☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Simple & Cute-Yu

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 12:34 am

Singuratate.. Tocmai imi acordam chitara fredonand o melodie. De cand ma stiam cantam.. Era viata mea.. Degetele mele trec peste corzile fine si vocea mea se armonizeaza cu ele. De multe ori primisem reclamatii de la vecini. Ma pregateam sa cant refrenul melodiei, cand...
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:11 am

Zapy
Tocmai ce ma saturasem de camera mea. Rar se intampla asta, dar nu inseamna ca niciodata. Din cauza plictiselii acumulate in ultimul timp, m-am gandit sa fac ceva mai spontan; sa bat la usa unui necunoscut. Ce se putea intampla? Eram doar eu si cu mine. Un perversa, sau obsedat, sau inteligent. Fiecare om privindu-ma in alt mod. Asa cum am zis, am batut intr-o usa la nimereala.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:15 am

Placerea cantatului imi este intrerupta de o bataie puternica in usa. Las chitara si ma indrept spre usa nu inainte de a-mi lua un mar si de a musca cu pofta din el. Nepasarea era cel mai potrivit cuvant pentru a ma descrie. Deschid usa si observ un tip impunator ce sta in dreptul ei:
-Aham.. Buna si tie, spun eu analizandu-l din cap pana in picioare.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:17 am

Nu ma deranjez sa il salut, ci intru direct in camera sa. Ma intind in patul lui si ii i-au chitara. El parea nepasator, uite si eu sunt.
Frumoasa chitara. Spun cascand. Char voiam sa vad ce va face acum ca am dat buzna peste el.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:21 am

Zambesc amuzat si ii zic:
-Intri des in camera unor straini atingandu-le lucrurile cele mai de pret?
Apoi ii iau brutal chitara din mana, asezand-o cu grija intr-un colt ai camerei.
Il privesc zambind si ii spun:
-Ai noroc ca m-ai prins in toane bune.. Si ce faci aici?
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:25 am

-Frec menta. Si vorbesc cu o persoana irascibila. Tu? Ma amuzam cand intalneam astfel de oameni. Usor de enervat. Priveam in jurul meu aspectele acelei camere. Destul de simpla, din cate observ.

Zapy XD (I like Zapy <3)
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:28 am

-Trebuie sa-ti ofere ceva placere faptul ca ma enervez usor, nu? Ei bine.. Voi juca dur daca vrei, spun eu apropiindu-ma de patul mare.
Ii ridic barbia cu un deget si ii spun:
-Nu pari prea matur.. Off.. Iar pusti..
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:32 am

Am auzit bine. M-a facut pusti. Pur si simplu, in acel moment m-am enervat cam tare. L-am prins de maini si l-am trantit in pat din cauza nervilor.
-Hee? Repeta inca o data ce ai zis. Poate, nu auzisem bine. Poate spusese altceva si eu am inteles eronat.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:34 am

Incep sa chicotesc amuzat. Ma uit mandru la el si imi apropii buzele de urechea lui, spunadu-i pervers:
-Esti doar un pusti.. Un PUSTI..
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:39 am

Bine, in acel moment sa zicem ca m-am enervat putin. Ce? Stau destul de rpost cu nervii si el a agravat asta. Nu am mai asteptat si l-am prins de gat sarutandu-l. Nu ma enerveaza apelativul "pusti" dar venin de la o persoana ca el... pur si simplu nu imi place asta.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:45 am

Stiam ca il enervasem.. Asta mi-o demonstrase prin sarut. Oricat ar fi vrut sa imi demonstreze ca nu e asa, eu stiam ca pana la urma o sa se sature sa se joace. Imi desprind buzele de ale lui si ii spun:
-Iti place sa te joci, deci..
Apoi ii zambesc lasciv lasandu-l sa ma priveasca.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:05 am

-Depinde si cu cine ma joc. Ii zic si, ca sa il sperii putin ii dau tricoul/bluza jos de pe el. Il mai sarut odata pe gura, relaxandu-mi mainile pe corpul sau, care imi parea destul de frumos.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:08 am

Nu voiam sa ma las usor asa ca ii apun zambind:
-Nu, nu.. Usurel, salbatic mic. Usurel.. Este timp pentru toate.
Apoi ii sarut buzele si ma departez de el, intinzandu-ma pe pat.
-Si cum te cheama pana la urma, "pustiule"?
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:18 am

-Curioz? Se zice ca aceasta curiozitate a ucis pisica.. Nu as vrea sa te vad mort inainte sa te incerc. Pe tot parcusrul cand am vorbit, am avut pe buze ranjetul meu pervers specific. Era adevarat, chiar voiam sa il "incerc" si nu cred ca as fi iesit din camera inainte de a afce asta.

Zapy XD (calienteee)
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:22 am

Ii zambesc lasciv si ma risic, trantinsu-l brutal pe pat. M-am pus deasupra lui si i-am spus:
-Dupa asta imi vei spune, rautate mica?
Apoi ii prind mainile deasupra capului si ii sarut gatul cu pasiune.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:30 am

Ramasesem cu o fata... de prost. De ce sa nu recunosc? In acel moment aveam o fata de prost. Mainile imi erau prinse si asta ma enerva.
-Ai o limba destul de mica? Nu mai bine mai lasa sa incerc? Zic incercand sa imi reiau locul. Reusesc sa imi scot o mana, cu care imi desfac cureaua. Cu ea ii leg lui mainile si il pun jos.
Ce zici? Nu ti-ar palcea sa te simti in al 9-lea cer?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:32 am

-Depinde de cat de cat de sus e asta.. Pentru ca stii.. Am rau de inaltime..
Spun eu cu o figura de catelus nevinovat.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:40 am

Am ras tare n interior, dar in exterior doar am chicotit. L-am mai sarutat o data si dupa i-am prins unul din muguri si l-am strans cu putere. Tot ce voiam acum, era un geamat destul de zgomotos.
-Poti sa gemi pentru mine?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:40 am

-Depinde de cat de cuminte esti, pervers mic. Si cat de bun esti..
Spun eu chicotind si adancindu-mi limba naravasa in gura lui.
-Dar stai putin.. Nu crezi ca esti cam posesiv?
Imi desprind mainile si ma pun deasupra lui, dandu-i jos tricoul cu care era imbracat.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:50 am

Hmm... incearca sa faca cam pe durul. O sa plateasca el oricum. Momentan as fi curios sa vad ce poate face. Fara sa ma abtin, sau sa imi fie rusine, imi duc iarasi maina pe pieptul lui de data asta strangandu-i mai tare sfarcul.
-Mmm... de ce nu gemi pentru Zapy? Esti lau...

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:54 am

Zambesc satisfacut si ii fac cu ochiul jucaus. Imi apropii buzele de urechea lui si ii spun:
-Si ce o sa faci in privinta asta? Vei fi rau?
Apoi il sarut pasional, muscandu-i buza. Mi-am dus mainile pe corpul lui pana la pantaloni de unde am deschis incet, foarte incet primul nasture de la pantaloni. Nu aveam de gand sa cedez atat de usor. Niciodata nu am facut-o.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:02 am

-Poate... mai sti? In acel moment l-am mai tras intr-un sarut, avand grija sa ii dau si pantalonii jos pentru al lasa in boxeri. Dupa ce am scapat de pantaloni, i-am aruncat pe jos repede.
-Ce? Crezi ca as lasa un pusti ca tine sa ma domine?

Zapy XD (that perv <3)
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:09 am

Am zambit fugitiv si m-am dat jos de pe el. Mi-am luat o tigara si am aprins-o privindu-l pofticios si i-am spus:
-Stii ce, pustiule? Nu ai reusit sa ma convingi cu nimic.. Inca esti doar un pusti.
M-am indreptat incet spre el, din nou, stingand tigara. Am avut nevoie de o "pauza". Plus ca voiam sa stiu cat de mult ma vrea. Imi placea sa fiu un premiu si asta credeam ca sunt. M-am asezat pe pat si i-am spus:
-Hai.. Arata-mi ce poti, puslama mica. Sau iti e frica?
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:51 am

Doar ce a terminat de vorbit ca am sarit pe el sarutandu-l si atingandu-l. Nu stiu de ce, dar mi-ar fi placut sa il incerc.
-De cate ori ai mai facuto? Si ai vre-un iubit sau iubita? Ah da, nu ma mai fa pe mine pustan cand nici nu imi sti varsta. Poate sunt vre-un obsedat ce vrea sa profite de tine.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 5:01 am

Ma uit la el oftand enervat.
-Vei mai vorbi mult?
Il iau in brate si il tin acolo, fara sa ii dau drumul.
-Crezi ca ti-as spune ceva despre mine? Nu.. Inainte demonstreaza-mi ca meriti asta.. Apoi mai vorbim.. Sau nu.. Depinde de cat de bine te descurci.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Simple & Cute-Yu Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu Icon_minitime

Sus In jos
 
Simple & Cute-Yu
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Camere-
Mergi direct la: