☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Naruto Shippuden

In jos 
+7
AnimeFun
Alle
Renesmee
Zummy
ZuZa_Roxa
Yumi
Voltura
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vor forma Sasuke si Sakura vreodata un cuplu?
1. Da
Naruto Shippuden - Pagina 2 I_vote_lcap34%Naruto Shippuden - Pagina 2 I_vote_rcap
 34% [ 13 ]
2. Nu
Naruto Shippuden - Pagina 2 I_vote_lcap34%Naruto Shippuden - Pagina 2 I_vote_rcap
 34% [ 13 ]
3. Poate , nu sunt sigur/a
Naruto Shippuden - Pagina 2 I_vote_lcap32%Naruto Shippuden - Pagina 2 I_vote_rcap
 32% [ 12 ]
Total voturi : 38
 
Inapoi

AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 7:00 am

hei uitati-va si voi cat de talentata este fata asta , adica e un videoclip genial

Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 2:18 am

Asta e primul meu filmulet cu sasusaku pe care l-am vazut happy
Mi se parea prea tare! cho
Si melodia mi-a placut la nebunie atunci. :aw
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:26 am

se vede ca aceasta fata a lucrat la acest filmulet
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
AnimeFun
Membru Forum
Membru Forum
AnimeFun


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 42
Puncte Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 25

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 11:43 am

Ma oamenilor =)) snt singurul care vede mai bne aici?Ce aveti ma SASUSAKU?Eu nu vreau sa supar pe nimeni dar de cate ori ati vazut voi si cea mai mica scanteie intre sasuke si sakura (daca ati urmarit calumea naruto ) ?Poi cam niciodata.Daca va vi un cuplu acela nu va fi sasusaku va fi naruhina sau narusaku cine stie.Snt anumite episoade in care naruto si sakura snt foarte apropiati analog naruto si hinata daca intelegi ce vreau sa zic.Sansele ca Sasuke si Sakura sa fie impreuna snt 0.1 la 1 milion poate nici aia.Deci acest coment e facut pentru a spune o parere care am deduso din animeul propriu zis.Daca voi ziceti ca in anime au fost apropiati sau ca a existat ceva si cea mai mica conexiune intre sakura si sasuke asta e treaba voastra.Eu unul am urmarit atent animeul :) Poi cred ca ramane sa vedem pe parcurs ce se va intampla.E inutil sa ne batem in pareri.Atat am avut de spus :) .
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeLun Oct 17, 2011 12:05 pm

Florin...aa da...Florin..sper ca nu am greisit
asa, total deacord cu tine =))
ma rog, nu stiu ce are lumea cu Sasusaku, in continuu deoarecemi se pare ambii ocauza poareduta
Sasuke cu obsesia lui de puterea,Saku terminata si poate oajunge siea sa nu mai fie obsedata de el...sa dea domnu
In schimb, decand Sasuke a plecat, relatia sinre Naruto si Sakura a devenit mai armonoasa sa spun asa, s-au antrenat impreuna si eu fost acolo unul pentru celaalt la bine si la rau, nu ca as fi si un fan NaruSaku, dar toate semne duc la cuplul acesta sau la NaruHina, sau poate la niciun cuplu, depinde ce are creatorul in minte, nu ramane decat sa asteptam, dar totva trebui sa acceptam oleaca realitatea nu?

revenind la subiect....iubesc mult acestanime, imi place foarte mult, plin de aventura, suspans, uneoir dramatic, aleori razi pana la urechi, deci e plin cu de toate :)
Are multa aventura, batai, sange, aja cum imi place mie Twisted Evil
Ma buur ca nu este genul de anime siropoase si chestii de genul asta :)

deci : No coment

Elyy incheiat bye
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeMar Oct 18, 2011 3:03 am

cine e obsedat de astia doi *sasusaku* ? ca eu nu . da stiu . si acum va intrebati de ce am mai pus videoul ... pentru ca mi-a placut cum a fost realizat . am vrut sa va arat si voua cat de bine a lucrat acea persoana la videoclip . nimic mai mult .


duap care . sunt de acord cu voi . nu cred ca au vreo sansa . de fapt mi-ar place mult cuplul narusaku .

Ce parere aveti ? intre astia se leaga ceva ?
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
AnimeFun
Membru Forum
Membru Forum
AnimeFun


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 42
Puncte Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 25

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 8:48 am

categoric .Naru saku va fi cel mai probabil cuplu.Adica citeste semnele daca ai vazut tot animeul pana acum o sa ti dai seama singura.Toate momentele bune rele amuzante au fost majoritatea intre naruto si sakura.Nu snt sigur ca vor fi impreuna.Dar..este cel mai probabil.
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 8:14 am

Asa cum a zis AnimeFun sar putea sa se lege ceva , dar nu prea sunt fan NaruSaku , asa ca tot optez NaruHina si SasuSaku Naruto Shippuden - Pagina 2 2468880607
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 27

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 26, 2011 8:13 am

Ce tot are ? NU pot sa vad nici un filmulet... :((

Eu cred ca acest cuplu are o importanta in acest anime... In prima serie cand apare pentru prima oara Lee si ii cere lui Sakura sa fie prietena sa, Sasuke in fata arata de parca... ar fi gelos. Mai sunt si alte lucruri care ma fac sa cred asta. In shippuden, Sasuke putea s-o omoare pe Sakura, la fel si cu Naruto, dar tien la ei...


Vreau sa vad si eu filmuletele.... puteti sa ma ajutati ?
Sus In jos
AnimeFun
Membru Forum
Membru Forum
AnimeFun


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 42
Puncte Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 25

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 10:52 am

Uitati am sa incerc sa diminuez din aceste vise asta daca nu tulburez linistea ,,forumului,,.Ma oameni buni ..trebuie sa rad de fiecare data =)).(fara suparare)


SasuSaku NU VA EXISTA niciodata !!! deoarece sunt multe la mijloc.Eu cunosc toata istoria NARUTO si ma afirm deoarece asa este.Sunt un mare fan al Naruto.Nu spun asta ca nu mi place sasusaku.Spun asta pentru ca relatia dintre cei doi e 0%.Sakura intradevar tine la Sasuke si il iubeste hmm sa zicem cu adevarat.Dar ura lui Sasuke nu se va termina decat atunci cand va distruge Konoha.Dar asa ca sa va demonstrez ca stiu o gramada in manga Itachi este re-inviat cu invierea lumii impure de catre Kabuto si reuseste sa scape de sub controlul acesteia,cu alte cuvinte revenind la viata.Deci nu se stie exact daca visul lui Sasuke se va indeplinii.Povestea te poate surprinde.Asa si despre Sakura.Ea este intre foc si apa sau 50 50 deoarece Naruto pe zi ce trece devine din ce in ce mai matur si rezolva cele mai grele probleme.Sakura admira acest lucru poate nu acum dar va ajunge sa tina chear foarte mult la Naruto.Intr o buna zi.Sasusaku e un cuplu visat de majoritatea fanilor...dar el este nul adica 0.In principiu cam asta este.Daca chear sunteti fani naruto si postati aici la categoria NARUTO macar invatati bine bine Istoria Naruto si ganditi realist.Acum sa nu dau motive de cearta nu spun ca este rau in a idolatriza un cuplu,asa ca sasusaku dar incercati sa va obisnuiti cu ideea asta.Naruto(anime ul nu personajul) va scrie istoria in continuare dupa care sunt atent si incerc sa cunosc din ce in ce mai mult.Multumesc
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 9:26 pm

Hmm.. Vazui ca voi vorbiti despre astia fara mine. why Nu se poate asa ceva. Acum sa fim seriosi. smart Eu una cred ca anime-ul nu a avut niciodata intentia de a se axa neaparat pe un cuplu sau pe dragoste. Este actiune pura si atat.. Ca mintea miilor de fani au reusit sa creeze cele mai ciudate legaturi intre personaje, este alta treaba. Insa nu cred ca va fi vreun cuplu. Indiferent daca e Sasussku sau Narusaku sau orice alt cuplu. Insa, da, speranta moare ultima. Dar eu una sper ca Naruto sa nu tina cat "Tanar si nelinistit".. ... Adica o viata de om. Doamne!! Cred ca m-as satura. De afpt deja am cam renuntat la Naruto. km Ma rog, eu nu cred ca va fi nici un cuplu. Asta e. Sunt mai pesimista poate. pace Klau va pupa and be happy!! ByE!!
Sus In jos
Sasuke
Membru Forum
Membru Forum
Sasuke


Element : Fire
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 105
Puncte Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 27

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 10:04 am

Este adevarat ca sasusaku nare nicio sansa de reusita mai multe sanse ar avea narusaku
Sunt cunoscator al seriei naruto de multi ani
Si NU A EXISTAT si NU VA EXTISTA ceva intre Sasuke si Sakura
Sus In jos
Sasuke
Membru Forum
Membru Forum
Sasuke


Element : Fire
Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 105
Puncte Puncte : 117
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 27

Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 12:21 am

eu nu am vazut animeul ( imi da eroare cand incarc link)
dar grupul Sasuke si Sakura nare sanse Sasuke nu iubeste el este rece , razbunator indiferent etc... :))
Mai degraba ar exista Sakura si Naruto ( au sanse mai mari)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto Shippuden - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden   Naruto Shippuden - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto Shippuden
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Naruto Shippuden - o mare nelamurire
» Oracol Naruto
» Naruto Sasuke si Sakura
» Naruto Uzumaki
» ♥ Naruto love♥

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Love Anime ♥ ☺ ♂ :: Anime. :: Naruto-
Mergi direct la: