☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ~Love is a monster~ +16

In jos 
+2
deLL Nu Vreau. <3
Klau
6 participanți
AutorMesaj
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 10:34 am

hi Hi, dragilor!! Am venit cu un nou fic sa spunem mai pervers. So.. Acesta este primul capitol . Sper sa va placa si lectura placuta!! pace
ATENTIE: Ficul ar putea contine scene perverse. +16

Capitolul 1:Singura in intuneric..

Ochii mei erau din nou inundati de intunericul din camera in care stateam. Corpul meu era strans cu niste funii de un scaun scund de lemn, a carui picioare erau bagate in nisipul ce se afla pe jos. Lumina ce venea pe fereastra mica pozitionata aproape de tavan, era oprita de niste gratii groase pe care de multe ori am vrut sa le rup. Pana cand am fost legata de acest scaun care mai mult ca sigur imi va fi mormant.
Un vant rece imi facu corpul sa tremure si in momentul urmator un zgomot mi-a atras atentia. Usa cea mare din metal, ce ma despartea de lume, s-a deschis usor si un chip demonic si-a facut aparitia. Isi ridica privirea si apoi baga mana dreapta in buzunar de unde a scos o tigara partial rupta. Pentru o clipa camera a fost luminata de flacara ce venea de la bricheta care mai apoi a aprins foita subtire cu care era invelit tutunul. A tras din ea cu pofta si dupa cateva secunde in care fumul si-a facut de cap prin plamanii lui, camera a fost imbibata de acel miros inecacios. Se uita putin la fumul care se risipea si apoi a facut cativa pasi pana a ajuns la un scaun. Mana lui a tras de spatarul scaunului si l-a adus fix in fata mea, apoi s-a asezat pe el.
Privirea lui mi-a cercetat ochii plini de lacrimi si regret, apoi a coborat mai jos, in zona buzelor unde a ramas cu privirea atintita timp de un minut. Acele buze pe care de multe ori le sarutase, cu sau fara voia mea. Ochii lui s-au mutat apoi mai jos in dreptul pieptului meu si a sanilor mei aproape goi. Corpul meu golut a inceput sa tremure si ochii mei sa verse lacrimi amare. Dupa ce pe fata lui alba a parut un zambet demonic, a aruncat scaunul prin camera si un zgomot puternic ma facu sa tresar. Se vedea clar ca e nervos din cauza comportamentului meu. A inceput sa tipe si sa loveasca in pereti si apoi s-a apropiat de mine. Mana lui mi-a strans parul rozaliu si dupa ce capul meu a fost zguduit de cateva ori, furia lui a fost revarsata pe obrazul meu, printr-o palma puternica.
Si-a aplecat capul putin si am simtit cum buzele lui imi sarutau cu pofta obrazul fierbinte. Mainile lui coborau tot mai jos si se jucau cu sanii mei de parca ar fi vrut sa ma scoata din minti. Chiar daca era intuneric si el purta niste pantaloni inchisi la culoare am vazut ca e foarte excitat si pe punctul de a ma viola din nou. Sarutul lui a coborat in zona buzelor si dupa ce am intors de cateva ori capul, mana lui mi-a prins din nou parul si mi-a tinut capul in acea pozitie pana cand buzele lui au facut ultima miscare si dupa ce limba lui imi cercetase toata gura. Piciorul lui mi-a desfacut usor picioarele mele si genunchiul lui a ajuns in zona mea intima, cand..
O voce a unui slugitor s-a auzit in camera:
-Stapane, Sasuke.. Va cauta domnul Naruto.
-Bine.. Asteapta-ma afara, se auzi ecoul vocii brunetului.
Nu eram deloc usurata, ci dimpotriva. Ma gandeam ca ar fi putut termina mai repede cu mine si ca m-ar fi durut mai tare. Insa spre surprinderea mea acesta si-a aplecat capul spre urechea mea si mi-a spus:
-Stai aici, Sakura. Nu am terminat..
Dupa ce si ultima farama de umbra a disparut din camera sinistra, lacrimile mele au inceput curga pe obrajii mei rosii. Ma simteam mai murdara ca niciodata, desi facuse acest lucru de multe ori. Nu l-am vazut sa aiba atat de multa multumire in privire cand ma face a lui... Inca regret acea zi.. Acea zi in care m-am indragostit de el.

~Flashback~

Soarele ne incalzea trupurile in timp ce buzele noastre se sarutau cu atat de multe dragoste. Simteam ca sunt undeva deasupra tuturor, plutind pe un nor format din iubirea noastra. Dupa ce am rupt acel sarut dulce el mi-a spus ca ma iubeste si ca ar vrea sa ramana cu mine pentru toata viata.. M-a dus acasa la el si infierbantati, m-am daruit lui in cel mai pur mod. Buzele lui mi-au invaluit corpul excitat in mii de sarutari care s-au prelungit pana tarziu in noapte.
Intunericul de afara se risipi repede si m-am trezit crezand ca am gasit Raiul. Cand.. Ochii mei au vazut acel intuneric care inca imi intuneca privirea.

~End flashback~

Acum sunt sortita sa fiu a lui. Dorinta lui s-a indeplinit.. Chiar o sa raman langa el toata viata. Sunt inchisa alaturi de acest monstru de la varsta de 16 ani si inca de atunci regret faptul ca l-am cunoscut. Cateodata imi amintesc de momentele in care eram fericita alturi de el si imi zic ca ceea ce traiesc este un cosmar si ma voi trezi din moment in moment. Visez la acea clipa cu toata fiinta mea, insa el are grija sa ma trezeasca din visare de fiecare data cand isi face de cap cu mine. Cateodata sentimentele pentru el imi revin si as vrea ca totul sa fie asa cum era odata. Ceva imi spune ca nu il pot uita desi mi-a facut atata rau, mi-a distrus pur si simplu viata. O viata ce nu era ea prea stralucita insa ma obisnuisem cu ea. Inca imi mai amintesc atingerile binefacatoare ale mamei si vocea suava a tatalui meu. Insa aceste amintiri sunt vechi, de cand aveam eu vreo 10 ani si jumatate, caci dupa asta parintii mei au incetat sa mai traiasca.
O maicuta buna m-a luat in grija ei la manastire si a avut grija de mine. Si din manastire am multe amintiri frumoase, iar cele ce mi s-au intiparit cel mai mult in minte erau acelea de Craciun.. Inca pot simti mirosul de scortisoara ce invada intreaga cladire si vocile subiri ale maicutelor ce cantau colinde in timp ce faceau prajiturele cu miere si curcan umplut. In seara de Ajun impodobeam bradul in timp ce radeam fericita si eram atat de multumita cand impachetam cadourile sarace. De fiecare data cand puneam un glob in bradul inalt nelipsit din casa, primeam cate o caramea sau in anii mai bogati cate o bomboana cu ciocolata. Bomboane pe care le mancam incet si cu grija ca sa imi ramana si dupa Anul nou. Steaua din varful bradului era pusa tot de mine si ma simteam atat de bine sa stiu ca ajut, chiar daca nu era prea mare acea farama de ajutor pe care cu un zambet inocent pe fata o ofeream.
Acel zambet pe care de mult nu l-am mai schitat pe fata mea. Tot timpul anului, maicutele strangeau bani pentru acesta importanta sarbatoare, iar mai tarziu am deprins si eu acest obicei.
Imi amintesc de asemenea cu placere de primul meu patru sau primul meu zece luat in scoala generala.
Toate acestea mi-au ramas intiparite in mintea mea inocenta si credula ca primele momente critice ale vietii.
Insa acele momente s-au dus de mult si acum stau inchisa in aceasta camera sigilata, ranita incontinuu de un demon, prietena fiindu-mi doar singuratatea...



Pai.. Cam asta ar fi primul capitol al povestii. Astept cat mai multe pareri si cat mai multe critici. adorabbel V-am huguit si pupacit!!ByE!! bye


Ultima editare efectuata de catre MikaDo in Vin Ian 20, 2012 11:03 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
deLL Nu Vreau. <3
Membru Forum
Membru Forum
deLL Nu Vreau. <3


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 104
Puncte Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeJoi Dec 15, 2011 12:47 pm

Ulala` Klau ce frumos!
Descrii si scena aia de +18 imi place asa cum ai dinamiza`to si nu te`ai grabit!
Imi place ficul primul capitol chiar este frumos!!
Next te rog!
Sus In jos
http://inuworld.forumgratuit.ro
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 28

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeDum Dec 25, 2011 2:02 pm

hellooooo

Ficul este destul de bun. Ideea este foarte frumoasa, dar sunt multe repetitii .... Abia astept sa vad ce se va intampla. Sper ca urmatorul capitol sa fie si mai interesant ca acesta.
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 1:09 am

Hi!! Am venit cu nextul!! Multumesc de commuri si bineneteles mai astept si altele. Lectura placuta si sper sa va placa.

Capitolul 2: Oare chiar il mai iubesc?

O noua dimineata se facu simtita prin trilul unei pasari care canta printre gratiile de metal ce ma tineau inchisa in acea carcera. Ochii mei s-au deschis dar nu au vazut din nou nimic.. Intunericul imi cuprinsese din nou tot corpul si visele mele s-au spulberat iarasi. Au disparut la fel ca micuta pasare maiastra ce-si luase zborul spre inaltul albastru. Acel albastru pe care nu-l mai vazusem de luni sau poate ani.. Cine a mai tinut socoteala zileleor.
Si totusi in fiecare dimineata ma trezesc cu gandul ca totul a fost un cosmar si ca ce a fost odata intre mine si Sasuke va reveni. Desi realitatea imi arata ca asa ceva nu este posibil eu totusi am speranta, si visez la clipa cand va fi la fel.. La fel cum era odata. Inainte nu stiam ce e durerea adevarata si visam la o viata lipsita de griji. Acum visele mele au devenit altele, au devenit.. El.. As vrea sa fie asa cum era la inceput.. Dulce si tandru, cu privirea senina si zambetul pur. Nici acum nu inteleg de ce s-a schimbat. Sau poate.. Poate a fost asa dintotdeauna.
Un singur lucru mai am din acele amintiri frumoase. Un lucru ce il tin cu sfintenie. Este un lantisor cu jumatate de inima pe care scrie: "Sasuke". Tot am asteptat si cealalta jumatate de cand m-a inchis in aceasta camera a durerii. Si cred ca o sa tot astept pana cand inima mea va inceta sa mai bata.
Deodata usa a scos un sunet ce s-a auzit in intreaga incapere. S-au auzit niste pasi silentiosi si lenti, apoi am simtit cum cineva ma saruta pe gat. O voce rece si hotarata imi spuse:
-Hhh.. Ce e, Pisicuto? Ai crezut ca am uitat de tine?
La auzul acestor cuvinte am tresarit putin apoi corpul brunetului s-a indepartat de mine. Mana lui a scos din buzunar un obiect ce greu il distingeam in intuneric, insa dupa cum lucea mi-am dat seama ca e un.. cutit. In acel moment am inceput sa tip si sa ma zbat, gandindu-ma ca vrea sa ma omoare. Insa revolta mea a fost stinsa de o palma dureroasa si de cateva strigate prin care puteam distinge cuvinte precum: "C***o"
sau "Taratura ce esti!". Dupa ce Sasuke s-a invartit de cateva ori prin camera, fiind vizibil nervos, s-a apropiat de mine si a aruncat cutitul langa piciorul scaunului. A inceput sa ma sarute pe gat, apoi pe sanii mei rotunzi si cand sa treaca la buze s-a aplecat, a luat cutitul si mi-a spus:
-O miscare gresita si imi va trebui doar un glont ca sa te omor, t***a ce esti!
In acel moment m-am gandit ca o sa mor si ca asta a fost viata mea. Dupa ce s-a mai plimbat putin prin camera, gandindu-se profund la ceva, am simtit cum vine incet in spatele meu. Deodata am auzit cum cutitul taie ceva si am simtit cum mainile mele sunt libere. Incet, incet, cu cat taia mai mult sforile ce ma tineau strans cadeau una cate una. Dupa ce corpul meu a fost eliberat de tot, m-a tras de mana pana la usa mare din metal. Acea usa ce m-a tinut inchisa atata timp se deschidea.. O lumina m-a facut sa inchid ochii si sa ma las purtata de brunet. Deodata am simtit ca sunt ridicata de niste brate puternice, insa imi era prea frica sa deschid ochii. Nu eram obisnuita cu lumina sau cu caldura ce imi invaluia corpul cu fiecare pas. Un sunet scurt se auzi si am simtit cum sunt aruncata cu forta pe o suprafata moale. Am deschis incet ochii si in urmatorul moment un zgomot de usa trantita ma facu sa tresar. M-am uitat putin si am vazut ca sunt asezata pe salteaua unui pat ce era acoperit cu o lenjerie albastra din satin, culoare ce se regasea si pe peretii camerei. Incaperea spatioasa si calda era luminata putin de razele soarelui ce intrau pe fereastra mare. Ma ridic putin si observ ca pe parchetul lucios, langa piciorul patului, era un halat alb. L-am luat repede peste corpul meu gol si m-am indreptat spre geam. Fulgii de zapada cadeau fara contenire si eu eram fermecata de jocul lor si de lumina orbitoare. Nu eram obisnuita cu astfel de privelisti, si asta era o adevarata minune pentru mine.
Usa cea mare si dubla s-a deschis zgomotos si am vazut cum brunetul se indreapta spre mine. Se uita putin la mine, ocolindu-mi privirea trista si inlacrimata, si mi-a intins o punga de hartie. Nepasator, s-a intors cu spatele la mine si a plecat din camera nu inainte de a-mi spune:
-Sa imi pui halatul la loc.
Dupa ce m-a lasat singura, am deschis incet punga si am observat ca era o rochita alba si tot ce imi mai trebuia pentru a arata decent. M-am dus in baie si am facut un dus. Pielea imi era rasfata de apa calduta si de gelul de dus ce avea o aroma de iasomie. Eram pur si simplu uimita cat de bine putea fi. Nu mai simtisem asa ceva de mult timp, deoarece in camera in care am fost inchisa nu mi se aducea decat mancare. Si aceasta venea foarte rar. M-am uitat in oglinda si am ramas uimita. In ciuda a ceea ce se intamplase, si a batailor repetate aratam destul de bine. Mi-am atins usor fata alba pe care se vedea tristete si pe alocuri vanatai de la palmele pline de furie pe care le primisem de la Sasuke. Dupa ce m-am trezit din acea transa, am luat pe mine acea rochie pe care mi-o adusese "bestia" si mi-am prins parul intr-un coc elegant. Voiam sa ma intind pe patul mare, cand am observat ca mai era ceva alb in sacosa.. Era o hartie rulata frumos si legata cu o fasie de material din dantela rosie. Am recunoscut de la primele cuvinte acel scris... Scris ce il vedeam adesea si pe scrisorile de dragoste ce le primeam de la Sasuke.

~Letter~

" Sakura, te astept pentru cina in sala mare, la parter, la orele 18.
As dori sa nu lipsesti pentru ca astazi este o zi foarte importanta.

Sasuke Uchiha"

~End letter~

Mi-am indreptat privirea spre un perete de care era atarnat un ceas mare si patrat. Am pasit sfioasa pe covorul alb si m-am incaltat cu sandalele albe ce se aflau in punga, deoarece era deja ora 17:45 si nu voiam sa intarzii. M-am indreptat din nou spre oglinda pentru o ultima verificare si am simtit deodata cum un lichid rece este pulverizat pe gatul meu fin. Parfumul lui s-a raspandit prin toata camera si m-a cam pus pe ganduri. Mii de intrebari fara raspuns imi umblau prin cap si nu puteam sa le opresc. Deoadata m-am trezit brusc cand orologiul ce se auzea din departare batu ora 18. Am deschis incet usa mare si mi-am indreptat pasii spre scarile din marnura neagra. Bogatia si frumusetea acelui loc erau absolut nemarginite.
Candelabrul mare din cristal lumina intreaga incapere facand balustradele din lemn de pin si scarile mari sa luceasca. Nici nu simteam ca sunt imbracata intr-o rochie subtire deoarece casa era invaluita de o caldura imensa. Deodata am vazut o masa mare pe care erau asezate cateva mancaruri scumpe a caror denumire nu le-o stiam. Orhideile ce se aflau intr-o vaza de cristal raspandeau parfumul lor departe. Tacamurile de argint erau asezate pe servetele fine dintr-un material scump si farfuriile din portelan te oripilau cu frumusetea lor.
Am auzit niste pasi care se indreptau spre acea camera si am fost uimita de ceea ce vedeam. Sasuke se indrepta cu pasi mici de felina spre mine. Corpul lui bine facut era acoperit de un costum negru si parul lui de un negru abisal era putin ciufulit. Acum imi parea foarte diferit... Nu mai era acel monstru care profita de mine. Daca nu l-as fi cunoacut, as fi putut spune ca e un adevarat zeu. Insa amintirile din "camera de tortura" nu ma lasau sa il vad altfel, nu ma lasau sa il vad om. Dupa ce ne-am asezat la masa soneria zgomotoasa de la usa rasuna in toata casa si o slujitoare a iesit sa raspunda. O voce masculina foarte voiasa se facu simtita:
-Hei! Am ajuns! Doamne da' ce frig e afara. Sasuke, esti aici? Sasu.. Cine esti tu? spuse un blond uitandu-se curios spre mine.
-Ea e Sakura, se auzi vocea brunetului.
-Sakura, adica... Acea Sakura? Ea e..
-Da!! Stai jos, spuse din nou Sasuke.
Blondul se uita la mine cu ochii lui albastri si dupa cateva secunde se aseza la masa alaturi de noi.
-Eu sunt Naruto. Imi pare bine.
-Si mie, spun eu sfioasa.
Sasuke se uita la mine mirat, gandindu-se la ceva profund. Naruto.. Auzisem de cateva ori acest nume. Se pare ca era prietenul lui Sasuke, insa nu stiam de ce era atat de uimit de prezenta mea. Oare el stia ce facuse Sasuke? Dupa un moment in care linistea a pus stapanire pe intreaga camera, blondinul spuse:
-Pai... La multi ani, Sakura!!
-Ce?
-Nu stiai? E ziua ta...
Ziua mea? De ce naiba? Ce?


Pai.. Cam asta ar fi... Astept cat mai multe pareri si v-am huguit si pupacit! ByE!!


Ultima editare efectuata de catre MikaDo in Vin Ian 20, 2012 11:03 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
AleKidd
Membru Forum
Membru Forum
AleKidd


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 79
Puncte Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 27

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 1:28 am

Heii Klau !! Am trecut si eu pe aici, ti`am citit ficul si, m`am indragostit.
Nu stiu cum faceti voi de ma indragostesc eu de ficurile voastre.
Anyway, astept next`ull !! Te`am huguit si pupacit. Ja Ne !!
Sus In jos
deLL Nu Vreau. <3
Membru Forum
Membru Forum
deLL Nu Vreau. <3


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 104
Puncte Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 4:16 pm

Klau draga mea chiar e frumos stii sa scrii mai bine ca mine de 100 de ori!
Deci imi place cum descrii se imbiuna totul asa cap la cap exact ca la catte , ma rog fic da tot aia e!:)) Stii ai avut dreptate chiar scriem cu acelasi font! ;)
Sus In jos
http://inuworld.forumgratuit.ro
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 28

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 2:48 pm

O miscare gresita si imi va trebui doar un glont ca sa te omor.... Sasuke nu pare sa dea dovada de milostivitate, dar i-a organizat ziua...a sta e ceva.

A fost un paragraf mai lung, in care Sakura vorbea- sau povestea - cum brunetul a batut-o de multe ori, ala a fost cel mai melodramatic dintre toate.
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 7:35 am

Hi!! Multumesc mult pentru commuri fetele!! Sunteti toate niste scumpe!! Ma bucur ca va place si va urez lectura placuta in continuare.

Capitolul 3: Cealalta jumatate...

Amintiri din zilele luminate de razele calde ale soarelui, imaginea manastirii, a parintilor mei.. Toate acestea imi treceau prin minte fulgerator de repede. Toate intrebarile fara raspuns ce zburau prin capul meu, acum aveau un sens, un inteles, un tel... Sasuke m-a scos din acea "camera" doar pentru ca era ziua mea. Acum intelegeam purtarea lui..
Ochii mei au ramas un timp atintiti spre paharul din cristal stralucitor, apoi vocea mea subtire si putin nehotarata se auzi in camera, rasunand in timpanele mele:
-Cati.. Cati ani implinesc?
-Pai, Sakura, din cate am inteles de la Sasuke, 18. Nu-i asa? spuse Naruto care imi zambea politicos in timp ce brunetul se infrupta din acele mancaruri sofisticate.
-Ce? Da.. Cred ca da. Nu mai stiu sigur, se auzi vocea lui Sasuke indiferenta, in timp ce ochii lui imi evitau privirea. O privire de gheata, plina de regret si tristete, de scarba si lacrimi.. Nepasarea lui ma enerva si toata fiinta mea cauta sa ascunda aceste sentimente. Desi mi-a facut multe, Sasuke va ramane intiparit in inima mea seaca pe veci. Desi ma doare sa recunosc, inca il mai iubesc asa cum l-am iubit din prima zi. Insa.. Nu mai e acelasi baiat dulce si dragut ce era odata. Acum e doar fantoma a ceea ce a ramas din el, doar ura de mult pierduta undeva printe vai adanci de sentimente si rauri involburate de lacrimi. Nu mai recunosc nimic din el, si totusi.. Nu pot sa renunt la acesta iubire, de care ma agat pentru a nu cadea in abisul intunecat. Desi este cel ce mi-a intunecat viata este singura lumina ce o mai vad, ghidandu-ma ca o oarba dupa ea. Crezand in ea si daruindu-i tot ce am mai scump.. Sufletul, inima, tot ce tine de simtirile mele si iubirea mea. Desi de mult secata, inima mea inca bate la fel de tare la fiecare miscare de a lui.
Corpul meu s-a ridicat incet de pe scaun si s-a indreptat spre scarile din marmura. Pasii mei mici si involuntari au fost opriti de o voce puternica:
-Unde crezi ca pleci? spuse Sasuke uitandu-se indignat la mine, oarecum ranit de ceea ce faceam acum. Plecarea mea era o ofensa la comenzile lui, pe care trebuia cu desavarsire sa le indeplinesc.
-Scuze.. spun eu intorcandu-ma cu fata la ei. Nu ma simt bine.
-Cum adica nu te simti bine? striga brunetul ridicandu-se nervos de la masa, si dand cu pumnul in aceasta. Privirea lui nervoasa imi prevestea ceva rau, si deodata am vazut cum se misca spre mine.
-Iti e rau?!
-Da, se auzi din nou vocea mea, de data aceasta destul de hotarata. Eram convinsa ca nu trebuie sa fac ce spune acesta, ca pot fi independenta.
-Iti e rau!! Serios?! Bine atunci!! Hai sa mergem!! spuse el venind nervos spre mine, si tragandu-ma de mana care imi tremura. Am incercat sa opun rezistenta zbatandu-ma, tipand, insa eram lipsita de aparare in fata fortei lui atat de distrugatoare, cand:
-Sasuke!! se auzi o voce tipand catre brunet. Las-o.. Nu merita asta. Uita-te la ea, spuse din nou Naruto incercand sa ma scape din acea stransoare a mortii ce avea sa ma duca direct spre ghilotina. Ochii brunetului s-au indreptat spre mine ramanand atintiti spre corpul meu tremurand, spre lacrimile mele ce izvorau din ochii mei verzi. Un sentiment de panica incontrolabila pusese stapanire pe corpul si mintea mea, si tot ce puteam sa fac era sa vars lacrimi amare. Stransoarea se desfacu usor si corpul brunetului se indeparta de mine incet. O liniste singuratica a pus stapanire pe intreaga camera. Sufletul imi era din nou in agonie si ochii mei nu puteau vedea decat imaginile intunecate din "camera de tortura". Sasuke i-a spus ceva lui Naruto in soapta, Naruto i-a soptit si el ceva si dupa ce si-au dat noroc am vazut ca Naruto pleaca, eu ramanand singura cu brunetul. S-a indreptat usor spre mine, s-a aplecat usor si am observat ceva ce m-a oprit din plans si din tremurat. Atarnat de gatul lui, de un fir sutire de aur, era o jumatate de inima pe care era gravat frumos numele meu... Era celalta jumatate.. El o pastrase, ca si mine, langa inima lui. Bratele lui puternice m-au luat incet pe sus si eu m-am lasat purtata de el spre camera cu usa dubla. Pasii lui mici se auzeau pe parchetul fin si inima lui batea cu putere. Mi-am lasat corpul la voia lui, si in cele din urma m-a pus incet si delicat pe patul mare si moale. Privirea lui s-a plimbat putin pe jos, si apoi cu o voce stinsa mi-a spus:
-Nu.. Nu am vrut..
Cuvintele lui m-au facut sa tresar incet, sa simt din nou ca e el cel adevarat. Inca nu imi venea sa cred ca putea fi atat de brutal si lipsit de mila. Mana mea a facut o miscare rapida peste fata si lacrimile disparusera. M-am uitat putin la el si am observat ca ochii lui negri ca onixul sunt plini de regret si vinovatie.
Mana mea subtire s-a indreptat incet spre fata brunetului, dar inainte ca aceasta sa ajunga la ea, a fost prinsa de mana lui si mangaiata. Se uita la mine uimit si implinit oarecum, in timp ce corpul lui s-a lasat in jos pana a a ajuns pe pat. Dupa ce tacerea si nesiguranta a pus stapanire pe intreg tabloul, printr-o pornire simultana si instantanee, bratele noastre s-au incrucisat intr-o imbratisare calduroasa si plina de iubire. Ii simteam respiratia calduta pe pilelea mea, parul lui gadilindu-mi-o si deodata am simtit ca e din nou cel ce a fost odata. Acel baiat iubitor si grijuliu ce facea ca totul in jurul lui sa fie bun. Acea privire senina, acele atingeri pline de pasiunea inimilor noastre fragede, toate acele momente mirifice si diamantine prin existenta lor ma faceau fericita.
Dupa ce acea imbratisare lunga si plina de emotie se stinse usor, privirile noastre s-au intersectat daruindu-si una alteia acel izvor de iubire mult dorit. Capul lui s-a apropiat tot mai mult, pana ce buzele mele au fost cuprinse de acea pasiune aratata printr-un sarut dulce si suav, a carui gust il uitasem. A carui gust ma scalda in fericire si iubire pura si imi oferea leacul pentru toate ranile mele, fiind ca un elixir pentru sufletul meu trist.
Obrajii mei au inceput sa roseasca tot mai tare si dorinta de a-l avea din nou a devenit tot mai mare. Nasturii camasii lui albe au fost deschisi incet unul cate unul de degetele mele firave. Mainile lui imi mangaiau corpul si ma duceau in stadiul extazului. Incet, incet rochia alba ce o purtam a fost usor indepartata de miscarile ingenioase ale brunetului. Corpul meu era invaluit in saruturi dulci ce buzele lui mi le ofereau cu o dorinta uimitoare.
La randul lui, sutienul alb a fost dat jos, descoperind sanii mei rotunzi, din care s-a infruptat Sasuke cu o pasiune nebuna. Sufletul meu tindea in sfasit spre vindecare si cu fiecare sarut eram tot mai aproape de ea. Mainile si saruturile lui au coborat pana la bata lenjeriei intime si dupa ce au ramas un timp acolo, brunetul s-a ridicat si uitandu-se la mine cu o pofta nesatula si perversa, mi-a spus:
-Sakura.. Am nevoie de tine.. Vrei sa fii a mea? Nu vreau sa te mai oblig...
Corpul meu ce rasufla greoi s-a ridicat putin si cu o simpla miscare din cap i-am comfirmat ca si eu imi doresc acelasi lucru. Toata fiinta mea il dorea la fel de mult ca prima data. Voiam sa stiu ca iubirea lui protectoare ma va calauzi prin intuneric si ca sufletul lui imi va sta alaturi indiferent de ce se intampla. Voiam ca acesta noapte sa nu se termine, ca iubirea noastra sa se prelungesca spre infinit, si cand ajunge la capatul lui sa il mai traverseze o data..

Deodata corpul meu cazu istovit alaturi de cel al brunetului. Mana lui mi-a cuprins mijlocul, si dupa ce ultimul dulce sarut a fost impartasit, ochii nostri s-au inchis instantaneu, pasind incet pe tarmaul viselor, desi nu stiam ce pot visa mai mut de atat...


So.. Cam asta ar fi capitolul. :P: Sper din suflet ca v-a placut si astept cat mai multe pareri. V-am huguit si pupacit!! ByE!!


Ultima editare efectuata de catre MikaDo in Vin Ian 20, 2012 11:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 28

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeSam Ian 07, 2012 3:27 pm

Pana la urma Sasuke o iubeste pe Sakura ? Nu vrea s-o forteze, dar a violat-o ? O tine inchisa in camera aceea chiar daca tine la ea ? Ce s-a intamplat- de fapt- intre ei ?
Sus In jos
FrozenDream
Designer
Designer
FrozenDream


Element : Machine
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 93
Puncte Puncte : 108
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 26

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 7:49 am

Imi pare rau ca nu am comentat si celelalte capitole dar uite , o fac si eu acum. Ai un fic superb...nu stiu cum de nu l-am citit pana acum. Atata suferinta si iubire la un loc. Atatea sentimente descrise intr-un mod...pot spune debordant. Imi place serios si astept cu nerabdare urmatorul capitol.Succes! :pupic:
Sus In jos
JustFinetti
Membru Forum
Membru Forum
JustFinetti


Element : Fire
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 21
Puncte Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 25

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 9:00 am

Deci l-ai pus? He He micuta mea perversa ce-mi faci tu mie:)) Eu te stiu pe tine si imaginatia ta si stiu si fic-ul de aceea nu-ti mai spun de descrierea care se contopeste usor cu actiunea, formand ceva, perfect... cat iubesc eu ficu asta, nu puteam sa trec fara sa te laud micutul meu geniu pervers si sadic:X
Te pupici si spor la scris:*
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 11:10 pm

Hi, dragelor!! Multumesc muuult pentru commuri si am adus next. Sper sa va placa si lectura placuta!!

Capitolul 4: O noua lume..

Dimineata se facu simtita prin primele raze ale soarelui ce penetrau fereastra cea mare si imi mangaiau corpul gol si adormit. Un ciocanit in usa ma facu sa tresr putin si sa ma trezesc. Corpul meu s-a ridicat repede de pe patul mare si s-a indreptat spre baia uriasa. Un halat alb ma astepta in cuierul de langa dus. L-am luat repede pe mine si am inaintat sfioasa spre usa mare. Am apasat usor pe clanta si o privire senina ma intampina. Dupa ce se uita putin la mine, Naruto imi spune chicotind:
-Hhh.. Buna.. Deci pana la urma perversul ala chiar a facut-o.
-Ce?
-Nimic.. Oricum.. Sasuke, m-a rugat sa-ti spun ca trebuie sa mergem la cumparaturi de Craciun.
-Ai zis Craciun?
-Da.. E vreo problema?
-Glumesti? E Craciunul!!!
Bucuria a pus stapanire pe mine si corpul meu a inceput sa sara in sus!! Eram in extaz datorita a ceea ce a spus blondinul. Nu imi venea sa cred. Era chiar Craciunul!! Dupa ce am incetat din sarit l-am impins usor pe Naruto afara din camera si m-am dus la baie pentru un dus. Picaturile de apa calduta imi invaluiau corpul, insa nu am putu sa gust prea mult din acest rasfat deoarece ma grabeam. M-am indreptat fugind spre camera, cand am observat niste cutii puse una peste alta si un bilet deasupra..

~Letter~

"Sakura, l-am trimis pe Naruto sa te duca in oras pentru cumparaturi. Daca inca nu a ajuns sa ii spui ca ii voi da un pumn.
Abia astept sa ne vedem din nou. Eu am plecat de dimineata la birou, dar o sa stea Naruto cu tine. I-am lasat niste bani lui Hinata, servitoarea de la bucatarie. Daca ai nevoie de ceva, cere-le slujitorilor si ei iti vor da.
Sa ai o zi cat mai placuta si sper ca diseara sa nu adormi inainte de a veni eu.

P.S.: Mi-a placut seara trecuta, Pisicuto!! "

~End letter~

Am sarutat incet scrisoarea lasata de brunet si m-am trantit fericita pe patul mare, insa dupa ce mi-am amintit ca trebuie sa plec m-am ridicat si am deschis cutiile. Mana mea a apucat bucata de material si am inceput sa tip de fericire. In cutiile mari, frumos impachetate erau tot felul de haine scumpe si frumoase. Eram in paradis.. Mi-am luat repede niste haine si o pereche din cizme frumoase, cu un toc destul de mare, si m-am indreptat spre usa mare. Am deschis-o incet, aceasta scotand un scartait scurt si enrvant, deranjand pentru o clipa linistea. Am coborat incet pe scarile lucioase, pasii mei facand zgomot cand tocurile ascutite se loveau usor de marmura de un negru abisal. Balustrada era luminata puternic de candelabrul mare, si ajungand la capatul scarilor, am ramas complet uimita. Sute de angajati se plimbau pe acolo, fiecare cu tavi cu mancare in mana, sau cu decoratiuni de Craciun. Am mers incet pana la Naruto, timp in care m-am holbat la toate minunatiile acelea si am salutat toti angajatii. Fiecare imi zambea prietenos si imi spuneau vesnica urare: Craciun fericit!
Blondinul se uita putin la mine si dupa ce imi zambi gingas, imi dadu mana, ca un gentlemance era pentru a merge spre bucatarie. Am intrat intr-o camera imensa cu tot felul de elctrocasnice performente si alte sute de slujitori care gateau preparate delicioase. M-am strecurat usor printre ei, gustand din fiecare oala, si urandu-le un Craciun fericit si cand voiam sa ies o fata bruneta cu ochi lila ca florile de levantica ma oprise spunandu-mi:
-Stapana.. Scuza-ti-ma ca va deranjez, dar domnul Sasuke a zis sa va las niste bani.
Privirea mea a cercetat putin chipul brunetei si am vazut ca privirea acestea statea atintita asupra a ceva din spatele meu. Curiozitatea mea prea mare m-a facut sa intorc capul si am vazut ca in spatele meu era Naruto care radea alaturi de un baiat brunet. Dupa ce capul meu s-a intors iarasi spre bruneta, am vazut ca obrajii acesteia au prins o culoare rosie si privirea ei nesigura imi daduse de inteles ca are ceva sentimente pentru blondin. Off.. Cred ca era foarte rusinata. Dupa ce s-a mai uitat odata la mine destul de emotionata i-am spus:
-Sakura.. Doar Sakura. Pai cred ca tu esti Hinata, nu-i asa?
-D-Da..
-Hhh.. Multumesc. Esti o scumpa, ii spun eu in timp ce am luat-o in brate. Simteam ca e ceva special la ea si nu stiam ce sigur. Aveam sa aflu ceva foarte important despre ea mai tarziu. Dupa ce mica imbratisare se termina aceasta mi-a inmanat banii si eu am plecat spre Naruto nu ininte de a-mi lua ramas bun. Am ajuns la Naruto si brunetul de langa el mi-a spus cu o voce primitoare:
-Tu esti Sakura?
-Da.. De ce?
-Aa.. Pai eu sunt Sai, coordonatorul angajatilor. Adica a unora dintre ei, deoarece mai este si Hinata care ma ajuta. Eu va stau la dispozitie pentru tot ce imi cereti si va rog sa ma anuntati daca este vreo problema.
-Pai.. Desigur!! Incantata de cunostinta, Sai. Naruto, mergem, spun eu uitandu-ma spre blond.
-Acum..
Am luat-o inainte spre iesire, in timp ce acesta si-a luat la revedere de la Sai. Mi-am incheiat paltonul negru, si am iesit pe usa mare din mahon din dreptul careia un vant rece isi facu aparitia. Naruto m-a dus la masina lui, luxoasa, mi-a deschis portiera neagra si a dat drumul la aerul conditionat. In cateva minute era cald si bine si eu ma puteam bucura de privelistea diafana ce o vedeam pe geamul masinii. Dupa cteva minute de mers, motorul masinii s-a oprit si blondinul s-a dat jos, deschizandu-mi portiera.
M-am dat jos, si am fost impresionata de o cladire impresionanta, din sticla. Aveam sa descopar o noua lume...


So.. Asta e capitolul. Scuzati-ma daca nu are atat de multa descriere dar sper sa va placa. Astept cat mai multe pareri!! V-am huguit si pupacit!! ByE!!
Sus In jos
Miranda^_^
Membru Forum
Membru Forum
Miranda^_^


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 110
Puncte Puncte : 137
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 28

~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitimeSam Ian 21, 2012 10:42 am

-Nimic.. Oricum.. Sasuke, m-a rugat sa-ti spun ca trebuie sa mergem la cumparaturi de Craciun.
-Ai zis Craciun?

Ea chiar nu stia k este Craciunul ? Mi se pare deplasata situatia... Daca a fost ziua ei, nu este evident k trebuie sa fie Craciunul ? A fost inchisa si nu mai stie zilele, hai k asta o inteleg, dar trebuia sa stie k dupa ziua ei trebuie sa soseasca Mosul ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





~Love is a monster~ +16 Empty
MesajSubiect: Re: ~Love is a monster~ +16   ~Love is a monster~ +16 Icon_minitime

Sus In jos
 
~Love is a monster~ +16
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The way I love.
» Love is all we need !
» A Millionaire First Love
» Chocolate Love
» ♥ Naruto love♥

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: ::Fiction:: :: Fan Fiction :: Ficuri cu personaje din anime/carti/filme.-
Mergi direct la: