☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O plimbare in lumea magica

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 37

O plimbare in lumea magica Empty
MesajSubiect: O plimbare in lumea magica   O plimbare in lumea magica Icon_minitimeMier Feb 13, 2013 4:45 am

Stateam in camera de zi alaturi de celelalte fete si tocmai citeam ziarul in limba Fairyana care era adus in fiecare dimineata de un copil elf si care ziar il intelegeam doar eu. Dar cateodata le mai spuneam si fetelor noutatile din el.
-Hei fetelor, care vrea o plimbare in orasul meu la deschiderea noii gradini zoologice din lumea magica? Veti vedea animale magice dar le si puteti hrani sau chiar calari. Ce parere aveti de a calari un centaur sau un unicorn, sau a zbura pe un dragon ori pe un pegas, ori a fi fugarite de un minotaur prin labirint, ori de a se incolaci o Naga pe voi ori sa socializati cu sirenele? Nu trebuie sa va temeti fiindca animalele sunt dresate si nu ar face rau nici unei muste.
Sus In jos
 
O plimbare in lumea magica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lumea din jur nu e cea ce pare
» Traiesti in lumea basmului?
» Ce creatura magica ascund ochii tai?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Camera de Zi-
Mergi direct la: