☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!

In jos 
+12
Elyy
Đąŋģęŗ •
.allii.
Bishop †
ZuZa_Roxa
♡ Shiвu Shiвα ♡
Yumi
Renesmee
Alle
Zummy
Blasphemy
Voltura
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 22, 2011 11:56 am

mda , doar ca multi se inscriu dar uita instantaneu ca s-au inscris si aici :uujhuikg:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Voltura
Administrator
Administrator
Voltura


Element : Ice
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Pesti
Mesaje Mesaje : 230
Puncte Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 4
Varsta : 29

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 12:30 pm

Pai..... Zummy esti foarte tare!
Imi cer scuze ca n-am mai intrat pe aici
ce-i drept mi-a fost lene stiind ca daca intru trebuie sa raspund la mai multe subiecte etc .. asa ca am ales sa intru pe alt forum... gata am spus-o puteti incepe sa aruncati cu rosii putrezite....


Cer iertareeeee
iertareeeee
iertarreeeeeeeeeeeeeeee!!!!


Am citit ce a scris zummy si are dreptate .app dragute noile emoticoane
ai facut o treaba buna :pupic: astea acopera toata gama de sentimente pe care le poate avea cineva.:D

In rest Voltura revine in forta si o sa vedeti si voi asta
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 8:40 pm

woai ce ma bucur ca big boss e de acord cu ce am facut :i7i7i: iei bravo mie , sunt ingerul forumului Twisted Evil
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 6:12 am

mie una imi place la nebunie cum l-am editat acum , fetelor ne-a iesit o treaba buna :ruuuyrrr:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 5:54 am

Fetelee ador noul look al forumului .
Este super , sper sa nu`l schimbati ! :cheers:
Dar , nu ati spus ca ar trebuii doar moderatorii sa scrie cu rosu ? :D
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 9:01 am

nu imi aduc aminte , da` ce conteaza ? nu prea , in fine ma bucur ca-ti place bonds
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 7:27 am

Ok atunci , daca nu conteaza . :*
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 5:30 am

putem scrie si cu alta culoare :nanana:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 9:08 am

Ce culoare ?
Sa stiu pe care sa o " ocolesc " . :nanana:
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 9:14 am

o culoare :hh:
daca o sa fie ceva important vom pune probabil o culoare care iti sare in vedere , deci o nuanta care sa se deosebeasca de cea normala

in concluzie nu avem o culoare si atat , dar voi o sa vedeti ca a postat un admin si intelegeti ca e important din contest
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 9:17 am

Pai da , dar de obicei pe alte forumuri userilor le este interzis sa foloseasca acea culoare pe care o folosesc moderatorii ..
Si deasta ziceam , ca asa poate intram in probleme fara sa stim . :P
Apropo , de ce sunt blocate topicurile de la " Prezinta-te ! " ?
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 9:20 am

poi ai dreptate dar noi nu suntem ca celalalte forumuri :P
asa si la "Prezinta-te" le-am blocat pentru ca au fost urari de bun venit , s-adiscutat , ne-am cunoscut ...si deasta , daca ramane mereu deschis deviem de la subiect , acolo pui posturi cu urari nu cu nelamuriri sialte probleme , pentru ca la unele prezentari au fost astfelde probleme
acum cred ca ai inteles :roll:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 9:23 am

Inteleg , dar cred ca ar fi ok daca le`ai lasa deschise macar pe cele de la " La multi ani ! " ca sa putem posta si la anul pe acelasi topic .. :)) Sau sa deschidem mai bine altul ? xD
Si sunt de acord cu tine [ " Nu suntem ca celelalte forumuri " Suntem mai tari . :lol!:
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 9:25 am

poi da , m-am gandit ca la anul deschidem altul , nu o sa postam la acelasi , zau mai rene , cum te-ai gandit la asta , ce naiba , folosim aceeasi sita ? :hh:
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 9:40 am

Ehh , na . :)) Ma gandeam si eu ..
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 21, 2011 9:30 pm

Aş avea câteva sugestii pentru următoarele topicuri:
* Fan fiction.
* Concursuri.


* La fan fic, am observat că deja aţi împărţit totul, însă acolo la ficurile în desfăşurare sunt toate fan naruto, dacă nu mă înşel... dar se află şi unul al meu căreiam am dorit şi iam spus unui moderator să mi-l şteargă sau să-l închidă, ce era original. În fine, ideea este că acolo ar trebui să fie Fan Anime/Music/Films/Bands... - adică unde să fie toate ficurile dinmai multe chestii. Şi acolo să fie separate cele naruto de cele care aparţin altor animeuri sau trupe sau mai ştiu eu ce. Că sunt sigură că vă mai trăzneşte pe unul idea să faceţi un fic cu un anime sau cu o trupă sau cu cineva dintr-un film.
Încă ceva legat de secţiunea fan fic - la yaoi ar trebui să fie fan yaoi şi original yaoi. De ce, cam acelaşi motiv ca sus... să nu le amestecăm.

* Concursurile sunt vraişte. Ar trebui să le adunaţi în căsuţe - Concursuri pe luni, concursuri de ficuri, dueluri(dacă se poate şi vreţi, este o sugestie de a mea), fan art contesc, GFX şi mai ştiu eu ce.

Acum eu doar am spus, nu vi le impun, că nu sunt eu buricul pământului. Dar din moment ce acest topic duce la sugeştiile membrilor atunci am venit aici.
Dacă se poate faceţi dacă nu, nu.
Sper doar să vă placă aşa în mare parte ideile. Dar aici este mai mult de organizare. : )
Sus In jos
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 21, 2011 11:16 pm

Sunt chiar ff. bune ideile. :P
Sper ca moderatorii sa le ia in considerare.
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 22, 2011 12:14 am

Rene, aww eşti o scumpă. Mai mereu eşti de acord cu mine. : )) Mersi, mă bucur într-adevăr că îţi plac ideile mele.
Eşti o fică bună... : )) Şi eu te iubesc mult. : *
Sus In jos
.allii.
Membru V.I.P
Membru V.I.P
.allii.


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 655
Puncte Puncte : 707
Reputatie Reputatie : 24
Varsta : 26

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 23, 2011 12:18 am

Si mie imi place ideea ta, asa formul ar fi mai organizat [ nu ca nu ar fi si acum]
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 23, 2011 12:48 am

Da forumul este atrăgător şi aşa. oricum trebuie ceva mai ordonat în unele părţi, dar acum s-au ordonat.

Doamne fac spam cu doar un rând, ce mama mea.
Na că acum am 3 rânduri. Sincer nu prea suport să am doar un rând... >.<
Sus In jos
ZuZa_Roxa
Membru Activ
Membru Activ
ZuZa_Roxa


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Leu
Mesaje Mesaje : 1241
Puncte Puncte : 1459
Reputatie Reputatie : 69
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Sept 23, 2011 9:18 am

Hei fetele eu una leas lua in considerare , dar nu am nici o putere numi arata bara acea de setari Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 1057187396 . Insa Zumica noastra sa descurcat foarte bine impreuna cu ceilalti administratori in moderarea forumului Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 1882223671 .
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro/
Renesmee
Membru Activ
Membru Activ
Renesmee


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Varsator
Mesaje Mesaje : 831
Puncte Puncte : 883
Reputatie Reputatie : 36
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 25, 2011 1:01 am

Tati, ma bucur ca te bucuri ca sunt de acord cu tine. ;)) :*
Si revenind la sugestii... :D Sincer parca era mai bine fara " Semnatura " de la semnatura..
Nu stiu cum sa spun.. da` parca daca e scris acolo e ca si cum " ne`ar obliga " sa facem una si e prea vizibila.. sau , hmm, nu stiu sa explic. :))
Oricum cred ca era mai bine doar cu bara " _________ " aceea [ sau chiar si fara ea ]. :D Mi se parea mult mai frumos la aspect daca " imbinam" semnatura cu ce postam.
Sper sa nu va suparati ca mi`am spus parerea. Acum, daca celorlalti le place asa cum e, atunci asa sa ramana. :d
V`am pupat ! :* bye
Sus In jos
Bishop †
Cronicar Dramatic
Cronicar Dramatic
Bishop †


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 160
Puncte Puncte : 289
Reputatie Reputatie : 11
Varsta : 28

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 28, 2011 9:37 pm

Hey!! Nu ştiu dacă ar trebui să postez aici dar vreu să-i spun lui Zummy ceva, care să fie valabil pentru toţi: trebuie toate ficurile mutate la categoriile lor specifice.
Folderul ficuri în desfăşurare trebuie şters. De ce? Fiindcă: eu nu am spus pe degeaba să se facă toate acele foldere şi nici scumpa mea soţie nu le-a făcut aşa... anapoda. So care este idea, atunci când începeţi un fic nou, postaţi-l la folderul şi categoria care trebuie.
Un ex. ca să vă prindeţi: fac un fic original şi îl pun la original fic sau fac un fan fic cu o trup sau cu un anime, îl pun la folderul fan anime/music/movie/book...

Cam asta ar fi singura chestie.
Şi aş ruga un moderator să scrie la regulament asta - în sensul că: să fie puse ficurile noi, în folderele care trebuie.
Sper că nu este deranj, doar am spus, pentru că normal aşa ar trebui să fie.
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 6:16 am

sper ca ti-am inteles bine mesajul si am facut ce trebuia :))
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 7:57 am

Pot sa fac si eu o mica [mare] sugestie, nu? De ce nu autorizati raspunsurile rapide? Adica ar fi mai usor si am posta mai repede decat sa dam "reply" sau ceva de genu. Oricum, este doar parerea mea ;p
Daca nu sunteti de acord, nu trebuie, dar eu zic ca asa am economisii mai mult timp x.x

Zbye and see ya later.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Continut sponsorizat





Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Spune-mi ce super erou vrei sa fii si-ti spun ce job vei avea
» Fobiile si slabiciunile voastre
» Versuri
» Cereri de critici la fan ficurile voastre
» Numele voastre scrise invers

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Despre forum x-
Mergi direct la: