☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cine sunt eu?

In jos 
+2
Zummy
Klau
6 participanți
AutorMesaj
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 9:45 am

Hey,hey,hey!! Cred ca a venit timpul sa ma prezint si eu.. Cu o intarziere de cam o luna.. hi Pai.. Eu sunt Claudia dar imi puteti spune Klau. De asemenea imi plac apelativele de genul: ciocolatica, bombonica si tot ce tine de dulciuri, care app imi plac foarte mult.. cho Iubesc animalele, filmele la care pot plange, florile si mancarea care o face mama.. love Nu-mi plac fitele, gesturile, persoanele care nu stiu sa se comporte si lenesii.. Sunt in zodia pesti, sunt o fire sensibila dar doar in unele cazuri, nu ma enervez usor insa nu ar fi bine sa ma vedeti nervoasa ca fac ca trenu'!! 😠 Ce sa va mai spun.. Serialul meu favorit este inevitabil Naruto, personajele favorite fiind Sasuke, Naruto, Sakura si Hinata.
Filme preferate: Hachiko(cred ca asa se scrie), The ring(asta e de groaza), Lion King si mai toate animatiile de la Disney-pixar.
Seriale preferate: Naruto, Cougar Town si Stagiarii, si majoritatea serialelor politiste.
Animale preferate: Iepurele(am unul), pisica si binenteles cainele.
Flori preferate: orhidee, crin imperial, trandafir albastru
Pasiuni: muzica, desenul, fanficurile..
Alte informatii: culorile mele preferate sunt albastru, verde si mov, mancarea mea favorita este puiul cu smantana, pot fi cateodata cam perversa, sunt dependenta de cafea si imi place extreeeem de mult Poiana(coicolata Poiana)
Cam atat despre mine.. Stiu ca e muuuult si poate unii dintre voi v-ati plictisit insa sper ca vati format o idee despre mine. Sper sa ne intelegem cat mai bine, sa am multi prieteni si astept pe cineva care este dispus sa faca un fic in colaborare. V-am huguit si pupacit pe toti!! hug ukiss Pa!! bye
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 9:57 am

Hei MitZumy !
Bun venit p forum si merci ca ti-ai facut cont ^^
In primul rand hachiko a fost si filmul meu preferat dar au aparut altle , insa nu l-am uitat . am plans la cel film de 7 ori . de fiecare data cand Hachi isi astepta stapanul si spre rusinea mea nu mai stiu cum il chema =]] a fost the best movie din acea vreme in care am aflat de el . si inca este . daca acum ma intrebi . plang cand ma gandesc cum il astepta si in continuare ma gandesc la cata loialitate a vut . si mi se face mila de el cand mi-l inchipui asa trist si abatut . adica e cumplit sa asstepti pe cineva si sa nu vina =(( nu mai pot .. tre` sa ma reculeg


scuze nu mai pot continua =]]
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 10:05 am

Hey Claudia [same name here] si bine ai venit printre noi. Avem multe lucruri in comun, nu le mai enumar [lenea] si am o intrebare ... muzica. Nu am citit nimic [sau nu.mi amintesc] sa fii spus genurile preferate sau ceva trupe ... so intrebarea mea este : ce gen de muzica asculti? exemplifica te rog alegerile. Bun, cam atat. Sper sa te distrezi pe forum si poate cine stie, facem o colaborare ;>

See ya later.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 10:35 am

hi Pai Diz' scumpo despre muzica vrei sa afli?! Sper ca ai toata noaptea la dispozitie.. razmut Glumesc.. casti De obicei ascult mai toate genurile de muzica inafara de manele desigur.. Pe care le urasc din tot sufletul meu!! Imi place in special rapp-ul, rockul putintel, si mai toate melodiile ce au niste versuri din care sa inteleg ceva si nu numai sa dau din cap si sa ma zbantui pe ele. Ca artisti imi plac: Pink, Rihanna, Beyonce, Ombladon, Doc, si mai multi oricum.. Sunt o gramada.. Nu prea ascult muzica de club si urasc "artistele" ce nu au voce si nici macar nu stiu ce inseamna versurile cantate de ele, care cu niste tinute mai deocheate cuceresc toata lumea gen: Inna. E adevarat ca trebuie sa existe si astfel de momente in viata unui artist daca vrea sa atraga publicul insa consider ca trebuie sa fii si putin cult, chiar daca esti artist. Ba din contra! Ar trebui ca artistii sa fie un model bun de urmat pentru miile de fani in delir.. Ma rog, in ce lume traim.. Ce putem cere mai mult de la marionetele acele cu corpuri de Barbie. Hai ca iarasi vorbesc mult.. Cam asta e parerea mea si daca te-a deranjat cu vreo ceva sa stii ca poti oricand sa-mi reprosezi acel lucru.. :hpy: Te-am huguit si pupacit!! hug :pupic: Pa!! bye
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeVin Oct 28, 2011 11:12 pm

Bine ai venit Claudia, eu sunt Elyy, imi pare bine sa te cunosc
distractie placuta pe forum si spor la postat :x
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 12:17 am

hi Hey, Elly!! Multumesc pentru intampinare, sper sa ne intelegem cat mai bine si poate o sa devenim bune prietene. Mai astept si alte commuri si binenteles intrebari.. Te-am huguit si pupacit!! hug :pupic: Pa!! bye
Sus In jos
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 4:02 am

Hei Claudia ! hi
Ma bucur sa te cunosc eu sunt alli ! :D
Se pare ca vem multe lucruri in comun dar la fel ca Diz` mi-e prea lene sa le enumar :))
Am o intrebare !
So , nu ai spus nimic de carti sau citit deci intrebarea mea este - Iti plac cartile ? Daca da care este cartea ta preferata ?

Cam atat pentru moment ...

Ja Ne !
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 5:52 am

hi Hi, Alii!! Raspunsul la intrebarea ta este: Normal ca am citit carti si iubesc sa citesc!! O carte preferata nu prea am, insa cele care m-au impresionat cel mai mult au fost: "Colt alb" (la care am plans), "Chemarea strabunilor"(scrisa de acelasi autor:Jack London) si "Romeo si Julieta". Ma bucur ca mi-ai pus aceasta intrebare si de asemenea mai astept si altele. Te-am huguit si pupacit!! hug :pupic: ByE!! bye


Ultima editare efectuata de catre mitzumy in Sam Oct 29, 2011 12:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 6:09 am

(alerg) Hui credeam ca am intarziat (ma uit mai sus ) ! Ceee cee ?? Chiar am intarziat , scuzi cred ca eu sunt cea care nu a intampinat pe noua venita noooo
Oricum , deci draga mea Klau , ma bucur sa te avem printre noi wlcm , sper sa te distrezi , sa iti faci muulti prieteni si sa respecti regulamentul hug
Apropo ce fel de fan esti hentai , yuri sau yaoi ?? :band:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 6:49 am

hi Roxy, Roxy.. Ai intarziat? :shock: Adica esti printre ultimii care ii voi cunoaste?? :shock: Doamne fereste!! soc Eu vreau sa cunosc pe toata lumea de pe acest forum!! Si sa am prieten pe toata lumea.. Legat de intrebarea ta.. Nu prea stiam ce inseamna cele trei notiuni asa ca, sa-ti spun sincer am dat o fuga pe Wiki si acum iti pot da un raspuns clar: Hentai. Multumesc pentru primire si mai astept si pe altii, cu pareri si intrebari. Te-am huguit si pupacit! hug :pupic: ByE!! bye
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 6:57 am

Nu mam referit ca ultima printre cei pe care ii vei cunoaste , dar eu vruiam sa fiu prima :lol!:
Pai si eu sunt fan hentai , in mare parte si de acea vruiam sa aflu bye
Mersi pentru raspuns ukiss
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 6:17 am

Ok alt caz fericit =]]
ne mai auzim pe celalta lume ^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cine sunt eu? Empty
MesajSubiect: Re: Cine sunt eu?   Cine sunt eu? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine sunt eu?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Helww sunt Dennisa !
» Hey lume ! Eu sunt...
» Sunt noua...:)
» Sunt Voltura!
» Buna all sunt noua!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Prezinta-te x-
Mergi direct la: