☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 R.I.P. Kori

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

R.I.P. Kori  Empty
MesajSubiect: R.I.P. Kori    R.I.P. Kori  Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 4:41 am

Ma indreptam catre casa trecand pe langa un vechi cinematograf. Nu stiu de ce, dar ma simteam urmarit. Deodata mi-a aparut in fata el, asasinul parintilor mei! Cand l-am vazut am luat-o la fuga, eram ingrozit, inima imi batea groaznic de tare. Credeam ca el este la puscarie, nu se poate sa fie aici! Mi-a aparut in fata ochilor indreptandu-si pistolul spre mine. Atunci ce mai aveam de facut? Imi acceptam moartea asa cum e. Oricum Zap nu tinuse la mine eram distrus sufleteste asa ca ce mai conta?
-Unde crezi ca fugi? Aici se termina tot. Familia Kazuko e dusa!
Fara niciun cuvant in plus a tras. Tot ce am mai simtit apoi a fost durere si intuneric.....
OOC: R.I.P. Kori Kazuko,mort.


Ultima editare efectuata de catre Mizo in Joi Mar 22, 2012 9:22 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

R.I.P. Kori  Empty
MesajSubiect: Re: R.I.P. Kori    R.I.P. Kori  Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 2:34 pm

Lum:

Ajung la fata locului insa din pacate prea tarziu pentru a salva vicctima. Ma iau dupa criminal, zburand dupa el apoi ma transform in pterodactyl, urmarindu-l. Il ajung din urma si il prind intre gheare.
-A sosit vremea sa iti spui rugaciunea, monstru fara suflet. Spun eu de fapt el nu a auzit decat un strigat ascutit si agresiv al meu in timp ce il tineam strans bine in gheare, sfasiindu-i carnea de pe spate cu gheasrele, asa de bine imi infipsesem ghearele in el. Ma pregateam sa il iau in gura sa il mananc cand...
Sus In jos
 
R.I.P. Kori
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kori Kazuko

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: