☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Abstract - viol

In jos 
+2
Psycho
Đąŋģęŗ •
6 participanți
AutorMesaj
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Abstract - viol Empty
MesajSubiect: Abstract - viol   Abstract - viol Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 10:39 am

Ciudat nume, ai? Well, o sa postez aici mai multe one shot'uri, care implica violuri [doar alea.mi plac], asa, aaa sunt yaoi [bine, nu am scris decat unul, dar pe parcurs o sa scriu mai multe] si sper ca postez unde trebuie . Ma rog, sper sa va placa. Tin sa mentionez ca limbajul nu e tocmai cenzurat :-?

Agonia unei tarfe


- Nu .... lasa-ma, ia mana de pe mine, tipa roscatul cu ultimele puteri. Mana ii era strans legata de marginea patului si o adiere rece ii strabatea corpul, desi nu-i pasa, voia doar sa scape, sa fuga si sa uite ceea ce era pe punctul de a se intampla.
- Nu fii prostut, zice blondul cu o voce batjocoritoare , esti al meu si asta nu se va schimba, cel putin, nu pentru moment. Nu vezi in ce stare m-ai adus? Sunt excitat pana la culme, curva mica ce esti, asa ca taci si lasa-ma sa ma infrupt din trupul tau. In acel moment ii acapara gura intr-un sarut violent, in timp ce isi pozitiona membrul in interiorul roscatului, fara niciun fel de pregatire. Incepuse sa se miste din ce in ce mai tare, facandu-l pe cel subjugat sa faca ochii mari de durere si sa verse rauri amare.
Cu limba, blondul ii sterse siroaiele de pe fata, zambind parsav. Continua sa faca miscari de du'te - vino in interiorul celuilalt pana cand o senzatie placuta incepea sa creasca in interiorul lui. Aceasta il facea sa devina mai violent, nepasandu-i cat il raneste pe cel de dedesuptul sau. In scurt timp, se eliberase in roscat, pe abdomenul si pe fata lui.
- Asa arata o curva, spuse, ranjind catre baiat. Si acum, te las sa ma sugi, stiu ca-ti face placere. Ii dezlega mainile, vazandu-l cum gafaia, insa nu-i pasa. Ii pozitionase capul intre picioarele lui, apoi, varandu-si mana in parul lui, ii obligase sa-i faca pe plac. Si o sa fie al dracu' de tine daca musti, il avertiza. Baiatul tacut si resemnat, incepu sa-l asculte si sa-l suga, la propriu. Si se pare ca mai facuse asta inainte, nu era nevoie ca mana puternica a baiatului cu parul ca razele soarelui sa il ajute. Si totusi, era prea lent, astfel ca fusese tras de par pentru a se misca mai repede. Lingea, sugea si-si trecea limba peste varful rozaliu, starnindu-i alte senzatii de placere blondului. In scurt timp, se eliberase din nou, de data asta, pe intregul in gura celui cu parul de foc.
- Bun, acum nu-mi mai pasa de tine, zise din nou blondul, poti sa mori. Se ridica de pe pat si-l impinsese pe baiat pe podea, incepand sa se imbrace. Ii lasase cinci dolari pentru serviciul prestat, apoi iesise pe usa, neuitand sa rosteasca : Chiar sugi ca o curva. Pleca si usa se inchise-n urma-i, roscatul ramanand intins pe podea.


Hmm ... sperca va placut. Asa, cica roscatul ar fi Gaara, iar blondul Naruto, dorinta minunatei mele uke ;> Si da, acest oneshot a fost scris pentru ea, aka pentru Psycho.
See ya.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Abstract - viol Empty
MesajSubiect: Re: Abstract - viol   Abstract - viol Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 10:56 am

I love you! Sti cat te pot iubi? Deci iubesc acest oneshot! Mai ales ca ar cam fi NaruGaa. Cuplul fara de care nu as putea trai never. Sti ca si eu iubesc violurile, nu? Mai ales cele brutale in care victimei nu i se da nici-o sansa si e violata ca ultima tarfa de pe planeta ahh. Iubesc acest genuri de violuri. Ai mai bagat si oral! Daca ai sti cate de excitanta poate fi aceasta bucatica. Ai putea chiar sa o transfrmi intr-un fic superb! A da era sa uit: Eu is semele fomeie!

Psycho XD


Ultima editare efectuata de catre Psycho in Dum Oct 16, 2011 4:29 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Abstract - viol Empty
MesajSubiect: Re: Abstract - viol   Abstract - viol Icon_minitimeMar Oct 04, 2011 10:29 pm

Şiii... WOW, e un viol, nu glumă. Dar... Există şi un dat, normal. : )) Fi atentă, cu toate că este un one-shot totul a decurs cam prea repede, da e adevărat la violuri totul se petrece sigur rapid. : ))
Însă conţinutu nu prea conturează aşa de bine titlul.
Totuşi, acum mă gândesc că doreai să de axezi pe:
1. Viol.
2. Târfă.

Şi cam atât, oricum violul s-a simţit, modul în care l-ai descris (mai trebuia) a fost ok. Însă, uke-ul din povestea aceasta nu seamănă a târfă.
Aici se crează cumfuzia între persoane, la care blondul aseamănă pe roşcat cu una cu toate că roşcatul nu dorea şi pe lângă asta, acesta nu era târfă.
Deci, trebuia cu adevărat să-i insuşeşti uke-ului calitatea de târfă.
Pentru că aşa nu pare, nu este şi nu reuşeşti să scoţi titlul în evidenţă.

Oricum aştept un nou one-shot. Sper că micul meu com nu te-a supărat, ce mi-a plăcut a fost şcena care s-a descris mai mult, adică hentai-ul.
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 25

Abstract - viol Empty
MesajSubiect: Re: Abstract - viol   Abstract - viol Icon_minitimeDum Oct 16, 2011 4:33 am

hmm, interesant, ma gandeam eu ca Byby are de aface cu asta, yaoii ei sa-i fie, si cand am citit blond si roscat deja mi-am dat seama ca e vorba de narugaa, oricum foarte interesant, desii cam scurt, ma gandesc ca acele acte nu au durat chiar atat de mult ca sa descrii ceva mai mult senzatiile pe care i le producea Gaara blondului :))
Foare pervers, sa spun asa, nici nu ai inceput bine, si direct la actune, bine ca si titlul spune asta XD
aa si : iil asa 5 dolari :=)):...prima data credeam ca ma citi gresit, ma gandeam si eu ca-l lasa 500 sau 500 sau macar 50 de dolari :))
foare frumos one-shotul tau :x
Sus In jos
Rallu
Membru Forum
Membru Forum
Rallu


Element : Life
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 34
Puncte Puncte : 37
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Abstract - viol Empty
MesajSubiect: Re: Abstract - viol   Abstract - viol Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 11:11 am

wow...interesting :-? i like it :-*
Mama ce viol :-o vai vai vai...
Trebuie sa recunosc ca-mi place :">
Sa mai pui, please :)) :-*
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Abstract - viol Empty
MesajSubiect: Re: Abstract - viol   Abstract - viol Icon_minitimeLun Noi 07, 2011 12:35 pm

Wow ! Perversa mea ! :> Ti-am spus ca si eu ador violurile ? :))) Si cand mai sunt si yaoi pe deasupra ... mama ! mama ! =))
Deci mai vreau ! :))
Astept sa mai pui ! O sa pui repede nu ? :)) Oricum eu abia astept :D

Ja !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Abstract - viol Empty
MesajSubiect: Re: Abstract - viol   Abstract - viol Icon_minitime

Sus In jos
 
Abstract - viol
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» . Abstract .
» . Abstract .
» . Abstract .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: ::Fiction:: :: One Shot :: Poezie :: Poezie - Terminat-
Mergi direct la: