☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am implinit un an de la deschiderea forumului

In jos 
+5
ZuZa_Roxa
Klau
Psycho
Đąŋģęŗ •
Zummy
9 participanți
AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 10:54 am

Hei hei lume draga
azi am implinit un an . noi si forumul . datorita voua avem un numar mare de mesaje . datorita voua forumul exista . pentru ca voi ati adus activitate si nu ati uitat de forum .
Vreau sa va felicit pe toti mai ales pe cei care fac parte dintr-un grup .
Vreau sa-i multumesc volturei ca m-a facut admin si mi-a permis sa fac ce vreau cu forumul . daca nu era ea nu cred ca stiam nici ce-i ala panou de administrare .
Vreau sa-ti multumesc si tie diz pentru ca esti unul dintre cei mai dedicati membri .
Psycho o nebuna care aduci atmosfera vesela si nu duci lipsa de rasete .facandu-ne si pe noi sa randem alaturi de tine .
Roxana esti o prietena buna , care nu a uitat de forum si a fost activa .
Renesmee si alli sunteti fetele mele pentru ca aveti activitate si iubiti munca mea .
Mitzumy la inceput ai fost un simplu membru . fara activitate , dar ai cunoscut forumul si pe interior nu numai pe exterior si ai devenit activa .
Elyy avand in vedere ca acest forum nu este ca cel din care tu ai venit , adica nu este asa populat si nu are prea multi membri inregistrati tu ai fost activa si nu ai lasat acest forum pe ultimul loc .
Anime fun si XeNon vreau sa va multumesc pentru ca nu va sfiiti sa postati si chiar daca sunteti singurii baieti nu va este rusine sau nu ganditi ca alti baieti . Va multumesc ca existati :rosioara:
Pentru ca sunteti activi si va place forumul va multumesc .
Restul membrilor , care nu au fost mentionati mai sus , v-as ruga sa fiti ceva mai activi si sa va aduceti aminte si de acest forum . Alexia maria sa stii ca apreciez activitatea ta dar e loc de mai bine . iti spun asta pentru ca din acel "rest" tu esti cea mai activa . merci pentru asta ^^

Si va multumesc ca ma lasati sa exist . daca voi nu ati fii eu nu mi-as avea rostul . Va multumesc .


Ultima editare efectuata de catre Anonim Sound in Dum Noi 13, 2011 11:00 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 10:59 am

Thehehe, avem un an ;x Ce frumos ;x Ei bine, profit de aceasta ocazie pentru a ne ura, noua, ca membrii, si forumului insusi, cat mai multi ani, plini de mesaje si distractie. Sa ne bucuram impreuna de acest forum si sa nu'l uitam niciodata, deoarece aici s'au legat, se leaga si se vor lega prietenii. La cat mai multi ani!
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 11:05 am

La multi ani W-las! Zummy, mai facut sa rosesc cred. Yup Psycho e happy. Multuesc pentru ce ai scris acolo. Mi-a pus un zambet pe fata, pe langa "in puii mei" =)).
La multi w-las, si noua, w-las-erii!

Psycho XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 12:17 pm

hi Hi!! Pentru inceput va urez cati mai multi ani!! pace Adica.. Imi doresc sa avem cati mai multi ani impreuna!! Eu sunt cam noua insa ma bucur ca toata lumea m-a primit cu bratele deschise si cu unii dintre voi am legat chiar niste prietenii. happy Va multumesc ca m-ati primit in marea voastra familie si inca o data multe, multe felicitari!! Sa o tinem tot asa si vom ajunge in fruntea clasamentului!! Va asigura je!! okay ByE!! bye
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 9:35 am

Chiar numi vine sa cred ca forumul W-las face un anisor Am implinit un an de la deschiderea forumului  1882223671 , ma bucura acest fapt deoarece vom aduce impreuna acest forum pe culmile succesului Am implinit un an de la deschiderea forumului  3839493590.Sa sti Zumma ca si noi iti multumim ca existi , deoarece si tu esti o parte foarte importanta din acest intreg Am implinit un an de la deschiderea forumului  3436836983.Sper sa stau cat mai mult cu putinta pe acest forum pentru ca , vorbesc serios niciodata nu am stat atat de mult pe alt forum , de acea sper sa imi fac cat mai multi prieteni pana cand nu voi mai putea intra pe net Am implinit un an de la deschiderea forumului  3436836983.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 9:53 am

Aww ;x W-las a implinit un anisor deja ? :O;x
Ce pot sa zic ? in primul rand stiti ca iubesc acest forum si toate persoanele [extraordinare de altfel] care fac parte din el ;x si credeti-ma ca nu-l voi uita niciodata , nici pe el si nici pe voi , persoanele cu [,] care am legat aceste superbe prietenii ;x
Eu urez forumului si tuturor useriler activi [ deoarece fara useri , forumul nu ar fi fost ce este acum;x] la cat mai multi ani cu putinta ! Si sper ca vom ramane cu totii in aceasta comunitate pana cand nu va mai exista calculatorul;x

ghhj Si inca o data La Multi Ani W-las ! ghhj
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 9:57 am

Asa este Alli , sa fim uniti si sa ridicam forumul , chiar daca este tanar Am implinit un an de la deschiderea forumului  4057932918.
Inca o data La multi ani pentru toti Am implinit un an de la deschiderea forumului  2623185255.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 10:39 am

O da baby avem un an. Ce frumos. : x
Am observat că numărul de oameni creşte foarte mult şi sunt multe posturi, multe topicuri, multe chestii care să ţină în viaţă forumul. Merită sărbătorit!!
Diseară mă îmbăt, chit că am o săptămână de toate visele, acest moment merită să fie splendit.
Cu întărziere presupun că ajung, am fost ceva mai inactivă, dar am să-mi dau silinţa pe parcurs să ajut şi eu cât pot. Plus că îmi place să ajut. xD
Sooo... La Mulţi Ani W-LAS!!!
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 8:42 am

Merci de raspunsuri fetelor >:D<
Ma bucur ca ati fost alaturi de mine
Si inca o data va multumesc ca sunteti active si datorita voua forumul exista cheerplz
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 11:47 am

ohoo 1 an, felicitari, dam de baut :))
multumesc mult pentur tot ce ai spus zummy, desii nu cred ca am nicio luna pe forum, apreciez mult :x
deci cum spuneam, felicitari tuturor, ati facut o treaba foarte buna cu forumul, multumim si administratorilor si moderatorilor care au coontribuit la realizarea forumului si l-au facut exac ce este si acuma :X
La multi ani, si multi ani inainte pentru forum :D
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 11:50 am

merci mult de urari elyy ^^
si chiar daca nu esti nici de o luna pe forum esti mai activa decat altii care sunt membri mult mai vechi decat tine wink
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
★♥Alexia Maria♥★
Membru Premiat
Membru  Premiat
★♥Alexia Maria♥★


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 887
Puncte Puncte : 1067
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 26

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 7:15 am

Defapt, eu ar trebui sa-ti multumesc pentru ca mi-ai atras atentia si pentru ocazia de a ma distra pe acest forum. La multi ani! Si felicitari administratorilor si moderatorilor!
Sus In jos
http://animelove.forumactual.com/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 11:05 am

merci mult de tot alexia lainlove
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Am implinit un an de la deschiderea forumului  Empty
MesajSubiect: Re: Am implinit un an de la deschiderea forumului    Am implinit un an de la deschiderea forumului  Icon_minitime

Sus In jos
 
Am implinit un an de la deschiderea forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» .Regulamentul Forumului.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ¤ Ceea ce nu merita citit ! ¤ :: ¤ Arhiva ¤-
Mergi direct la: