☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Uraboku

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Uraboku Empty
MesajSubiect: Uraboku   Uraboku Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 5:09 am

Uraboku 14449-620x-uraboku

Descriere: Sakurai Yuki este un adolescent cu o putere misterioasă. El a fost abandonat lângă orfelinatul Asaji când era foarte mic. Din cauza acelui eveniment, Yuki se luptă din răsputeri să devină independent. Urăşte să fie o povară pentru ceilalţi, dar în acelaşi timp, îi este teamă să rămână singur. Mai mult de atât, Yuki are o abilitate ciudată cu ajutorul căreia atunci când îi atinge pe ceilalţi le poate simţi emoţiile.
Într-o zi întâlneşte un misterios şi frumos străin ce-i salvează viaţa. În timp ce pericolele se ivesc la tot pasul, abilitatea lui devine din ce în ce mai puternică, iar un om ce pretinde că este fratele lui mai mare apare dintr-odată. Ce va face Yuki când va afla adevărul?


Se poate viziona aici.

Parerea mea Well e un anime dragutel, desi nu l-am vazut pe tot. Nu mi se pare deloc yaoi :]] Sper sa va placa^^

Psycho XD


Ultima editare efectuata de catre Psycho in Mar Ian 10, 2012 9:37 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Uraboku Empty
MesajSubiect: Re: Uraboku   Uraboku Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 10:13 am

eu bine, eu l-am vazut pe tot, nu prea e el yaoi, dar imi palce povestea si in plus: are niste bunaciuni, mama lor, ca n-are cum sa nu-t placa XD
mie una mi-a placut destul de mult :x
Sus In jos
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚
Membru Forum
Membru Forum
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚


Mesaje Mesaje : 75
Puncte Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 4

Uraboku Empty
MesajSubiect: Re: Uraboku   Uraboku Icon_minitimeDum Ian 01, 2012 11:15 pm

Si eu l-am vazut si mi-a placut mai ales ca povestea mi s-a parut destul de interesanta adica Yuki in trecut a fost fata iar acum este baiat si uneori mai aveea vise din trecut in care se vedea ca fata si nu intelegea dar mai este si personajul lui Luka care mi-a placut defapt din Uraboku mai toate personajele mi-a placut asa ca este un anime destul de dragut si cine vrea sa il vizioneze il recomand ^_^.
Sus In jos
Sirius
Membru Forum
Membru Forum
Sirius


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 122
Puncte Puncte : 142
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 27

Uraboku Empty
MesajSubiect: Re: Uraboku   Uraboku Icon_minitimeJoi Mai 03, 2012 3:40 am

<3 Awwww~ Uraboku~ Oh, Luka~ La inceput, m-am uitat numai pentru tipul asta, dar am aflat intre timp ca nici povestea nu este rea deloc. Dar, asa imi trebuie daca ma uit doar pentru ca imi place un anumit tip. adorabbel Bun de vazut~ lll
Sus In jos
http://gangofparis.forumers.ro/forum
Continut sponsorizat





Uraboku Empty
MesajSubiect: Re: Uraboku   Uraboku Icon_minitime

Sus In jos
 
Uraboku
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Discutii despre anime-urile noastre preferate ! Θ-
Mergi direct la: