☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Salutare tuturor !

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeJoi Mai 26, 2011 11:14 pm

Salut , ma numesc Alexandra , am 14 ani .. sunt din Craiova . :roll:
Hmm , ce sa mai spun despre mine ? Paii .. Sunt " eu " si totodata opusul acelui " eu" . :twisted: Ca sa va fac sa intelegeti mai bine sunt o persoana foarte schimbatoare , nici eu nu stiu ce`mi place si ce nu , insa pot spune ca sunt SIGURA ca nu`mi plac sub nicio forma manelele , fitosii , baietii care se cred fenomenali , ciorbele si pilaful . :D
Am ochii caprui , sunt bruneta ( am 1.58 .. DE CE ?? De ce sunt asa scunda ? :(( )
A , iar numele pe care mi l-am pus ( " Renesmee " ) este dintr`o carte care pe mine m`a fascinat ! ❤ Este vorba de Breaking Dawn , a patra parte din volumul " Twilight " , dupa care s`a facut faimosul film " Twilight " . :D Se pare ca Bella se casatoreste cu Edward si fac impreuna o fetita careia ii pun numele acesta , Renesmee . :roll:
Eh , cred ca e destul . Pot spune ca am momente cand sunt taaaare vorbareata :oops: .
Sper sa devenim cu totii prieteni si sper ca nu v`am plictisit ( atat de tare ) cu prezentarea mea . :))
Va pup , la revedere ! :*:*
Sus In jos
Voltura
Administrator
Administrator
Voltura


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 230
Puncte Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 29

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 1:22 am

Deci... din moment ce ai zis ca te fascineaza Saga Twilight , ai devenit prietena mea cea mai buna!!!

Bun venit aici !!!

si... sa stii ,cartiile Twilight sunt mult mai bune... ❤ ❤ ❤ ❤
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeVin Mai 27, 2011 3:07 am

heii bun venit draga si :">
esti olteanca de-a mea :twisted:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeDum Iul 03, 2011 4:17 am

Buna Alexandra :D (hei am o vara care are acelasi nume :D )
Incatata de cunostinta 👽
Dupa descriere se pare ca esti o fata foarte energica 👽, foarte bine
Si apropo sper sa devenim prietene 👽
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 3:54 am

sigur sunteti prietene ca doar sunteti fete , tot oameni si daaang ce iese o prietenie :P ( cred ) depinde si de caractere dar va impacati voi :D aa si renesmico cand pui ficul ala ca te zvant Twisted Evil
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeMar Iul 05, 2011 9:28 am

Roxi , cu siguranta vom devenii prietene ! Si nu numai cu mine , ci cu toti cei de pe forum , deoarece sunt foarte de treaba fetele acestea !
A , si Zummy , ti`am zis . :P Momentan sade prin Notepad fic`ul , deoarece n`am idei !
Sus In jos
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 10:48 am

Look at me! Nu ti-am dat nici un com pana acum la "prezinta-te" :bounce: i'm so bad! Twisted Evil kill me! :(

Well, my dear (am o problema cu engleza. ciocolata la bord. aveti grija :twisted: ) I love you ca si pe ceilalti de-aici! :D

Renesmee... mi se parea mie cunoscut de undeva : )) eu nu am citit a patra carte twilight. n-am avut cand ca diriga mea ( profa de rom) ne pune sa cititm carti diferite alese de ea, in fiecare saptamana 🇳🇴 :pale: .

Acum ca tot te-ai "spovedit" tu de unde ti-ai ales numele, s-o fac si eu ca-m uitat s-o fac la mine :D :oops: :face:
Cred ca va mai amintiti din copilarie un desen animat "Ami Yumi". Este vorba despre doua fete care isi fac o formatie formata numai din ele. Ami era cea vesel imbracata si Yumi era mai emo imbracata. Am vrut s-o iau pe Ami insa pe un alt site era luat deja asa ca am ales Yumi. :D Am cautat pe net acest nume si mi-a aparut o fotomodela (cred ca asa se scrie) cu acest nume, din japonia. Atata timp cat era nume japonez era destul pentru mine, plus ca mie chiar imi place cum suna Yumi :D
Gata m-am spovedit : ))

Asa acum lucruri mai importante :!: Renesmee unde ti-e ficul? Twisted Evil
Acu imi venea sa spun ca la publicitatea aia de la nu stiu ce banca: "N-ai idei, avem opinii" : ))
N-ai idei, intreaba pe altcineva pentru o mica sugestie dupa care tu o sa continui cu ideile care-ti vor veni. :farao: Problema rezolvata. :face: So let's see your fic :twisted:

(ciocolata... :suspect: :pirat: )
Sus In jos
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 8:39 pm

I will kill you ! Sa`ti fie rusine ! Cum de nu mi`ai dat comm ?! [ glumesc . ]
Lasa , ca te tin in viata ! In fond ai un copil si`un sot , nu ? :)) [ glumesc iar ! ]
M`ai facut curioasa in legatura cu anime`ul asa ca am cautat frumusel pe google " Ami Yumi " . Din pacate nu l`am vazut cand eram mica . :( Nu imi aduc aminte ..
In fine , am gasit o poza destul de amuzanta cu personajele din " Ami Yumi " imbracate in Naruto :)) :

http://fc07.deviantart.net/fs20/f/2007/274/a/9/Hi_Hi_Puffy_Ami_Yumi_Cosplay_by_ShingLang.jpg

Sper sa mearga poza ..
Sus In jos
Yumi
Membru Forum
Membru Forum
Yumi


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Rac
Mesaje Mesaje : 184
Puncte Puncte : 217
Reputatie Reputatie : 6
Varsta : 25

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 1:09 am

De fapt nu se numea "Ami Yumi". Mi-am reamintit. Era "Puffy AmiYumi". :D
Vezi ai grija ca sotul meu te bate daca aduci vorba de el :twisted: Nu trebuie sa scrii neaparat in paranteza ca glumesti. Eu stiu deja asta 👅 Oricum poza e chiar amuzanta :lol!:
Sus In jos
Voltura
Administrator
Administrator
Voltura


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 230
Puncte Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 29

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 12:40 pm

Yumi? tu esti casatorita?
Nu ma asteptam la asa ceva de la tine :P
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:10 am

sincer nici eu esti cumva gravida ? in a cata luna :affraid:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Salutare tuturor ! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor !   Salutare tuturor ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutare tuturor !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare
» Buna tuturor
» Buna tuturor!
» Buna tuturor^^
» Paste fericit tuturor!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: