☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Personajul preferat :>

In jos 
+7
вüвü ๏ ̯͡๏
ZuZa_Roxa
deLL Nu Vreau. <3
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚
.allii.
Eu_Adel @@
Đąŋģęŗ •
11 participanți
AutorMesaj
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 10:44 am

Cum zice si titlul, care este personajul vostru preferat din VK? Le'as enumera pe toate, insa mi'e lene, asa ca daca nu vi le mia amintiti dati un search pe Goagle :>

Personajul meu preferat a fost, este, si va fii in continuare Zero. Why? E simplu. E exact genul meu de baiat, rece, dur, misterios, cul, bad :> Plus ca acei ochi si semnul de pe gat, plus acea posesivitate m'au dat peste cap. Probabil credeti ca sunt masochista daca as vrea asta de la un baiat, nu? Ma rog, eu stiu doar ca e un tip tare, cel mai tare din tot anime'ul ;x
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Eu_Adel @@
Membru Nou
Membru Nou
Eu_Adel @@


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 6
Puncte Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 25

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 9:36 am

Kuran pt felul lui de a fi proctetor fata de Yuki si mai ales foarte misterios !!
Sus In jos
http://anime-knight-rose.forumgratuit.ro/
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 7:37 am

Personajul meu preferat este Zero , din toate motivele pe care le-a enumerat Diz` . Pur si simplu ador acest personaj si cand i-a pistolul acela argintiu in mana ... mrrr :> :)))
Iar personajul feminin preferat este Yuuki pentru ca incearca sa il ajute pe Zero din clipa in care afla ca este un vampir in curs de ajungere la nivelul 6 [ daca mai tin bine minte :-?]. Dar imi pare foarte , foarte rau ca l-a ales pe Kuran si saracul Zero a ramas, relativ, singur ...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeVin Dec 16, 2011 3:29 am

Zero
Sus In jos
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚
Membru Forum
Membru Forum
• ˚ •˛•˚ Noona• ˚ •˛•˚


Mesaje Mesaje : 75
Puncte Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 4

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeMier Dec 21, 2011 1:38 pm

Personajul meu preferat din vampire Knight este Kaname Kuran datorita comportamentului sau si modului sau prin care actioneaza plus ca imi place faptul ca este o fire calma iar personajul meu preferat feminin din anime este Ruka Shoen datorita faptului ca aceeasta s-a maturizat si nu a mai avut aceelasi comportament fata de Yuki ca la inceput desi in manga este evidentiat mai mult acest lucru.
Sus In jos
deLL Nu Vreau. <3
Membru Forum
Membru Forum
deLL Nu Vreau. <3


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 104
Puncte Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 5
Varsta : 27

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 4:15 pm

Personajul meu favorit a fost si va fi Zero, `cause:

1-Arata bine (Cine ar fi crezut ca un tp cu parul alba poate arata ata de bine?:))]

2-E inteligent si tacut[e genul mai multa munca si mai putina vorba, interesanti oamenii de acst gen insa sunt mai inchisi si nu e chiar f. bine]

3-Pur si simplu ador atunci cand o protejeaza pe Yuki si felul sau de a trage cu arma, e chiar interesant!

Nu gasesti asa un baiat la tot pasu` si`nalt, bine facut, "smart", are de toate! E normal sa fie favoritul fetelor:))))!
Sus In jos
http://inuworld.forumgratuit.ro
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeMier Ian 11, 2012 7:46 am

Personajul preferat masc :Senri Shiki iar fem : Rima 2love
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
вüвü ๏ ̯͡๏
Administrator
Administrator
вüвü ๏ ̯͡๏


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 824
Puncte Puncte : 912
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeSam Mar 31, 2012 11:46 pm

Roxa ne potrivim personajele si mie imi plac tot aceleasi chiar daca sunt niste personaje secundare :ffy:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
☆BeLL☆
Membru Nou
Membru Nou
☆BeLL☆


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 7
Puncte Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 27

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeJoi Apr 12, 2012 11:05 am

Cel mai mult imi plac Kaname si Senri. Ei doi sunt pe primul loc. Sunt nr1
Ca personaje feminine imi place Rima.
Sus In jos
http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
LexX
Membru Forum
Membru Forum
LexX


Element : Fire
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Berbec
Mesaje Mesaje : 123
Puncte Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 2
Varsta : 28

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeVin Apr 13, 2012 9:29 am

Pai.. personajul meu preferat este Kaname Kuran. De ce? Imi place foarte mult firea lui calma, modul in care rezolva problemele la rece. Nu se panicheaza si stie mereu care ii va fi urmatoarea miscare. Are acel aer protectiv, face orice pentru Yuuki, pentru sora lui in fond. Il admir pentru asta, asa ca.. el ramane pe primul loc.
Sus In jos
Kami
Membru Forum
Membru Forum
Kami


Element : Air
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 55
Puncte Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeMier Apr 25, 2012 9:21 am

Ca personaj masculin este,a fost si va fii Zero :X
Personajul feminin preferat este Yori ^^
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
sakura chan
Membru Activ
Membru Activ
sakura chan


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Fecioara
Mesaje Mesaje : 492
Puncte Puncte : 501
Reputatie Reputatie : 1
Varsta : 26

Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitimeSam Feb 16, 2013 6:48 am

Personajul meu favorit masculin este Zero, deoarece este fumor, inteligent, o protejeaza mereu pe Yuuki, iar chestia este foarte importanta si imi place arma lui plus tatuajul.
Personajul meu preferat feminin este Yuuki, deoarece sare in ajutorul fiecaruia care are nevoie si chiar este foarte frumos din partea ea.
Si celelalte personaje sunt foarte frumoase si calitatile la fel, dar cestea 2 sunt preferatele mele. iubire
Sus In jos
http://animelove.3xforum.ro/
Continut sponsorizat





Personajul preferat :> Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat :>   Personajul preferat :> Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul preferat :>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat :>
» Personajul preferat.
» Personajul detestat de voi este...
» Personaj preferat feminin si masculin
» Ce spune ceaiul preferat despre tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: ☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Love Anime ♥ ☺ ♂ :: Anime. :: Vampire Kinght-
Mergi direct la: