☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nero's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul
AutorMesaj
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:35 am

M-am smucit repede din stransoarea lui. Asta insemna ca telefonul acela era importand. Am fugit repede din camera sa, cautand un loc sa ma ascund. Eu ma joc cu el, fie ca vrea sau nu. Zap, iubeste joaca!

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:36 am

Nero:
Imi ajungea! Mi-am folosit viteza de semi-demon pentru a ajunge langa el urgent si am us mana pe telefonul meu. I l-am smuls din mana dupa care i-am vorbit calm ca inainte:
-Cand spun ceva mai bine fa asa cum spun nu cum te taie capul.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:39 am

Tipul asta e rapid. Oare r fi la fel de rapid sub mine? Iar ma gandesc doar la prostii. Am fugit repede prin camere cautand ceva. Pana la urma am gasit ce voiam. Un pistol si cateva cutite.
-Frumos.

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:40 am

Nero:
-Fa-mi un favor si omoara-te.
Ii spun maraind usor pentru ca deja aveam nervi. oricum mai aveam pistoale cu gramada, asta nu conta, dar ma enerva ca el isi baga nasul unde nu ii fierbe oala.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:44 am

-Cum merge pistolul asta? Il tineam in jos, ca sa nu ranesc pe cienva. Am apasat odata. Nu mergea. Continuam sa apas. Poate nu era bine sa il tin in jos? L-am indreptat in toate partile si ocntinuam sa apasa pe tragaci. Intr-un final a mers. M-as fi bucurat daca nu as fi nimerit piciorul celui de langa mine.
-Oke! Asta a fost o simpla greseala. Nu ma omori, nu?

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:45 am

Nero:
Degeaba a tras, rana mi s-a vindecat pe loc. Firar.... A mai aflat ceva despre mine.
-Lasa pistolul ala jos.
I-am zis si am mers langa el luandu-l din mana lui si asezandu-l pe masa.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:47 am

-De asta nu suport demonii. Se vindeca imediat. Sunt atat de lasi... Si dupa asta l-am asrutat fugitiv pe obraz. Mi-e foame! Desi eram un om matur, continuam sa ma comport ca un pusti de 3 ani.

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:48 am

Nero:
-Unu nu am zis ca-s demon si doi daca ti-e foame hai la bucatarie.
Am mers in bucatarie lunad plicul cu recompensa si ducandu-l in seiful din camera mea inchizandu-l, dupa care am mers iar in bucatarie si am intrebat calm.
-Ce alegi sa mananci?
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:50 am

-Multa inghetata! Hamburgari poate. Si niste cartofi prajiti. Poate niste Pizza? Ce zici de niste creveti? Parca acel cascaval topit e mai bun. Si totusi... As fi continuat cu tot ce ziceam daca nu...

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:52 am

Nero:
-Alege ce vrei si sa fie un singur lucru.... De fapt deschide frigiderul si alege.
Avea de unde alege. Aveam diverse feluri de mancare suficiente cat pentru zece oameni, dar niciodata nu mancam ce era acolo, iar alimentele era schimbate in fiecare zi cu cele proaspete aduse de bucatareasa.


Ultima editare efectuata de catre AoKitsune in Vin Ian 13, 2012 8:55 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:54 am

Nu l-am ascultat si am umplut masa cu aproape tot ce era in frigider.
-Cred ca as mai lua ceva din frigider, sti?Ii spun ca un copilas scump. Multumesc de masa Si dupa ii mai dau inca un sarut rapid pe buze. Chiar imi placea asta. Desi... nu stiu daca se compara cu Kori.

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 8:56 am

Nero:
-Ascluta bine, eu nu sunt una din tarfele de club asa ca nu ma mai saruta aiurea. Ti-am mai zis o data ca ma infectezi!
Am zis in scarba dupa care am plecat din bucatarie mergand in camera mea.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:00 am

Am mancat tot ce era pe masa. Eram atre infometat. M-am ridicat de acolo si m-am inderptat spre camera lui tip-nu-vrea-sa-spuna-numele-sau. Cand am ajuns langa usa am deschis-o din nou.
-Sti, nu ar trebui sa fi asa rau. Ma duc langa el si ma intind iar peste el legnadui mainile cu centura sa. Il strang putin de gat si imi tin mainile peste ale sale pentru a fi sigur ca nu scapa. Il sarut de vreo trei ori pentru a-mi indeplini mofturul.
Dar nu e gata, voiam ami mult. Voiam... sa ma joc!

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:03 am

Nero:
Chiar daca avea mainile peste ale mele eu aveam piciorele libere. i-am dat una cu genunchiul dupa care mi-am activat mana aceea de semideom. Acum ca aveam o adevarata putere mi-am desprins mainile fara bataie de cap dupa care l-am dat jos de pe mine pe pusti si m-am ridicat de pe pat.
-Rau? Vezi-ti de traba si nu ma mai caracteriza.
Am zis rece si calm.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:06 am

-Chiar te lasi cam greu micutule. Am zis ridicandu-ma iar. L-am mai imbratisat odata pe la spate, lingandu-i urechea. Imi placea sa fac asta oricui. Pe deasupra ii mangaiam si mana sa diferita. Chiar imi placea asta. Sigur inca voiam sa ma joc. Nu voi renunta prea curand.

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:08 am

Nero:
-Ti-am mai zis sa ma lasi!
Am urlat si l-am impins pe pat cu forta, dupa care am iesit din camera. idiotul. Ca sa-mi vars nervii cred ca voi vedea ce propuneri de asasinare mai sunt, dar alea sunt in camera ailalta. Fie. Am mers in camera a doua si am luat telefonul incepand sa verific ce misiuni mai am.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:10 am

Tot nu m-am lasat si l-am urmat. Cand l-am vazut am mers spre el.
-Chiar n uvre sa te joci cu mine de loc? Nu am mai facut sex de ieri! De cand l-am violat pe Kori. Am nevoie de putina actiune.

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:11 am

Nero:
-Nu sunt jucaria ta sexuala asa ca daca ai chef de sex du-te in club si ti-am mia zis sa ma lasi in pace. De ce insisti? In fond daca vrei o aventura si vezi ca esti refuzat orice om renunta.
ii zic la fel de calm rasfoind dosarele cu propuneri de misiuni.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:13 am

-Dar nu vreau tarfele din baruri. Te vreau pe tine. M-am dus iarasi spre el pe la spate, strecurandu-mi mainile in pantalonii sai in, in partea din fata. Il simteam prin boxeri si mangaiam acel loc. Chiar nu ma abtineam.

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:14 am

Nero.
M-am ridicat de pe scaun ca ars, prinzandu-l de gat si trantindu-l pe jos ca poate se trezeste la realitate.
-Intelege ca nu.
Doamne, saracul Kori prin cate o fi trecut cu asta? Am luat dosarul pe care il alesesem si ma pregateam sa ies din camera cand.....
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:17 am

Glasul meu s-a facut din nou auzit in camera:
-Daca te intrebi de Kori, sa sti ca s-a alsat destul de usor... sau nu? Poate a fost doar fiindca a avut un corp mic si l-am pus imediat la respect. Ahh, ce clad era in interiorul sau! Atat de bine

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:19 am

Nero:
Am deschis dosarul si am memorat victima dupa care am luat telefonul si l-am pus in buzunar.
-Tu l-ai viloat. El e mort. Mie unul nu mai imi pasa, nu am de ce sa imi fac nervi.
Am zis apoi am lasat dosarul pe masa in timp ce butonam telefonulo ca sa trimit faptul ca acceptam misiunea.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:21 am

Am mers rapid spre el luandu-i telefonul si scriind opusul fata ce facuse el. Am dat "trimite" si dupa am zis.
-Poftim aruncandui-l. Am iesit reoede din camera, ducandu-ma in cealalta si inchizand usa. Nu imi pasa ca i-am ruinat o misiune.

Zapy XD
Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:24 am

Nero:
Aha.... Nimic nou.... Acum am de ales alta... Neeee.... A sa ies pe afara. De fapt puteam sa dau ca accept misiunea n fond ei vroiau ca eu sa fac misiunile nu eu umblam dupa misiuni. Ce copil.....
Am oftat dupa care mi-am luat hanoracul si m-am dus in sufragerie intinzandu-ma pe canapea.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:28 am

Am profitat de momentul cand nu ra atent si m-am dus in spatele canapelei. Am avut grija sa ii pastrez numarul si in telefonul meu. Am sunat si el a fost atent la telefon. Atunci am sarit pe el smulgandu-i repede blugi si rpandu-i putin.
-Opss. M-am repezit repede la boxeri, dar m-am oprit cand i-am auzit lui vocea cam aspra.

Zapy XD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nero's house - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nero's house   Nero's house - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nero's house
Sus 
Pagina 2 din 30Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Mai's house
» Aunt's house

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Camere-
Mergi direct la: