☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Simple & Cute-Yu

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 9:59 am

-Tu... sigur... nu erai virgin?! In acel moment ma speriasem. Eram sigur ca la inceput mi-a zis ca s-a mai culcat cu multe persoane si ca nu e prima data. Nu voiam ca eu sa fi fost primul baiat din viata sa.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:04 am

-Nu.. Nu sunt.. Dar.. spun eu inrosind. Dar nu am mai facut-o pana acum cu un baiat.. Si..
M-am oprit din vorbit intorcand rusinat capul.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:08 am

-Imi puteai spune, ca sa nu ma comport ca un animal! Te doar ceva? M-am comportat cu el intr-un mod salbatic, fiindca eu credeam ca afacut-o de multe ori. Dar, s-a dovedit ca asta era o miciuna.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:14 am

-Nu sunt un copil!! Nu te comporta.. asa.. cu mine.. spun eu inca rosind. Dar chiar nu aveam nevoie de grija lui.. Desi..
-Si nu iti mai fa griji degeaba... In vocea mea se putea simti o mica letargie. Nu imi placea sa fiu tratat ca un copil. Toata viata fusesem singur si nu voi incepe sa imi pese.. Am propriile visuri. Desi mi-as fi dorit sa fiu ingrijit de cineva.. De cineva caruia sa-i pese.
-Acum.. Ca stii.. Nu mai vrei sa continui? il intreb eu slab tinand capul intr-o parte pentru a-i evita privirea.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:18 am

-[b]Continui doar daca tu vrei si ma vei privi in ochi. Altfel plec chair acum, fara a-ti mai cauza si alte probleme.. Spun cu o voce calma.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:23 am

Auzind cuvintele lui am intors alert capul si i-am zis:
-Nu.. Nu vreau sa pleci..
I-am zambit nevinovat apoi l-am sarutat scurt pe buze.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:32 am

Am rupt sarutul doar pentru ai spune:
- Asa te vreau. Dupa am continuat cu aceeasi pasiune. Nu voiam sa mai opresc din asta sub nici-o forma.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 10:35 am

Am tacut si am simtit din nou acea placere cum ma invaluie. Gemeam din ce in ce mai tare, vrand mai mult. Nu stiam ce e cu mine si totusi nu ma gandeam decat la el.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:18 pm

Desi voiam ca totul sa dureze, intr-un final am terminat cu asta. Mi-am luat hainele pe mine, mi le-am aranjat si ma-m indreptat spre usa. Dar, in acel moment i-am auzit vocea lui Yu...

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:22 pm

-Doar asta a fost? Doar te-ai culcat cu mine? Atat? Nici macar un sarut de ramas bun..
M-am ridicat si m-am imbracat incercand sa fiu nepasator.. In realitate ma durea ca pleca. stiam ca nu sunt decat o aventura dar nici sa fiu tratat asa nu imi placea. Nu eram doar o jucarie cu care te puteai satisface.. M-am indreptat spre el prinzandu-l de mijloc si muscandu-i pervers urechea.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:28 pm

Mi-am intors capul spre el pentru a-l mai saruta odata. Ce pare ca ii placea prea tare de mine aucm si nu se mai putea desparti. Dar ce sa ii fac? De la ce inceput i-am zis ca va fi doar o aventura si nimic mai mult.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:32 pm

I-am zambit multumit si m-am departat de el, aprinzandu-mi o tigara. M-am asezat pe pervaz si i-am spus:
-Vei mai auzi de mine, "pustiule". In momentul in care intalnesti o bucata buna mai bine nu ii dai drumul. Si nu iti fa griji...
Am ranjit demonic si am expirat fumul, imbiband intreaga camera cu acel miros:
-Nu voi fi o aventura..
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:36 pm

Am parasit camera. Aceea era doar o aventura si atat. Nimic mai mult, nimic. Totsu... aceea a fost o amenintare. Trebuia sa o iau in seama? Nu... stiu.

Nota autor: Aia e o amenintare, Klau? :]]

Psycho & Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:45 pm

Stiam ca o sa-l mai intalnesc.. Indiferent cand si unde, stiam ca ne vom mai intalni.. Niciodata nu eram inselat de propria mea intuitie. Si nu aveam de gand sa renunt la el.. Va mai fi al meu de cateva ori.. Pana cand ma voi plictisi..
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 5:29 am

Intr-un fel avea sa imi fie dor de el. M-am indreptat spre camera mea, fara sa ma opresc nicaieri. Aveam de gand sa ma culc. M-am intins in pat, asa imbracat cum eram. Asteptam dimineata, dar atunci...

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 5:36 am

Dupa ce a plecat m-am apucat de gatit. Voiam sa fac ceva, orice ca sa imi iau gandul de la el. Insa cand am terminat de gatit, mi-a trecut prin cap o idee idioata. Am coborat la parter sa intreb administratorul unde il pot gasi pe Zap. Acesta mi-a dat numarul camerei si eu am plecat acolo. am batut la usa cu putere si am asteptat.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 5:53 am

M-am gandit putin inainte sa raspund, dar dupa un minut am spus pe un ton serios, fiindca nu stiam cine e in spatele usii:
-Cine esti?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 5:55 am

-Deschide si ai sa vezi.. Sunt eu.. Yu..
Off.. Ce tip.. si totusi imi placea..
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 6:02 am

Yu? Ma indrept spre usa, cu pasi lenti si siguri. Ma apuc sa o descui pe urma deschizand-o. Ei bine, da. In fata mea se afla Yu.
-S-a intampalt ceva?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 6:05 am

-Ai mancat ceva azi? Caci eu am gatit cam multa mancare si nu am cu cine sa o impart. Ce zici? Vrei sa mananci ceva bun?
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 6:07 am

-Umm... bine.
L-am urmat pana in camer sa. Se pare ca iar ajungem acolo... Zap, de data asta, poate singura data in viata ta, nu te mai culca cu tot ce misca!

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 6:09 am

-Bun.. Pai preferi ceva de baut? Voi aduce acum mancarea. Ia un loc..
M-am indreptat spre bucatarie, punandu-mi sortul. Asteptam raspunsul acestuia, sau macar ceva. Un cuvant.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 6:10 am

-Beau orice. Dar fara mult alcool, nu vreau sa ajungem din nou in pat. Nu voiam sa ma atasez de el. Prieteni? Da. Iubiti? Nu.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 6:13 am

-De acord..
Asez totul pe farfurii, decorat frumos si le pun pe masuta mica din sufragerie. Iau si vinul rosu si il pun tot acolo.
-Asteapta, te rog.. Ma duc sa ma schimb.. Vin imediat. Sa nu incepi fara mine, spun eu departandu-ma tot mai mult de sufragerie.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitimeSam Ian 14, 2012 6:15 am

De ce prima data aveam in capdoar prostii? Am stat erlaxat pe scaun asteptandu-l pe Yu. In fond, ce putea fi rau? Luam masa cu un prieten.

Zapy XD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Simple & Cute-Yu
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Camere-
Mergi direct la: