☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O zana captiva

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

O zana captiva  Empty
MesajSubiect: O zana captiva    O zana captiva  Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 9:23 am

Sanara:

Ma plimbam linistita prin oras, pe jos. Vroiam sa vad orasul din perspectiva muritorilor desi nu prea imi palcea mersul pe jos insa eram curioasa. Insa se intamplae ceva neasteptat. Un tur plin de sare deraiase pe trotuar si avusesem mare noroc ca eu eram zana si eci nu puteam fi ucisa de asa ceva insa avusesem si mare ghinion. in secunda urmatoare ma trezesc prinsa la mijloc. In jurul meu se crease un perimetru in cerc, plin de sare. Eram prinsa, datorita sarii in jurul meu se crease un zid invizibil. nu aveam ce face decat sa astept sa vina serviciul de salubritate si sa curete sarea si sa sper ca pana atunci nu ma va vedea nici un vrajitor sau vrajitoare care sa ma salte ca din oala si sa ma foloseasca in scopuri personale meschine.
Sus In jos
 
O zana captiva
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: