-am sa raspund. Bill Garcia, v-ati prins ca mama e mexicanca si tata american, nu e slab si nu o sa cedeze in fata acestuia, insa am sa merg la lucru. Hotarasc sa ma imbrac si sa dau fuga la masina mea argintie, insa mai stau putin. Ce-ar fi sa dam drumul la tv sa vedem ce stiri gasim. Grozav, aceleasi stiri nenorocite. Puna pariu ca as face emisiuni de milioane si nu-s chiar batran. Dupa un drum lung si o intarziere de 3 ore ma duc la mine-n birou. Curios n-am fost chemat in biroul sefului meu. Ziua trecu repede, insa pentru a ma revansa si pentru a mai primi acea prima hotarasc sa stau peste program. Imi fac munca si multe altele pentru a da bine in fisa mea, asa fac mereu si de fiecare data-mi iese. Dupa inca 2 ore raman singur si ma indrept spre masina mea. In drumul meu gasesc un club, sau cel putina sa scria pe el. Intru de curios ce sunt inauntru si vad o formatie chiar jalnica si un tobosar absolut stupid. Cantau o melodie, sau nu nu se poate numi melodie erau... erau niste sunete groaznice. Ma asez la o masa si sper sa cante ceva. Apare chelnerita si imi ia comanda. Atunci pe usa intra un tanar cam de 18 ani si o domnisoara roscata asezandu-se cu 2 mese mai in fata mea. Stau si gandesc din diferite parti care nu aveau legatura cu viata, ba chiar era filosofice zic eu cum ar fi „De ce m-am nascut?” insa sa ocolim subiectul. Baietii de pe scene incep sa „cante” si imi ieseam la culme din pepeni si am ridic de pe scaun. Atuci ma loveste „trenul inspiratiei”.
-Baiete, da tu tobosarul ia lasa-ma pe mine sa-ti arat cum se face! Imi trosnesc degetele si incep sa lovesc betele: 1, 2, 3 si…ma las purtat de val si incep sa-mi dau sufletul, iar publicul ma urmareste cu atentie. Betele imitau starea sufletului meu, ceea ce ma faceau sa ma simt regele lumii. Dupa 3 minute de batut intens, publicul sta un minut si brunetul acele incepe sa aplaude rar, roscata il urmeaza, tobosarul continua si publicul ii „copiaza”. Asta ma facea sa ma simt foarte bine, era o caldura pe care nu am simtit-o de ceva vreme.
- Buna treaba tataie! Tre’ sa-mi dai lectii, ar fi o onoare.
- Hei amice, spune brunetul acela acompaniat moral de tanara roscata, ce-ar fi fa ne lasi sa te ajutam?
Dau aprobator din cap si cei doi vin pe scene, brunetul ia chitara electrica si roscata pune stapanre pe un microfon! Atunci un val de caldura invaluie scena si lumea ramane uimita la sunetul scos de instrumentele noastre. Am inceput sa gadesc diferit si ma gandesc…In acea zi am hotarat sa plec din tara pentru un an sa ma ocup de cariera de tobosar. Asta-mi spune inima insa de data asta o voi asculta caci n-o fac foarte des.
Ma incarc cu vointa, putere si mult sprijin venit de la noi mei prieteni, Layla si..va zic mai tarziu.*
Inca o poveste frumoasa nu-i asa? Da, Bill a uitat sa va spuna ca suprinzator dupa un an a venit la noi in trupa. Poate ati vrea sa stiti ce motiv au Layla si toboisarul meu favorit sa se certe. De ce? Niciodata nu i-am inteles insa de aia ii iubesc, mai ales ei pe mine. O sa aflati voi cu alta ocazie, momentan incerc sa-l bat pe Jake la carti deoarece imi pierd toti banii asa ca asteptati sa termin aici si va mai zic si restul.
FUCK! AM PIERDUT! Asa-mi trebuie daca ma intind mai mult decat plapama!
- Ti-am zis sa nu mai zici proverbe si zicatori de astea! Stii ca ma enerveaza nu? zise Bill pe tonul care il foloseste cand "sta de vorba" cu Layla*

[/color]
So` cam asta a fost si sper sa va placa[adica sa`ti placa tie Kalu ca numa tu`l "cetesti" :))] next`ul il aduc cand pot. O seara buna!
Sus In jos
http://inuworld.forumgratuit.ro
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 1:15 am

Yeah.. My crazy girl!! Klau is here for you, just for you!! So.. Am incercat sa te aduc pe calea descrierea efemere si profunde insa acum am realizat ceva foarte important. Tu nu ai nevoie de ea.. Ai acel ceva ce atrage cititorul, sau cel putin pe mine.
Hmm.. Imi place stilul tau si da.. M-ai prins in toane bune de sunt eu asa ingaduitoare. Am vazut insa greseli de tastare. Chiar e greu sa corectezi capitolul? Off.. Trecand peste.. Cat de batran e Bill asta?? Povestioara mi-a placut dar cred ca mai are si o continuare.. Sau nu?
Ei bine.. Eu tot ti-am dat sfaturi asa ca nu ma mai repet si iti spun doar sa aduci repede next. Te-am pupat!! ByE!!
Sus In jos
deLL Nu Vreau. <3
Membru Forum
Membru Forum
deLL Nu Vreau. <3


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 104
Puncte Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitimeMar Ian 10, 2012 5:23 am

Chiar iti place descriereaThe Last Song ! 1450245608 , sincer nu`s prea buna la partea asta!:)) Poi vezi tu Klau, Bill 24 de ani momentan, dupa ce termin cu introducerile vei afla tu cum incepe povestea! ^__^ AA a scuze de greseli era ora 3 cand l`am terminat si eram prea obosita sa`l corectez! ;) Povestea e abia la inceput, ma rog amintirile membrilor apoi K-BOOOM! incepe adevarata actiune! :>The Last Song ! 4268454615 Twisted Evil
Sus In jos
http://inuworld.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





The Last Song ! Empty
MesajSubiect: Re: The Last Song !   The Last Song ! Icon_minitime

Sus In jos
 
The Last Song !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Song vs Song
» Rate the song^.^
» Favorite song

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: ::Fiction:: :: Fan Fiction :: Ficuri Originale.-
Mergi direct la: