☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Simple & Cute-Yu

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 5:11 am

- Iti place sa te joci cu lumea, ahh .
Si cred ca e adevarat, chair ii place. Sa se jaoce cu lumea, sa o enerveze. Dar caracterul sau ma enerveaza dar imi si place.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 5:45 am

-Vezi, pustiule.. Gresesti.. Eu ma joc doar cu persoanele care mi se par interesante si care merita sa imi pierd timpul cu ele. Buzele mele i-au sarutat suav gatul apoi au coborat tot mai jos, in timp ce ii dadeam jos pantalonii.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 6:12 am

-Chiar incerci sa te dai mare. Ii zic prinzandu-l de par si dandu-l la o parte de pe mine. Dar vezi, nu prea am in program jucatul de-a mama si tata cu niste pusti. Nu m-as fi lasat calcat in piciaore de el.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 6:18 am

Am vazut ca pustiul luase atitudine. Hmm.. Poate nu era asa de ineficient..
-Asa da.. Sa te vad.. spun eu ranjind pervers, apoi i-am sarutat scurt buzele.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 8:53 am

-Hm, brusc incepi sa te lasi usor? Tare scump mai esti Am zis si dupa am continuat sa il sarut tinandu-l in brate. Ma gandeam totusi, ce se va intampla dupa. Si important, daca va veni cineva din greseala si ne va prinde in aceasta ipostaza... nu prea normala.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 8:57 am

-Poate e un motiv.. Sau poate doar imi placi, spun eu chcotind. Muream de nerabdare sa stiu care ii va fi expresia fetei. Mi-ar fi placut sa ramana uimit. As fi ras putin. Oricum el a inceput jocul, cand nu a vrut sa-mi spuna numele lui.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:03 am

-Eh iti plac? Arati destul de dragut cand zici asta, sti? Nu m-am abtinut si l-am sarutat din nou. Poate voiam doar o aventura... sau poate ceva serios? Nici eu nu puteam gandi pre limpede in acel moment.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:18 am

-Stiam asta.. Sa stii ca si tu arati dragut, spun eu chicotind. L-am lasat sa ma sarute. Eram in stare sa-l las sa ma conduca. Nu era asa de rau.. Ba din contra.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:28 am

Pielea lui era fina si delicioasa. Nu m-as mai opri deloc din a-l gusta. Totusi, dupa cateva minute mi-am ridica chipul spre el zicand:
-Deci, al catalea sunt care se bucura de corpul tau? Si sa nu uitam de vocea ta. Doar din curiozitate.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:32 am

-"Curios? Nu as vrea sa mori din cauza ei inainte sa te incerc." Nu asta ai spus tu? spun eu chicotind. De ce imi era oare atat de greu sa-l privesc in ochi? Nu!! Nu te gandi la asta!!
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:37 am

-Deci nu vrei sa imi zici? Hai, mi-ar placea sa stiu al catalea sunt ce se bucura de o persoana asa buna ca tine, ii zic si ii dau boxerii jos. Deci? Ce zici? Vorbesti pentru mine, pisoi mic si mov?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:38 am

Ii zambesc lingusitor si ii spun:
-Un numar pentru un nume.. Stii ce vreau, pustiule.. Si daca nu imi vei zice vei fi doar "pustiul".
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:43 am

-Nume... nu mersi. Numele meu este secret. Dar daca esti asa curios te las sa imi zici Zap. Singurul nume pe care il stiu doar... vreo 6 persoane cred. Cel real, ramane secret. Daca esti multumit bine. Dupa acest discurs, imi dau boxerii jos si ma concentrez asupra celui de sub mine.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:47 am

-Multumit? Eu nu ma multumesc cu jumatati de masura.. Si vrei sa stii un numar exact? Sincer, prea exact nu stiu.. Pentru ca alcoholul ma prinde repede. Asa ca.. Mai mult de zece.. Dar sa stii ca inca nu sunt multumit, "pustiule".. spun eu chicotind amuzat. Crede ca sunt ca oricare? Neah.. Nu voi fi al lui.. In nici un caz pana nu obtin ce vreau.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:52 am

-Tsk! Esti cam obraznic. Ti-ar placea sa te dresez? Pur si simplu ma cam enerva. Nu se multumea cu nimic. Dar absolut nimic. Era mult prea rasfatat. Am avut grija sa ii indepartez picioarele repede si sa ii zic.
-Crezi ca am sa ma mai opresc?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 9:55 am

-Stiu ca nu o sa te opresti.. Si nici nu vreau, spun eu tragand-ul spre mine si sarutandu-l pasional. Voia sa fie rau? Sa ma dreseze?
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:01 am

- Esti o persoana destul de deosebita. Il mai sarut o data, ciupindu-l de sfarc ca sa ma asigur ca e intarit. Ce? Nu voiam sa ma duca la politie dupa pe motiv ca l-am agresat sau mai situ eu ce aiureli.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:04 am

Placerea ma cuprinsese si am inceput sa gem slab, spunandu-i prntre gurile mari de aer:
-Acum mai sunt rau? Multumit? Am gemut pentru tine, apoi ii sarut cu pofta buzele. Voiam sa il am, sa fie al meu, sa nu ii mai dau drumul.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:08 am

Se pare ca ii place. Mi-am folosit si cealalta mana pentru celalalt mugur. Voiam sa il fac sa ma vrea si mai mult.
-Ia zi, ma placi?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:13 am

-Cu ce te ajuta daca spun da sau nu? Oricum este pentru prima si ultima data cand o facem, nu? Dar pentru a te multumi...., spun eu zambind demonic si ma apropii de urechea lui soptindu-i suav:
-Da, "pustiule"..
Se pare ca nu era deloc pusti insa mie imi placea sa-i spun asa.. Mereu va ramane "pustiul", chiar daca il voi face sa inebuneasca de nervi.
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 11:12 am

-Deci esti gata? Sau tot ai rau de inaltime? I'am zis pe un ton amuzat. Esti de acord sa fi doar o aventura?

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 11:15 am

-Crezi ca as putea fi altceva? spun eu chicotind pervers. Stiam ca nu va fi nimic intre noi. Nici nu speram.. Daca as fi vrut? Probabil ca da.. Insa nu il placeam atat de mult. Era atractiv, da.. Imi placea.. Dar doar pentru astazi.. Maine avea sa fie altcineva.. Sau nu..
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 11:18 am

L-am mai sarutat o data si i-am zis:
-Da, ai putea fi.Dar nu cu mine... am sufieciente persoane langa mine. Si totusi, nici-una care ma iubeste.

Zapy XD
Sus In jos
Klau
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Klau


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 2751
Puncte Puncte : 2805
Reputatie Reputatie : 7
Varsta : 27

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 11:23 am

-Da.. De acord.. Am mai putea sa o facem o data sau de doua ori.. Ma ridic incet si ii soptesc lasciv:
-Dar, stii.. Eu te plac.. apoi ma trantesc pe pat razand.. Nici eu nu stim de ce fec sau spun aceste lucruri. Stiam doar ca ma simt bine..
Sus In jos
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 11:35 am

-Chiar trebuia sa zici asta?
Acel "te plac" mi-a intrat in cap, iar acuma nu mai voia sa iasa. Chiar trebuia sa zica asta? Sa imi faca gandurile sa o ia razna?

Zapy XD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Simple & Cute-Yu   Simple & Cute-Yu - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Simple & Cute-Yu
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: :: Fan Zone :: :: :: Fan RPG :: :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Camere-
Mergi direct la: