☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu fi-ţi fraieri!

In jos 
+3
Invader Lamu
Zummy
Bishop †
7 participanți
AutorMesaj
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 1:33 am

De ce l-am numit aşa, deoarece merită numit aşa.
Nu ştiu dacă era bine aici, puteam şi în altă parte, dar dacă nu observaţi ce face Zummy for us, it`s relly bad, verry, very bad.
Ea nu a anunţat nicăieri, dar normal voi cred că aţi văzut dar aţi trecut şi nu aţi luat în seamă, cu toate că vă surâd ideile bune. >:I

S-au băgat noi concursuri şi acum când vin sărbătorile este un concurs foarte frumos (dacă nu mă înşel a venit o fată la sugestii şi a spus ceva şi cred că de acolo a răsărit totul).
Chiar dacă nu sunteţi buni în a scrie poveşti ca Ion Creangă sau Camil Petrescu, sau mai ştiu eu ce autor român sau străin, ar fi frumos să participaţi. : ) Nu de alta, dar este distractiv şi e bine să încercaţi, că nu vă decapitează absolut nimeni.
Da, poate nu aveţi timp, dar încercaţi măcar şi voi, 2-3 copii. : (

Că noi criticii nu vă devorăm. : )) Şi în acelaşi timp se mai trezeşte la viaţă forumul, mai vă relaxaţi, mai uitaţi de şcoală... în măsa ei să o ducă. >__<

Deci ăsta este anunţul:
S-a deschis un thread cu un concurs de iarnă
Aşa că nu vă temeţi să participaţi.
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 7:26 am

Merci pentru intentie scumpa mea ^^
Dar si-asa, nimeni nu s-a sinchisit. Daca nu vor concursuri, zau ca nu mai deschid si nu o sa mai organizez nimic data viitoare. Pentru ca-mi fac nervi degeaba.

Inca o data, merci mult de intentie ^^
O zi buna !!
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 10:47 am

Of eu fiind noou nu stiam. As fi vrut sa imui pun imaginatia la incercare dar vad ca s-a incis concursu fara sa participe mnuiimeni la el. Dar totusi o sa fac un astfel de fic in afara concursului doar de dragul de a il face si va rog sa ma ciriticati de pe acelasi barem chiar daca nu sunt in cadrul concursului :)
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 10:59 am

Poi succes cu ficul ^^ Si ce sa mai spun =]] ... daca mai vreti concursuri participati la ele !
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 28

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeMar Dec 27, 2011 8:12 am

Eu sunt noua, iam zis si lui Zummy cand am intrat si am aflat de concurs ca vreau sa ma inscriu. As dori ca aceste concursuri sa fie mai rasunatoare, daca participa cativa useri nu prea exista concurenta si sentimentul ca castigi nu este atat de mare.
Sus In jos
Hakusho
Membru Forum
Membru Forum
Hakusho


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 28
Puncte Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 25

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 4:00 am

Complet deacord cu Miranda,cand sunt mai putini concurenti,concursul numai are acel farmec,iar concurentul care castiga,nu mai e atat de satisfacut de castig.Pacat totusi ca s-a inchis concursul de iarna..as fi participat daca m-as fi inregistrat atunci..
Sus In jos
http://xAnimeLove.3xforum.ro
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 5:18 am

In concluzie membrii forumului trebuie sa participe si la concursuri , asa ca nu ezitati si mai si votati ef
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
вüвü ๏ ̯͡๏
Administrator
Administrator
вüвü ๏ ̯͡๏


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 824
Puncte Puncte : 912
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 1:59 am

Deci inca un lucru foarteee important care are parte de un numar mic de postari ; ficurile none
Eu zic sa mai postati si voi comuri la ficuri , oricat de mici ar fi , dar nici prea mici de doua cuvinte O.o
Dupa parerea mea autorii acestor ficuri cred ca siau dat silinta sa faca un fic cat mai reusit , chiar daca sunt incepatori , mediocri sau foarte buni fac pariu ca fiecare depune un efort foarte mare sa va starneasca admiratia si interesul ^^
Si cred ca sunt si dezamagiti pentru ca ficul lor nu au nici macar un com , am multe exemple none
O intrebare care miam puso si iam ziso si Zummei a fost ce nu va place la ficuri , ce vreti de la ele , ce lipseste ??
Eu cred ca si ea ar vrea sa postam macar cateva comuri la ficuri , deci dorinta mea ar fi simpla mai dati si voi pe la categoria FanFicuri ^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Nu fi-ţi fraieri! Empty
MesajSubiect: Re: Nu fi-ţi fraieri!   Nu fi-ţi fraieri! Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu fi-ţi fraieri!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Anunturi x :: Anunturi facute de membrii !-
Mergi direct la: