☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)

In jos 
+2
LexX
Klau
6 participanți
AutorMesaj
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 11:34 pm

Wow.. Nu-mi vine sa cred ca aproape nu stiam ca e ziua ta. why Sunt o surioara tare rea, stiu. Cu toate astea stii ca tu insemni mult pentru mine si esti una dintre cele mai importante prietene ale mele. Mi-ai fost alaturi si la bine si la rau, am ras mult impreuna si chiar comunicam prin telepatie, daca iti vine sa crezi. love Acum e randul meu sa-ti urez un mare si calduros: LA MULTI ANI!! :inimioara:
De fapt aceste cuvinte sunt cam simple pentru admiratia si atasamentul meu fata de tine. Iti urez multa sanatate, multa faricire si iubire, sa ai parte de tot ce iti doresti, pentru ca esti o persoana minunata. Nici nu am cuvinte sa descriu cat de minunata esti si cat de bine ne-am inteles de la inceput. Sper ca de acum incolo sa ne intelegem la fel sau poate si mai bine si toate dorintele tale sa se implineasca.
Acum trebuie sa ma gandesc si la cadou. Cu siguranta va fi unul special, pentru ca la cate iti datorez nu poate fi ceva simplu. adorabbel
Ah.. Ubita mea surioara, inca o data la multia ani si te-am pupat dulce, dulce!! Imi vine sa plang.. Ce plangacioasa sunt.. why
Sus In jos
LexX
Membru Forum
Membru Forum
LexX


Element : Fire
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 123
Puncte Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: Re: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 4:31 am

Awww. Imi vine sa plang :geg: E atat de frumos. Doamne, nu ma asteptam la asta. Deci te iubesc atat de mult. Esti sora pe care mi-am dorit-o mereu, esti cea care ma intelege si ma sprijina. Este atat de ahh... emotionant adorabbel
Multumesc mult pentru acest moment atat de frumos care mi-a luminat ziua. De fapt, tot anul.
Deci inca o data... asa ca sa nu uiti, TE IUBESC surioara mea draga si scumpa ❌x:x
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: Re: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 4:50 am

Ce dulcii sunteti voi <3 Poate prea dulci o.o
Sa nu fac diabet :]] xD
Pai. La multi ani sweety! "Sa traiesti"
Distractie plcuta la party-ul de ziua ta! <3
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
TicTac
Membru Forum
Membru Forum
TicTac


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 197
Puncte Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 5

La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: Re: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 5:24 am

Am venit aici sa iti spun...
La multi ani!
bye
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: Re: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 5:58 am

La multi ani lex ^.^
Iti doresc multa sanatate si fericire >:D<
Sa te distrezi de ziua ta si sa te simti bine ^.^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
°o.O Skittles O.o°
Membru V.I.P
Membru V.I.P
°o.O Skittles O.o°


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 1563
Puncte Puncte : 1584
Reputatie Reputatie : 19
Varsta : 26

La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: Re: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitimeLun Mar 26, 2012 5:40 am

La multi aniii LexX!^_^
Sa ai parte de multa fericire si sa ti se indeplineasca toate visele!
Sus In jos
LexX
Membru Forum
Membru Forum
LexX


Element : Fire
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 123
Puncte Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: Re: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitimeMier Mar 28, 2012 8:50 am

Va multumesc mult tuturor. Sunteti the best adorabbel
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Empty
MesajSubiect: Re: La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)   La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook) Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi, multi ani sora mea geamana!! (Doodook)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani ! ~ Kym.
» La multi ani ~ONY~
» La multi ani ☺ Dia ☺
» La multi ani! ~ Yo Shi.
» > LA MULTI ANI Ely <

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x La multi ani! x-
Mergi direct la: