☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bine v-am găsit~!

In jos 
+2
Zummy
Sou
6 participanți
AutorMesaj
Sou
Membru Forum
Membru Forum
Sou


Element : Water
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 23
Puncte Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 6:23 am

Hello guys!
Erm.. nu prea îmi plac introducerile, de fapt nu ştiu ce să zic despre mine, despre sine e cel mai greu să vorbeşti.
Anyway, sunt fană anime/manga şi aproape tot ce are legătură cu Japonia, exceptând unele chestii evident ahem. Uhm..unul din anime-urile preferate este Kuroshitsuji urmat de Code Geass, No.6 şi Maid-sama şi probabil multe altele pe lângă. Manga citesc de..aproximativ 4 ani or so.
Iubesc muzica, ascult rock/japanese rock şi am unele momente în care o dau pe kpop.
Um..nu mai ştiu ce să spun, las întrebările să vină.
And nice too meet you!

Bai-bai~(๑≖ิټ≖ิ)
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 10:33 am

Hello ^.^
Bine ai venit pe forum hug
Tin sa spun ca din cele 4 anime-uri enumerate de tine, imi plac doar no.6, kuroshitsuji si maid-sama, la code geass nu am apucat sa ma uit o.o
Ador k-pop-ul si-mi face placre sa te cunosc ^.^
Am si cateva intrebari :P
1. Care este culoarea ta preferata ?
2. Daca asculti muzica de la BAP, de care membru al trupei iti place mai mult ?
3. Anotimpul preferat este ?
4. Ce-ti place sa faci in timpul liber ?

Si cam atat. Have fun ^.^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 10:44 am

Hii sweety <3 Bine ai venit pe aici!
Sa te distrezi si sa iti faci o gramada de prieteni! <3
Intrebari:
- Ce parere ai de yuri/yaoi?
- Cum ai descoperit forumul?
- Asa-i ca-mi dai add? :3 Twinkle.Tears@yahoo.com
Si... cam atat <3 See ya!
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Sou
Membru Forum
Membru Forum
Sou


Element : Water
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 23
Puncte Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 10:48 am

Hey~ mersi de întâmpinare *hugs back*

Culoarea mea preferată e roşul <3 şi da ascult BAP de ceva timp, de fapt, de când şi-au făcut apariţia pe scena muzicală şi îmi place Himchan şi Zelo that kid hehe şi în ultimul timp îmi place şi de yong guk ahem..am ceva cu rapperii. Anotimpul preferat este primăvăra, toate lucrurile revin la viaţă şi..nu mai continui că o dau în clişee, ideea e că îmi place primăvara~ iar în timpul liber de obicei citesc manga sau ce cărţi îmi pică în mână, vizionez filme/anime/drame , din când în când mai ies pe afară.
Ce viaţă frumoasă duc heh.

Aaaand @Tim, Umi desu!

Să îţi răspund la întrebări: nu mă atrage yuri prea mult dar citesc/vizionez yaoi/shounen-ai din când în când şi forumul l-am găsit prin alte forumuri. [Mă plictiseam ~]

Thanks for the welcome replies again~
Sus In jos
вüвü ๏ ̯͡๏
Administrator
Administrator
вüвü ๏ ̯͡๏


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 824
Puncte Puncte : 912
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 8:56 am

Buna Sou , imi pare bine sper sa te distrezi si sa fi cat mai activa Bine v-am găsit~! 4202481384
Intrebari :
Ce e mai rau, sa esuezi sau nu sa nu incerci?
Daca viata e atat de scurta, de ce facem atat de multe lucruri care nu ne plac si nu facem atat de multe lucruri care ne plac?
Daca moneda nationala ar fi “fericirea”, cat de bogat ai fi? ^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
°o.O Skittles O.o°
Membru V.I.P
Membru V.I.P
°o.O Skittles O.o°


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 1563
Puncte Puncte : 1584
Reputatie Reputatie : 19
Varsta : 26

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 2:07 am

Bunaaa xD
Sper sa-ti placa forumul si sa-ti faci multi prieteni!
Intrebari...hmm...
-Ce parere ai despre terorism?
-In ce tara nu ai vrea sa ajungi NEVER?
Cam atat...sedere placuta! :D
Sus In jos
Sou
Membru Forum
Membru Forum
Sou


Element : Water
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 23
Puncte Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 9:57 am

Mersi de întâmpinare fetelor~
@Aηц◕ cred că e mai rău să nu încerci., mai ales că sunt mulţi care nu încearcă crezând că vor eşua în ceea ce îşi propun. Trebuie să fii ambiţios şi să încerci până nu mai ai putere şi apoi să te dai bătut. Dacă nu merge, nu merge dar cred că sentimentul că nu ai încercat este mai rău decât eşecul în sine.
Daca viata e atat de scurta, de ce facem atat de multe lucruri care nu ne plac si nu facem atat de multe lucruri care ne plac?
Păi altfel ce rost ar mai avea viaţa? Nici prea multă bucurie nu e bună. Viaţa nu ar fi aşa ..uhm bună dacă nu ar exista o parte rea, dacă e numai lapte şi miere e cam plictisitoare~
Daca moneda nationala ar fi “fericirea”, cat de bogat ai fi?
Hmm nu cred că există o persoană în lume care să nu aibă necazuri, supărări etc. dar cred că dacă eşti fericit nu contează foarte mult bogăţia..materială ci aceea pe care o ai în suflet.

@Skittles~
Terorismul e ..o prostie pură. Nu este un lucru bun pe care să îl poată face, sunt numai toanele unor oameni cărora le place sângele probabil şi cine ştie, poate au probleme mintale [?] Şi nu aş vrea să ajung în India, ţările din Orientul mijlociu, China... nu mă atrage prea mult.

Sus In jos
☆BeLL☆
Membru Nou
Membru Nou
☆BeLL☆


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 7
Puncte Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 27

Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 10:53 am

Buna! Eu sunt BeLL. Ma bucur sa te cunosc! Intrebari nu am. Daca vrei sa mai vorbim uite un id: breaking.dawn91
Bye!
Sus In jos
http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Bine v-am găsit~! Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am găsit~!   Bine v-am găsit~! Icon_minitime

Sus In jos
 
Bine v-am găsit~!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mai bine sa fiu pregatita...my testament
» Mai bine domn in iad decat sluga in rai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: