☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Clik, e gratis :3

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
5adistic
Membru Forum
Membru Forum
5adistic


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 20
Puncte Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 23

Clik, e gratis :3 Empty
MesajSubiect: Clik, e gratis :3   Clik, e gratis :3 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 4:03 am

Ce mai forum, vă spun, ce mai forum... love
Bună tuturor, mă numesc Alexandra și sunt nouă hi
O să încep cu o scurtă prezentare (nu prea știu să fac impresie).
Am 14 ani împliniți pe 27 octombrie, îmi place albastrul, ador anime-urile și urăsc sfecla, mai ales în salate. Nu-mi place deloc ciocolata și nici merele sau bananele ( nu-mi fac bine la burtică). Sunt împotriva manelelor, deși toată clasa , aproape toată clasa ascultă așa ceva.
Am talent la desen cât un purice, am fost în corul școlii la 11 ani și nu-mi place să scriu ficuri( doar să le citesc). Nu mai știu ce să vă mai spun... am cochetat cu forum-urile și pot spune că am o anumită experiență (orgoliu moștenit în familie). Sunt o fire mai retrasă, nu-mi place să-mi fac prea mulți prieteni noi(o experiență tristă din copilărie). Și....vă las să-mi puneți voi întrebări, deși cred că am spus tot. CD

P.S. N-aveți idee cât de mult îmi plac emoticoanele shp :cbe:
Ja nee!
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Clik, e gratis :3 Empty
MesajSubiect: Re: Clik, e gratis :3   Clik, e gratis :3 Icon_minitimeMar Dec 30, 2014 12:28 pm

Bine ai venit, Alexandra ^^ Îmi pare nespus de rău că nu ești întâmpinată de mai multe persoane... 
Ești singura mișcare din ultima vreme și mă bucur tare mult să văd că forumul ăsta încă mai atrage oameni. Te știu de pe sasu ;) Încă o dată îți urez bun venit *hug*
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
 
Clik, e gratis :3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: