☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Give Me a Sign

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kami
Membru Forum
Membru Forum
Kami


Element : Air
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 55
Puncte Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Give Me a Sign Empty
MesajSubiect: Give Me a Sign   Give Me a Sign Icon_minitimeDum Iul 01, 2012 10:36 am

Aarin:
Imi scot castile din urechi in timp ce intru in teatru, pe usa din spate. Imi salut colegii si ma indrept spre cabina mea speciala. Deschid usa cu numele meu pe ea si o inchid imediat in urma mea. Imi las genata pe cel mai apropiat scaun si ma asez in fata oglinzii. Zambesc dulceag figurii frumoase care ma privea. Imi trec degetele prin par si incep sa ma pregatesc pentru spectacol.
Eram gata. Costumul pentru Macbeth imi era putin stramt, dar oricum nu conta prea mult. Rin, cinci minute. Ma anunta o voce de dupa usa. Zambesc si ies din cabina. Eram pregatit si imediat aveam sa simt din nou freamatul salii. Incepeam en avant apoi balançoire si. Acum! Si intru in scena.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
sakura chan
Membru Activ
Membru Activ
sakura chan


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 492
Puncte Puncte : 501
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Give Me a Sign Empty
MesajSubiect: Re: Give Me a Sign   Give Me a Sign Icon_minitimeLun Feb 11, 2013 3:52 pm

Annalise
O cunostinta dea mea lucra in teatrul orasului si imi daduse un fel de permis pentru a intra la probe. Ajunsa acolo se auzea vorbe asa ca deschid usa incet, deaorece nu vroiam sa provoc zgomot si sa-i diztrac de la munca lor. Intru cu pasi marunti si tiptil tiptil.
Sus In jos
http://animelove.3xforum.ro/
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 37

Give Me a Sign Empty
MesajSubiect: Re: Give Me a Sign   Give Me a Sign Icon_minitimeMier Feb 13, 2013 4:05 am

Intru in teatru, strecurandu-ma pe la intrarea actorilor insa avand grija sa nu fiu vazuta de paznici apoi in culise apoi in Loja VIP si apoi urc niste trepte pana la loja 0, locul destinat exclusiv familiei imperiale japoneze si ma asez, pe locul destinat exclusiv printeselor.
Sus In jos
sakura chan
Membru Activ
Membru Activ
sakura chan


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 492
Puncte Puncte : 501
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Give Me a Sign Empty
MesajSubiect: Re: Give Me a Sign   Give Me a Sign Icon_minitimeMier Feb 13, 2013 8:04 am

Annalise
Ma uitam la probele minunate pe care le faceau cu toti. Cu atat de mult interes si multa pasiune, mi-ar fi placut si mie sa am o pasiune asa de mare pentru ceva anumit, dar din pacate nu prea eram asa.
Sus In jos
http://animelove.3xforum.ro/
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 37

Give Me a Sign Empty
MesajSubiect: Re: Give Me a Sign   Give Me a Sign Icon_minitimeMier Feb 13, 2013 9:24 am

Priveam spre scena si urmaream probele pe care le dadeau cei care vroiau sa fie actori incepatori.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Give Me a Sign Empty
MesajSubiect: Re: Give Me a Sign   Give Me a Sign Icon_minitime

Sus In jos
 
Give Me a Sign
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: