☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pariu cu Viata

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeVin Oct 14, 2011 10:01 am

Hei lume!
Cred ca sunt destui useri care se uita la acest serial, asa ca am deschis un topic despre el.
"Pariu cu Viata" este primul serial musical romanesc care a debutat pe 12 septembrie 2011.
Aici putem discuta despre parerea pe care o avem despre acest serial,puteti pune intrebari in legatura cu el(daca nu ati urmarit) gen:
1.Despre ce e vorba ?
2.In ce zii si de la ce ora incepe?
Si ca sa va scutesc de o treaba am sa raspun acum la aceste intrebari:
1.Pai...este vorba despre un pariu pe care un baiat de la liceul de arta din Bucuresti pe nume Andrei(baiat bogat, rasfatat dar cu un suflet bun) il pune cu prietenul sau,Cristi(hot and bad boy ) si anume ca nu poate sa se culce(scuzai epresia)pana la balul bobocilor cu Ioana(o fata saraca,simpla si foarte draguta) care este noua in liceu la inceputul clasei a 11-a .
Andrei accepta pariul si reuseste sa se apropie de Ioana suficient cat sa fie impreuna dar nu cat si pentru altceva.
In ziua balului Ioana afla de pariu de la Sara(evil girl) si il paraseste pe Andrei,care a ajuns sa o iubeasca cu adevarat.
Tot in ziua cu balul sora lui Andrei(Anca) lesina din cauza unei boli renale si este dusa la spital unde afla de la bunicul sau ca cea mai sigura cale pentru a duce o viata normala este un transplant de rinichi.
Andrei vrea sa se ofere ,dar in urma analizelor afla ca el nu este fratele Ancai, deoarece au gresit copilul pentru ca in ziua cand s-a nascut el a izbugnit un incendiu.
Si de aici se mai intampla muuulte dar din pacate nu am timpul necesar sa le scriu,deci las continuarea urmatorului user(daca o stie).
2.Luni la 20:30.
Scuze daca am greseli de tastare.
Cam atat...
Astept intrebari si raspunsuri la ale mele!
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeVin Oct 14, 2011 12:00 pm

Interesant. Din reclame am crezut ca e ceva plictisitor, dar din cate spui tu aici nu e rea deloc ideea serialului. Poate o sa`l privesc si eu. :D
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeVin Oct 14, 2011 12:15 pm

E interesant in special pentru ca e musical, adica ei canta muuult, chiar mai mult decat in tipicele HSM, cred eu. Si ai uitat sa precizezi cat de cute sunt baietii, mai ales Dima [don.t ask why, but I have smt with russian boys] si da, cam pe scurt aceea ar fi povestea, insa titlul [ca sa.i zicem asa] nu se refera neaparat la acel pariu, ci la deciziile pe care acei adolescenti le iau in viitor. Are multe faze amuzante, familia Ioanei este de'a dreptul hilara, sora ei mai mica fiind putin mai normala in rest ... balamuc. Asa, ce sa mai zic? Imi plac melodiile alese si felul in care acestia canta, modul in care imbina totul si, in special, genericul, e chiar cute piesa. Hmm, cum ziceam, persu' meu preferat e Dima, urmat de Bubu [ii ador porecla si parul 'x] apoi vin restul :]]
Anyway, daca nu l'ai vizionat inca, poti sa incepi, nu e decat pe la episodul 7 [adica acesta urmeaza sa fie, cred].
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeVin Oct 14, 2011 12:18 pm

Okay, o sa incerc sa`l vizionez . :lol!:

PS: off tipic - urasc HSM ! :)))))
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeVin Oct 14, 2011 12:19 pm

bun deci renesmee o sa iti dea dependenta cu siguranta

Diz bine faci ca il privesti =]]
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeVin Oct 14, 2011 12:26 pm

:)))
Daca spui ca imi va da dependenta, inseamna ca e cu adevarat bun. xD Chiar mi`ati starnit interesul. :D
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeSam Oct 15, 2011 2:45 am

Eu il urmaresc si este super Pariu cu Viata  3799996640!
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Vizitato
Vizitator




Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 5:55 am

mie una nu prea uit la Pariu cu viata este cel mai prost seral pe care nu am vazut
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:41 am

Problema e ca lam ratat episodul de craciun :geg: :geg: :geg:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Pariu cu Viata  Empty
MesajSubiect: Re: Pariu cu Viata    Pariu cu Viata  Icon_minitime

Sus In jos
 
Pariu cu Viata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti fanul serialului "Pariu cu viata"?
» A saptea viata...
» Viata de furnica
» Ai curajul sa infrunti viata?
» Traiesti o viata minunata?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Tv Θ :: Seriale-
Mergi direct la: