☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 21.12.2012

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

21.12.2012 Empty
MesajSubiect: 21.12.2012   21.12.2012 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 8:44 am

Eram in bucatarie facandu-mi un sandwich la cuptorul cu microunde. In bucatarie mai erau si alti prieteni ai mei. Deodata imi suna telefonul si incep sa vorbesc la el. Dupa ce inchid le spun:
-E confirmat. Incepe. Pe 21 decembrie tatal meu va veni aici dar nu singur. Veti vedea o invazie extraterestra adevarata. Pot sa spun ca acesta va deveni primul razboi Intergalactic. Ceea ce stiu e insa ca dupa ce se va sfarsi nu va mai fi nici macar o molecula de ADN a vreunui politician corupt sa a vreunui bancher al clanului Noii Ordini mondiale. Si prevad ca Japonia va deveni noua putere mondiala in locul Americii, America va avea un conducator de la noi si tarile care acum sunt in razboaie vor deveni tari fantoma.
Sus In jos
MiserableEmo
Membru Forum
Membru Forum
MiserableEmo


Element : Death
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 38
Puncte Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

21.12.2012 Empty
MesajSubiect: Re: 21.12.2012   21.12.2012 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 11:11 am

Haha :)) abia astept sa vad ce abilitati au ..
nu prea cred ca o sa alte tari o sa faca fata dar ,aici in Japonia pun pariu ca nu o sa moara mai mult de 500 de oameni ! ..
Sus In jos
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

21.12.2012 Empty
MesajSubiect: Re: 21.12.2012   21.12.2012 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 1:54 pm

-Garantez eu ca nici un Oni nu se va atinge de vre-un japonez. Pana la urma putem fi aliati. Ca popoare avem un punct comun. Multa tehnologie. Desi cu toate astea voi japonezii sunteti inca in urma noastra, dar sunteti demni de admirat.
Apropo, noi Oni suntem de obicei o rasa iubitoare de pace dar ni se mai intampla ca din cand in cand insa destul de rar sa dezgropam securea razboiului insa doar in scop nobil. Tatal meu deja a spus il citez:
-"Aceasta a fost ultima picatura. Violarea intimitatii pamantenilor prin legi ca ACTA, SOPA, sau alte aberatii e de neingaduit. Noi am stat atatea milenii pasivi si am supravegheat pe acesti oameni. Dar indiferent cat de barbari sunt ar trebui sa li se acorde totusi o sansa. Nu mai putem sta cu mainile in san.
Am incercat sa preluam puterea pasnic insa nu a mers si mai mult de asta guvernele lor continua sa tina secreta existenta noastra."
-Si la ceea a spus tatal meu, domnul Invader, Ambasadorul Oniboshi, Maximus I, Comandantul Suprem al Armatei Federale și Președintele Comisiei de Apărare Intergalactica, conducător suprem si atotputernic al Federatiei Galactice Orion, a reactionat destul de dur.
A spus:
Libertatea oricarei persoane din univers este garantata de insusi forta creeatoare si vitala a acestui univers si nimeni nu trebuie sa o rapeasca nimanui. Acesti barbari au ajuns prea departe. Din ordinul meu sa se uneasca cele 2 armate supreme Oni si Anioły si sa se declare razboi acelor barbari.
Sa nu mai ramana nici moleculele de ADN din cei ce doresc noua ordine mondiala.

Apoi a mai spus:

Daca e nevoie puteti aplica planul de rezerva:

Fie acei barbari vor preda soarta Terrei in mainile noastre fie vor dispare ca specie cu totul.

Asta mi-a povestit mie tatal cand am vorbit acum la telefon. Nu el a comandat invazia dar intr-un fel a fost fortat de dicatotorul suprem al Federatiei Galactice.
Chestia e ca noi avem o lege. Desi suntem pacifisti ascultam de dictator. Daca el spune razboi,, noi trebuie sa indeplinim. Daca Ambasadorul vreunuei planete se impotriveste, este pedepsit. Si nu nu il ucide, ci pedeapsa este mult mai mare si in conformitate cu legea universala care spune : Nu ucide. Doar cel ce a creat viata are dreptul de a o lua"
Fiinca Maximus dispune de tehnologie uriasa, o foloseste in scopul de a isi impune propriile puncte de vedere si a isi impune puterea absoluta.

Si este un ordin de la Maximus ca pe fiecare planeta din Federatia Galactica, infractorii, delicventii si opozantii regimului, cu exceptia criminalilor, sa fie micsorati pana la dimensiunea puricilor si transportati pe Gan Duran. Gan Duran e o planeta unde fiinte inteligente sunt cainii care acum au abilitati umane.

Criminalii in schimbi nu sunt transportati nicaieri ci dupa ce sunt micsorati si sunt bagati in capsule sunt lasati sa pluteasca in deriva in spatiu.

Si am fost o data pe Gan Dura si am observat ca locuitorii s-au invatat sa primeasca lumea in blana lor calduroasa.
Sus In jos
MiserableEmo
Membru Forum
Membru Forum
MiserableEmo


Element : Death
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 38
Puncte Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

21.12.2012 Empty
MesajSubiect: Re: 21.12.2012   21.12.2012 Icon_minitimeDum Mar 25, 2012 10:50 am

Ce bine ca nu sunt vreun criminal .. sau barbar.. nu mi.ar place sa incep un razboi cu extrateresti :) ! :x Sa FIE PACE ! hey :pupic: :beer: yes
Sus In jos
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

21.12.2012 Empty
MesajSubiect: Re: 21.12.2012   21.12.2012 Icon_minitimeDum Mar 25, 2012 11:32 am

-Si eu vreau sa fie pace. Oricum la tehnologia noastra, razboiul care va fi va fi contra americanilor se pare si va dura doar 2 saptamani in mod oficial dar daca vor fi prelungiri, va fi maxim o luna. Noi anticipam ca sa terminam cu ei pana de anul nou ca sa nu va stricam sarbatoarea dar daca va fi sa fie, prelungiri veti serba Anul nou o data cu catolicii. Deci eu ca fiica a liderului planetei mele, pot confirma ca pe 13 ianuarie 2013 va fi ultima zi de razboi. Si planeta va fi curatita de corupti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





21.12.2012 Empty
MesajSubiect: Re: 21.12.2012   21.12.2012 Icon_minitime

Sus In jos
 
21.12.2012
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 2012
» Horoscopul anului 2012

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Bucatarie-
Mergi direct la: