☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fobiile si slabiciunile voastre

In jos 
+11
MiserableEmo
Kimera
Catsz
Himeji.
Invader Lamu
● Lene
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚
ZuZa_Roxa
.allii.
Đąŋģęŗ •
Elyy
15 participanți
AutorMesaj
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 10:28 am

ia sa vedem noi aici
deci cum spune si topicul, sa va vedem fobiile si slabiciunile incep eu

in primul rand imi este frica de intruneric, la mine in casa, mai ales cand aunt singura, luminile aprine in toata casa, ca altfle nu se poatate, mai fac si lesin pe acolo, deci lumini frate, la greu :))

mai imi este frica si de.....gaste si curcani, pfoaii de cand sunt mica imi e frica, imi aduc aminte ca mergeam pe strada la magazin si ma ciupeau gastele de fund, maii si ce mai plangeam, si curcani ii urasc si mai tare, nu imi place deloc cum arata, ma sperie sa mor yo =))

si o slabiciune, mare a mea sunt animalele, sunt foarte miloasa si nu imi place sa omor animalele sau sa le fa rau, cand eram mica aduceam acasa toti cainii si pisicile pe care le gaseam pestrada, ca aveau niste fete asa nevoinovate...si niste ochisorii au

deci eu cred ca am zis destule, aucma e randul vostru :))
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 11:31 am

Hmm fobii sau slabiciuni zici? Nu am prea multe lucruri de genu'. Dar daca stau enorm de mult sa ma gandesc, cred ca am o slabiciune pentru paianjeni. Ii urasc, nu'i suport si de fiecare data cand ii vad spun "Uite un vampir", dunno why. Hmm mai departe, fobii nu am, cel putin nu.mi vine vreuna in minte :-? Poate, as mai avea o slabiciune pentru cei la care tin, cu sensul in care as face aproape orice pentru ai ajuta, pentru ati tine departe de lucrurile rele, desi nu.mi sta asta in putere si in momentul in care sufera sufar si eu cu ei. Pff, cred ca am spus prea multe x.x

Anyway, alte slabiciunii sau fobii nu am.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 1:25 pm

Fobii si slabiciuni ai ?
Fobii nu prea am .... in sensul ca nu am un lucru anume de care imi este frica... dar daca stau putin si ma gandesc am o singura temere ... frica de a pierde/esua si ai dezamagi pe cei care tin la mine ...
Si mai este ceva ... nu stiu daca o pot numi slabiciune sau fobie ... eu o numesc mai degraba o sila/scarba , si anume urasc insectele mici care ti se vara pe sub haine , in speta paduchii sau purecii . Imi este mai sila de ei decat orice pe lume ! trebuie numai sa ma gandesc la ei si ma apuca un scarpinat de toata frumusetea [ ca in acest moment de altfel .. ]


So cred ca am spus cam tot ...

Ja !
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 8:55 am

FOBII - poate serpii , dar am scapat de ea Fobiile si slabiciunile voastre 3966497253
SLABICIUNE - PENTRU ANIMALE SI PENTRU OAMENI :lol!:
Cam scurt dar acestea sunt
, credFobiile si slabiciunile voastre 2335401435
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 9:17 am

eu am ceva si cu paianjenii, nu-i supooortt pfoaii, cand va unul nu pot sa ma abtin sa nu-l calc, firarel, si incep sa-l injur, mama lui, la mine in dormitor se vad locurile in care au fost paianjeni ca eu iau un papuc si-l strivec mama lui pana se face bucati =))
sii maicamea incepe sa ma certe ca cika puteam sa-l iau cu un servetel si sa-l arucafara, vezi sa nu, nu mai traia pana ajungea afara =))
Sus In jos
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚
Membru Forum
Membru Forum
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚


Mesaje Mesaje : 75
Puncte Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 4

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeJoi Dec 22, 2011 1:03 am

Pai una dintre fobiile mele este frica de intuneric si la varsta mea ar trebuie sa imi fie rusine ca inca ma mai tem de intuneric dar asta este nu am ce face si imi mai este frica de clovni stiu ca este o temere stupida >.< dar de cand sunt mica imi este frica de ei
Iar eu am o slabiciune pentru persoanele care sunt mai sensibile si incep sa planga repede adica asta daca sunt de fata cu mine incepe sa imi para rau de ele.
Sus In jos
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeJoi Dec 22, 2011 7:08 am

Aish. Pai sa incepem...
Fobii:
-Insecte, orice fel de insecte, inclusiv paianjeni, buburuze sau fluturi, nu ii suport, picioarele alea barrr!
-Frica de inaltimi. Daca sunt intr-un loc ce are tavan si sunt aproape de el, cand ma uit in sus si il vad ametesc la propriu.
-Daca sunt intr-un loc intunecat si aud un zgomot ce ma sperie sau vad ceva ce ma poate speria.. Dar in rest nu mi-e frica de intuneric.

Slabiciuni:
-Ciocolata
-Calculatorul
-Clementinele
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 5:42 am

Hmm, nu cred ca pot fi inca numite fobii sau poate ca da? Imi e frica de lifturile mai vechi de 10 ani si de serpi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 5:46 am

urasc acestia este o minicuna de 2 lei
Sus In jos
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 104

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 1:51 am

Hm nu cred ca am anumite fobii.

Slabiciuni:

Cineva ma roaga frumos,iar eu nu pot rezista

Dulciurile

Calculatorul
Sus In jos
Catsz
Moderator
Moderator
Catsz


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 305
Puncte Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 4

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeDum Feb 12, 2012 1:49 pm

Deci fobii:
Scarile rulante, sunt malefice. Eu ametesc si in picioare, da' pe scarile alea miscatoare...zici ca-i nisip miscator.
Masina R.A.T.B. yea'...i just don't like it.
Intunericul...doar din camera mea, noaptea.
Inaltimile. [ Vezi mai sus. ]

Slabiciuni:
Pai..asta..eh...doar legat de "love". Restu nimic. xD

Sus In jos
Kimera
Membru V.I.P
Membru V.I.P
Kimera


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 2560
Puncte Puncte : 2593
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 26

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 11:21 am

Fobii:
-Cainii. [Am patit-o urat de tot cand aveam in jur de 5 ani. De atunci ma tem de ei]
-Intunericul. [da stiu, la varsta mea, bla bla... Ce sa fac daca am vazut filme de groaza de la 1 an?]
-Spatiile foarte mici. [daca ma inchizi in dulap m-ai omorat sau sa-mi spui ca m-ai inchis in camera ca fac ca toti sfintii]
Si daca ar fi sa zic de ce mi-e sila as spune paianjenii sau reptilele.

Slabiciuni:
-YAOI [era logic, da-mi yaoi si aia sunt]
-Ciocolata si tot ce e dulce pe lumeee
-Laptopul [pui mana pe el, iti cumperi sicriu apoi]
-Netul [daca imi ia careva netu plateste cu viata]
-Prietenii [as face orice pentru prieteni]
Sus In jos
MiserableEmo
Membru Forum
Membru Forum
MiserableEmo


Element : Death
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 38
Puncte Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 9:22 am

Fobii - nu am asa ceva :-s
Slabiciuni -
sunt asa mai milos gen daca cineva nu mi-a dat ceva cand vroiam cand cere el nu pot sa-l refuz :-s
Sus In jos
mrs_adler
Membru Nou
Membru Nou
mrs_adler


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 17
Puncte Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 32

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 12:11 am

fobii: acele.mi-e extrem de frica de ele.nu merg la analize sau vaccinuri,nu-mi place nici macar sa iau o seringa cu ac ambalata. si nu-mi plac fantomele fara cap (nu stiu daca are vreun sens,dar am vazut odata un documentar despre fantome si erau si cateva decapitate )

slabiciuni: animalele.as fi in stare sa dau cuiva in cap ca sa salvez un animal.
Sus In jos
Sou
Membru Forum
Membru Forum
Sou


Element : Water
Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 23
Puncte Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeDum Apr 15, 2012 7:18 am

Mie îmi este teamă de insectele cu multe picioare [centipede alea alea] şi cred că îmi dezvolt o teamă de clovni. Iar slăbiciuni..uhmm animalele, prietenii şi ciocolata. singurul lucru dulce pe care îl agreez atm.
Sus In jos
Sirius
Membru Forum
Membru Forum
Sirius


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 122
Puncte Puncte : 142
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 27

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeJoi Mai 03, 2012 3:53 am

Fobii:
-Insecte si tot ce are mai mult de 4 picioare(excludem fluturii si buburuzele, alea sunt cute~)
-Caini maidanezi
-Inaltimi mici (ma urci pe scaun, tremur ca varga, ma urci pe Turnul Eiffel n-am nimic)
-Rromi/Tigani


Slabiciuni:
-Telefon/Laptop/Net
-Yaoi
-Apa/Lichide (nu-mi lua apa ca se lasa cu sange)


Sus In jos
http://gangofparis.forumers.ro/forum
Himeji.
Moderator
Moderator
Himeji.


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 2018
Puncte Puncte : 2037
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 104

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeLun Dec 16, 2013 5:55 am

Fobii nu am , iar slabiciuni sunt din ce in ce mai multe  iubire
Sus In jos
Miss Fortune
Membru Inactiv
Membru Inactiv
Miss Fortune


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3
Puncte Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 25

Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitimeSam Sept 13, 2014 10:27 am

Orice vietate cu 8 picioare si insectele din familia albinelor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fobiile si slabiciunile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Fobiile si slabiciunile voastre   Fobiile si slabiciunile voastre Icon_minitime

Sus In jos
 
Fobiile si slabiciunile voastre
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri
» Cereri de critici la fan ficurile voastre
» Numele voastre scrise invers
» Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Discutii libere Θ-
Mergi direct la: