☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼

☼ - > - > - > ♀ ☺ ♥ Fa-ti cont si distreaza-te alaturi de noi! ♥ ☺ ♂ < - < - < - ☼
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!

In jos 
+12
Elyy
Đąŋģęŗ •
.allii.
Bishop †
ZuZa_Roxa
♡ Shiвu Shiвα ♡
Yumi
Renesmee
Alle
Zummy
Blasphemy
Voltura
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 8:03 am

dizule as face asta da` nu pra stiu
insa incerc sa aflu
Edit : am reusit :)) bravo mie
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Đąŋģęŗ •
Membru Activ
Membru Activ
Đąŋģęŗ •


Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Balanta
Mesaje Mesaje : 580
Puncte Puncte : 701
Reputatie Reputatie : 29
Varsta : 28

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 02, 2011 8:50 am

Ma bucur ca ai reusit :) Acu', mai am de facut o sugestie ... de ce nu redimensionezi imaginile? Sa le faci mai mici, automat pe toate pentru ca acum, daca postezi o poza/imagine se deformeaza pagina x.x Cred ca 450/350 ar fi bine, insa alegi tu. Ma rog, daca doar eu cred asta, nu lua in seama, insa, sincer, pe mine ma enerveaza. Btw, daca ai vreo problema si nu gasesti ceva sau nu stii face ceva, intreaba.ma si te ajut cu placere, am experienta la facutul forumurilor :-"

Anyway, see ya later.
Sus In jos
http://dirtwhispering.wordpress.com/
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 5:15 am

Diz ` iti multumesc pentru opinie . am rezolvat si treaba asta . ^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 21, 2011 9:15 am

hmm observ ca sunt cam multe schimbari peforum in ultima vreme, apreciez ca incercati sa face forumul cat mai accesibil si mai primitor pentru vizitatori si membri, asa cum spunea si XeNon, forumul este frumos, dar frumos in sensul ca este pe gustul fetelor mai mult, este foarte colorat iar imaginile sunt cu anime girl, deci daca doriti si niste baieti pe forum cred ca ar trebui o noua schimbare, in sensul sa fie o schimbare pe grustul tutror si in acelasi timp una originala si frumoasa, daca voi fetele nu stiti exact ce vor baieii pe froum ei bine ii puteti intreba, astfel faceti un mic sondaj si combinati gusturile fetelor cu le baietilor astfel incat sa iasa ceva frumos, avem 2 baieti pe forum deci cred ca macar unul din ei va fi disponibil sa va ajute, si asa se va stabili imaginea forumului care daca iese frumoasa si va fi pe gustul tutror asa va ramane o imagine permanenta sa spun asa :)

ei bine am doat doar o sugesie, daca staful forumului nu este de acord, sau cred ca forumul este bun asa cum este, nu spun nimic, si ii las sa faca ce cred ei de cuviinta, eu mi-am spus parerea :)

P.S: imi plac mult fulgii :x
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 10:51 am

merci de propuneri elyy insa nu stiu cum altcumva sa-l fac si pe placul baietilor xD
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 28, 2011 1:23 am

zummy, nu ne-am nascut toti stiutori, eu am zis doar propunerea, oricum vor mai veni membri noi, si isi vor spune si ei parerea si atunci daca sunt si baieti, mult mai bine :)

amm.......am o mica propunere la gfx-ul saptamanii....ma gandeam daca gfx-ul castigator in acea saptamana ar putea fi adaugat la portal, pe undeva prin paretea acea unde este: boys&girls, sau in fine, udne vrei voi, dar ma gandeam saca ar fi putu fi adaugat acolo, doar daca si voi sunteti de acord, este doar o propunere, nu se intampla nimic daca nu doriti sa o puneti in aplicare :)
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 28, 2011 5:41 am

e o idee :D si cred ca o pun in aplicare . la melodia saptamanii cred ca melodia castigatoare am s-o pun pe prima pagina

merci elyy ^^
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 28, 2011 8:59 am

ma bucur ca iti place ideea Zummy, si nu ai pentru ce ^_^
Sus In jos
Elyy
Membru Activ
Membru Activ
Elyy


Element : Lighting
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Taur
Mesaje Mesaje : 406
Puncte Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 30
Varsta : 26

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 04, 2011 6:46 am

Scuzati ca fac dublu post dar mi-a venit o chestie in minte, asta doardaca doriti sa o luati in considerare

am vazut ca la sectiunea ''Concursuri'' va tot labartati sa spun asa, ati facut multe topicuri si sectiuni, ma gandeam sa fie organizate jntr-un fel adica sa fie doar 3 tipuri de concursuri la ceea sectiunea: Concursuri saptamnale, concursuri lunare si alte concursuri (craciun, paste....etc), si de acolo sa fie puse concursurile avatarul luinii, melodia saptmaanii si asa mai departe, cred ca v-am amtetit de tot nu? :))

ei bine daca nu ati inteles ceva, intrebati, nu ma prea pricep e sa ma exprim, si vreau sa intelegi ideea cum trebuie ca sa stit daca o luati in considerare sau daca nu

Elyy terminat bye
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 4:11 am

hmmm momentan cred ca le las asa
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Gaara
Membru Forum
Membru Forum
Gaara


Sex Sex : masculin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 115
Puncte Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 9
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 1:46 pm

ei , e mai acceptabila noua tema ;)
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 8:00 am

poi nu gasesc poze "mai de baieti " =]] poate ca baietii nu se inscriu nu din cauza aspectului forumul , poate altceva nu le place ...
ei lasa , ca nu mor eu in neinscrierile baietilor =]] daca se inscriu bine daca nu iar bine . insa iti multumesc de parere
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
● Lene
Moderator
Moderator
● Lene


Element : Moon
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Capricorn
Mesaje Mesaje : 362
Puncte Puncte : 434
Reputatie Reputatie : 15
Varsta : 27

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 10:09 am

Hmm, eu ma simt unpic ciudat in legatura cu noua tema. Parca nu este stilul tau. frail
Dar ma voi obisnui si cu albul^^
In legatura cu baietii, eh mad Sa stea unde le este locul daca nu le place!
Fiecare face ce vrea si nu ii obliga nimeni sa se inscrie pe forum... Dar daca s-au inscris de ce nu posteaza? Lenea asta... Howeved, deja abatem de la subiect...
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Psycho
Membru Apreciat
Membru  Apreciat
Psycho


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Gemeni
Mesaje Mesaje : 1338
Puncte Puncte : 1452
Reputatie Reputatie : 22
Varsta : 13

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 21, 2012 12:14 am

Imi placea negrul si albastrul ~.~
Zici ca suntem intr-un sanatoriu.

Psycho XD
Sus In jos
5adistic
Membru Forum
Membru Forum
5adistic


Element : Water
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Scorpion
Mesaje Mesaje : 20
Puncte Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0
Varsta : 23

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 21, 2014 4:55 am

Sunt nouă, nu știu mai nimic despre forum , dar am și eu niște idei.
Prima idee ar fi:
Scimbarea temei forumului cu una de iarnă... vine Crăciunul, unde-i atmosfera?
Nu zic să schimbați forma paginii forumului de tot, dar câteva imagini de iarnă la subiecte și cea sus principală unde scrie ,,Love anime” plus niște ninsoare, nu cred că strică.
Adică, nu mai e vară să lăsăm florile și soarele... zic și eu acum , nu săriți!
A doua și ultima idee ar fi dacă ați pune un chat al forumului de tip xat sau chatango, pentru că alea arată super. Un chat obișnuit cu toate liniile posibile pus sus sau jos de tot în pagina principală nu arată bine, cel puțin mie nu-mi place.
Cam atât am avut de spus. Nu e tot, dar ce e mai important am avut de spus.
Faceți ce vreți, e doar părerea mea de membru nou, dar ar fi frumos să mai apară câțiva membrii pe aici.

Pace!
Sus In jos
Zummy
QueenBee
QueenBee
Zummy


Element : Death
Sex Sex : feminin
Zodiac Zodiac : Sagetator
Mesaje Mesaje : 3505
Puncte Puncte : 5384
Reputatie Reputatie : 171
Varsta : 111

Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 30, 2014 12:32 pm

Am schimbat tema pentru tine. Enjoy it ^^
E singura temă pregătită, mai am de lucrat la ea.
Sus In jos
https://loveanime4ever.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!   Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ideile voastre pentru a avea un forum mai primitor!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Spune-mi ce super erou vrei sa fii si-ti spun ce job vei avea
» Fobiile si slabiciunile voastre
» Versuri
» Cereri de critici la fan ficurile voastre
» Numele voastre scrise invers

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
☼ Lσνє αηιмє 4єνєя ☼ :: x Bun Venit ! x :: x Despre forum x-
Mergi direct la: