☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Chocolate Love

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚
Membru Forum
Membru Forum
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚


Mesaje Mesaje : 75
Puncte Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 4

Chocolate Love Empty
MesajSubiect: Chocolate Love   Chocolate Love Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 7:53 am

Am mers in bucatarie si am analizat frigiderul realizand ca aveeam cam tot ce imi trebuia pentru a pregati aceea prajitura pe care i-am promis-o pritenei mele care devenea destul de sacaitoare de parca nu era la fel de usor sa cumpere una de la cofetarie in plus cei de acolo erau multi mai priceputi dar cine sa o mai inteleaga acesta este ba fericita ba trista , macar am sa ii fac aceea prajitura si am sa scap de telefoanele ei ,dimineata a stiut si la ce ora ma scol ,si m-a sunat crezand ca vreau sa ii aud vocea de inger cum imi reaminteste ceea ce trebuie sa fac.
Sus In jos
Invader Lamu
Membru Forum
Membru Forum
Invader Lamu


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 212
Puncte Puncte : 279
Reputatie Reputatie : 3
Varsta : 38

Chocolate Love Empty
MesajSubiect: Re: Chocolate Love   Chocolate Love Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 8:24 am

Lum:

Ma atrageau prajiturile cu ciocolata dar cum sa cumpar una de la cofetarie cand aia or fi ei mai priceputi insa baga in ea tot felul de chimicale si aditivi alimentari ca sa reziste mult la vanzare, chimicale care sunt daunatoare organismului insa la oameni poate ca efectul se vede peste multi multi ani insa eu nu eram om ci Oni iar asupra sangelui meu acele chimicale aveau efectul destul de imediat. Ma lamurisem de acest lucru cand intr-o vara mancasem o prajitura la o cofetarie din centru si bausem o Cola si lesinasem in plin centru pe o artera pietonala foarte aglomerata. Normal ca pentru a obtine o prajitura de ciocolata facuta in casa am ales calea sa imi sacai una din prietene.
Sus In jos
 
Chocolate Love
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Love is all we need !
» The way I love.
» ♥ Naruto love♥
» ~Love is a monster~ +16
» Anime Love

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Bucatarie-
Mergi direct la: