☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ce faci cand...

In jos 
+21
Emo:X
Psycho
Himeji.
Miranda^_^
FrozenDream
● Lene
deLL Nu Vreau. <3
dydy
AleKidd
lee
Bishop †
Klau
Gaara
xYuiChan
Elyy
★♥Alexia Maria♥★
Đąŋģęŗ •
.allii.
ZuZa_Roxa
Renesmee
Zummy
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 12:04 pm

Ooooo perversă mică... ce minte diabolică ai, nu credeam. Im honest. o,o
Need to know you more. : >

Sooo... cred că aş face aşa:
1. Dacă ar fi un prieten/prietenă bună de a mea în primul rând aş asalta persoana cu întrebări, dar aş fi calmă.
2. Prin cap s-ar învârti tot felul de gânduri, amintiri plăcute şi neplăcute.
3. M-ar bufnii plânsul, fiindcă yeah im such a cry baby.. it`s ilegal to have feelings for someone?.
4. I-aş spune să mă sune mereu şi să păstrăm legătura.
5. L-aş încuraja şi i-aş fi alături indiferent de separeul care ne desparte.

Next: Ce ai face dacă acum ai fi la facultate, iar visele ţi se împlinesc, dar din păcate încă nu ai un iubit?
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 12:37 pm

hi Am revenit!! Da.. Ai dreptete!! Sunt perversa dar nimeni nu stie asta.. am Asa ca. Sss. am
Ca sa-ti raspund la intrebare.. Am mai multe variante:
1. Din moment ce toate visele mele se implinesc, ma gandesc ca poate o fi dat norocul peste mine si mai astept ca poate-poate vine si Fat-frumos. Asta ar fi cea mai simpla cale. happy
2. As cauta mai multe "tinte" si as vedea care imi place mai mult. Apoi: La vanatoare!! Si pana la urma din toti acei pretendenti trebuie sa raman cu unul, nu? hei
3. As mai astepta ceva timp si daca nu vad pe nimeni care sa ma intereseze, incerc sa trec peste aceasta dorinta si zic ca nu imi mai pasa. Apoi: Buf! Baiatul perfect la picioarele mele!! Da, stiu... Sunt cam posesiva, dar imi place!! wow Spunand ca nu imi pasa pacalesc destinul si astfel el devine neglijent. Asa mi se intampla de multe ori. Twisted Evil
In fine.. Ce ai face daca... Hai sa fiu tot perversa.. am Baiatul de care iti place cel mai mult te-ar viola? Accept si variantele yaoi.. ByE!! bye
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:00 pm

Pfuai. Ce bine am nimerit la aceasta intrebare. Zici ca el m'ar viola? Wtf. Pai depinde de diferite lucruri, ori as cadea intr'o depresie imensa si nu as mai da ochii cu el, ori l'as bate de ar ajunge la spital, ori mi'as pierde increderea in baietii si prieteni, creandu'mi propriul univers in care sunt doar eu si nu as mai vorbi cu nimeni. In cazul ultimei variante, nu recomand sa se apropie cineva de mine, zgariu chiar tare :>

Next: Ce ai face daca ai merge pe strada si brusc cineva te'ar impinge intr'o dubita si ti'ar spune "Loveste'ma", bineinteles, ti'ar da si un bici d'ala folosit ca jucarie sexuala ?
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:05 pm

whoa Ce???? soc Ce minteee!!! noooo Cum naiba sa ma imi zica sa-l lovesc?! L-as lovi pana ar intra in spital, la naiba sa-l ia de disperat!! glad Nu cred ca ar vrea sa ma vada ahh nervoasa!!
Next: Ce ai face daca intr-o zi cel mai bun/buna prieten/a ar sari de pe geam in fata ta? De la etajul trei.
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:14 pm

Wtf. As ramane doua secunde paralizata apoi tusti pe scari pana jos pentru a vedea daca este bine sau nu. Daca a scapat aproape nevatamat o sa ma asigur eu ca nu o sa mai fie asa pentru mult timp.

Ce faci cand apare in fata ta o baba, spunandu'ti ca in urmatoarele cinci minute o sa aiba loc un miracol care te implica si pe tine?
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:19 pm

O sa cred ca lumea din ziua de azi chiar a inebunit de tot. Doar nu o s-o cred..
Ce faci cand... Telefonul suna.. Un numar misterios isi face aparitia pe ecranul telefonului. Raspunzi si iti spune ca in curand o sa vina sa te omoare. Si tot se intampla asta timp de cateva saptamani, incontinuu. L-ai suna?
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 2:01 pm

Neh, l'as lasa sa tot sune si sa vorbeasca singur. Si daca vine, te intrebi. Ei bine, nu cred ca o sa vrea asta.

ce faci cand te trezesti dimineata cu parul lipit de patura? [lipsa de idei]
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 9:18 pm

I don't know!! soc Ce naiba as putea face? whoa Cred ca as taia patura. Apoi m-as duca la coafor sa ma tund. Nu stiu ce altceva as putea face.. cry
Ce faci cand stai la coada undeva de mult timp si vine unul si se baga in fata ta? I-ai zice vreo doua?
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 11:11 pm

Ce idei are Dizilica, the new smexy boy on W-Las. : > Mârrr, mârr, mârr.

1. M-ai întâi aş simţi durerea şi aş spune un mic "au" ( im a human, not a supe hero).
2. L-aş privi de la spate cu nişte ochii săgetători.
3. Aş mârâi, până îi atrag atenţia.
4. După îi spun câte ceva, frumos... nu cred. *laughs*
3. Aş reproduce mişcarea pe care a făcut-o el, să vadă cum este să fii în postura victimei.

Next: ce ai face dacă pe drum, când mergi liniştit să vină unul şă să te lovească cu cotul în cot? (mi s-a întâmplat mie odată, a avut noroc ăla că nu m-am întors la el, că îl băgam într-un magazin, dacă îl loveam. Chiar m-a durut. Şi am înţeles ca acest lucru o fac unii ca să se bage în seamă cu fetele. Dar la mine ăla avea destul loc pe stradă, că doar nu locuim în America, unde nici loc să răspiri nu ai.)
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 2:35 am

Pai.. what Daca tipul ar fi frumos i-as zambi discret ca sa vada ca nu sunt genul de fata suparacioasa.. Nu sunt, dar ma enervez repede la chestii de astea. Daca e urat i-as spune ceva sa ma tina minte si astfel ziua mea e sricata. why
Next: Ce ai face daca cineva te-ar face barfitoare doar pentru ca te-ai uitat la cineva si apoi ai vorbit cu o persoana? watashi wa
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 9:20 am

Wtf? Nu mai e voie sa vorbesti cu cineva in zilele astea? Si le'as spune sa se uite in dictionar, in caz ca nu stiu adevaratul sens al cuvantului "barfitoare".

Ce faci cand intr'o dimineata te'ai trezi si ai realiza ca nu esti in camera ta, ba mai mult ai fi in corpul altcuiva, cineva de sex opus tie? :>
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Noi 16, 2011 10:59 pm

OOOOO!!!!! happy I-as multumi Lui Dumnezeu!! wow Ar fi o experienta super!! am Si m-am gandit de multe ori la chestia asta.
Ce ai face daca.. Parintii tai ti-ar spune ca esti adoptat/a?
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 10:56 am

Hmm, as fi putin sceptic la inceput. Adica cum naiba mi.au ascuns faptul ca sunt adoptat? Timp de 16 ani am trait intr'o minciuna si eu nu le suport, mai ales una de asemenea amploare. Probabil, dupa ce discutam ma calmez si totul o sa'si reurmeze cursul, desi nu o sa uit niciodata ceea ce au facut.

Ce faci cand te trezesti ca intra in baie, peste tine, in timp ce tu esti goala pusca, un boy very smexy? :>
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 11:42 am

Uuuu!! Perversa mica ce esti!!
Pai.. Cred ca in prima instanta as ramane blocata gen: soc Apoi cu siguranta as tipa si i-as zice vreo doua. glad Daca el insista asupra faptului ca nu a vrut si imi spune cuvinte dulci, s-ar putea sa ma las induplecata. am Apoi, nu stiu.. Nu cred ca s-ar mai intampla nimic decat daca el ar vrea asta. wow
Ce ai face daca... Plimbandu-te pe strada te-ai intalni intamplator cu un baiat si el ti-ar spune ca te iubeste din clasa intai si s-ar pune in genunchi sa fii cu el? iubire
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 10:55 pm

1. zic ca nu stie ce e iubirea si ma va face sa sufar
2. mias continua drumul
3. asi spune ca aiureste
4. ias acorda sansa sa fie cu mine
5. asi ramane uimita
Ce ai face daca teai trezi in pijamale , in alta tara si nu ai cunoaste pe nimeni ??
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
lee
Membru Forum
Membru Forum
lee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 45
Puncte Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 29

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeVin Noi 18, 2011 11:39 am

1.m-as duce sa vad in ce tara sunt
2.as verifica in ce data suntem
3.m-as shcimba in haine normale
4.as iesi afara sa studiez imprejurimile
5.mi-as face prieteni
Ce ai face daca ai fi Naruto?
Sus In jos
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 20, 2011 8:34 am

Sincer? Chiar vrei sa stii? As merge la Gaara si i'as spune cat de mult il iubesc si ca vreau, in acest moment, sa mi'o traga [nu am injurat sau vorbit urat]

Ce ai face daca peste exact doua secunde da buzna in casa ta o echipa de detectivi super extra mega smexy si te roaga, ba chiar te implora, sa te sinucizi?
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeVin Dec 02, 2011 9:58 am

Le-as spune ca mai intai vreau sa mai ascult o data melodia mea preferata si sa ma mai imbat o data.
Ce ai face daca.. Un baiat/ o fata te-ar provoca sa faci prostii cu el/ea?
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 12:51 am

i-as da o palma si i-as spune ca-i un pervers fara limite =]]

ce ai face daca ar ploua cu bani =]] ?
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 03, 2011 1:47 am

As zice ca nu e adevarat si dupa normal ca m-as apuca sa strang bani. Sau as verifica daca nu am vreo boala mintala.
Ce ai face daca un caine rau te-ar fugari? ce intrebare prosteasca nu?
Sus In jos
AleKidd
Membru Forum
Membru Forum
AleKidd


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 79
Puncte Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 7:26 am

Nu, nu e din moment ce mi s`a intamplat. Pai in primul rand as fugii :)). Apoi cred ca as lua o boata sa il sperii dar nu cred ca as reusii. dupa as fugii din nou si daca nu ma lasa in pace merg intr-o scara de bloc si inchid usa. Mdaa, cainele care m`a urmarit, nu m`a urmarit. A latrat la mine si a inaintat trei pasi dupa care am constatat ca e legat cu lesa :))

Ce ai face daca dupa cinci ani te`ai intalnii intamplator cu un fost coleg de clasa pe care l`ai placut si aflii ca si el te place. [ Asta am patit eu ieri :). P.S. Nu vreti sa stiti ce i`am facut. :)) ]
Sus In jos
dydy
Membru Forum
Membru Forum
dydy


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 55
Puncte Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 26

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 8:27 am

pai...is doua variante:
1.Daca voi fi logodita...posibil,,,,atunci ii zic ,,Adio! trebuia sa te gandesti la asta mai demult!" selater
2. Daca ne placem vom fi impreuna


Ce faci cand se muta un vecin de varsta ta si iti zice ca te place dar are prietena?
Sus In jos
AleKidd
Membru Forum
Membru Forum
AleKidd


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 79
Puncte Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 9:15 am

Ii spun ca nu ma intereseaza din moment ce are pe cineva la care chiar tine si ca nu vreau sa se desprta de ea din cauza mea.

Ce faci cand persoana iubita te ignora ? :geg: [ Pana de idei ]
Sus In jos
dydy
Membru Forum
Membru Forum
dydy


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 55
Puncte Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 26

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 9:55 am

il ignor si eu.... cheerplz nu mi s-a intamplat inca
Ce faci cand ai la tine multi bani^?
Sus In jos
AleKidd
Membru Forum
Membru Forum
AleKidd


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 79
Puncte Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 27

ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 10:04 am

Ii cheltui, cred. Daca am ce cumpara logic daca nu, merg cu prietenul la un suc dar tot el plateste . love

Ce faci cand afli ca iubitul tau te insala cu var`ta ?? [ Din perspectiva mea, prapad ! ] ahh
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce faci cand... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce faci cand...   ce faci cand... - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
ce faci cand...
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Iti place sa faci glume?
» Cand te indragostesti
» Cand te vei casatori?
» CAND PERVERSITATEA NU ARE LIMITE(+18)
» La ce te gandesti cand auzi numele meu ?>.<

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: Θ Discut libere Θ :: Θ Jocuri forumiste Θ-
Mergi direct la: