☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hot water.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Hot water. Empty
MesajSubiect: Hot water.   Hot water. Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 12:38 pm

Apa rece se zdrobea de corpul meu bine lucrat in mii si mii de picaturi minuscule.
Caldura imi invaluia corpul din ce in ce mai tare. Simteam cum fiori placuti treceau prin mine cand apa imi masa tot corpul.
Aceste sentimente placute au fost intrerupte de telefonul meu care suna neincetat. Ies din cabina de dus si imi pun un prosop uscat in jurul taliei, dar cand sa pasesc spre camera de zii fac contact cu podeaua rece.
"F**k!!" Ziua de azi a inceput prost.. Nu vreau sa vad cum va continua...
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 37

Hot water. Empty
MesajSubiect: Re: Hot water.   Hot water. Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 12:48 pm

Lum:

Ziua incepuse prost si pentru mine. Nu stiu cum aflase insa au intrat peste mine in camera inainte de rasarit si ma arestasera fara ca eu sa fi fcut ceva gresit si fara sa mi se explice de ce. Dupa ce i-am sacait zeci de minute continuu la cap in sfarsit imi dadusera dreptul la un singur telefon. Formez singurul numar pe care il stiam al fostului meu iubit fara sa stiu ca fusese schimbat intre timp. Asteptam sa mi se raspunda.
Sus In jos
 
Hot water.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Baie-
Mergi direct la: