☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre pagini

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Printre pagini Empty
MesajSubiect: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 2:10 am

Zapy

"Printul fericit" Soptesc doar pentru mine in timp ce priveam titlul cartii. E, poate a 4-a oara cand citesc aceasta poveste. O simpla poveste despre empatie, prietenie si generozitate. Sa nu uitam de adevarata fata a oamenilor. Stau pe pervazul geamului, amintindu-mi ceea ce se petrecea in carte. Brusc, aud usa deschizandu-se si...

Psycho XD


Ultima editare efectuata de catre Psycho in Sam Ian 14, 2012 3:16 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Unreal Fear
Membru Forum
Membru Forum
Unreal Fear


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 64
Puncte Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 9

Printre pagini Empty
MesajSubiect: Re: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 3:00 am

Pasesc apasat printre rafturile pline cu carti ale bibliotecii. Ce faceam acolo? Cautam o carte sau imi doream doar sa pierd timpul? Am inaintat mai mult printre rafturi, ajungand fata-n fata cu un tip. De ce m-am oprit in fata lui? Dar ... de ce sa nu o fac? Uram momentele in care ma contraziceam singur.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Printre pagini Empty
MesajSubiect: Re: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitimeLun Ian 09, 2012 3:08 am

Am privit spre persoana din fata mea fara prea mult interes. Ma gandeam de ce s-a oprit in fata mea. De ce nu pleaca? Mereu ma gandesc prea mult la ceea ce fac oamenii. Am incercat sa intru intr-o discutie:
-Cauti vre-o carte? Am zis cu o voce calda si un zambet destul de lung pe buze. La urma urmei, ce putea fi rau?

Psycho XD
Sus In jos
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

Printre pagini Empty
MesajSubiect: Re: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 9:11 am

Lum:

Intru si eu in biblioteca cautand o carte.
Sus In jos
Unreal Fear
Membru Forum
Membru Forum
Unreal Fear


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 64
Puncte Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 9

Printre pagini Empty
MesajSubiect: Re: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 1:06 pm

Stateam si ma holbam la el propriu-zis. Ce naiba era cu mine? Nu pot sa spun ca mi se intampla des, insa uram cand se intampla. Ii intorc zambetul, raspunzandu-i:
- Nu stiu. Oare caut? il intreb pe el ceva ce ar trebui sa stiu deja.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Printre pagini Empty
MesajSubiect: Re: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitimeDum Ian 15, 2012 12:32 am

-Greu ca eu sa stiu. Nu sunt medium. Adevarat, nu eram. Ma holbam la cel din fata mea non-stop. Aveam impresia ca il cunosc... dar posibil sa nu fi fost adevarat. La urma urmei, ce om cunosc si e inca in viata?
- Cu ce scop ai intrat in biblioteca?

Zapy XD
Sus In jos
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

Printre pagini Empty
MesajSubiect: Re: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitimeDum Ian 15, 2012 2:38 am

-Pai am intrat sa caut o carte despre dinozauri si una despre dragoni. Vreau sa stiu mai multe despre ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre pagini Empty
MesajSubiect: Re: Printre pagini   Printre pagini Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre pagini
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Biblioteca-
Mergi direct la: